صفحه 28 از 29 نخستنخست ... 181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

دوستان من همسرم دانشجوی لیسانس پیام نور تو شهرستان بودن که خیلی دوره نسبت به تهران. مدرک موقتشونو گرفتن ولی دانشنامه اصلی رو نگرفتن. حالا سوالم اینه چون ساکن تهران هستن میتونن بدون مراجعه به دانشگاه پیام نور واحد شهرستانی که درس خوندن و با مراجعه به پیام نور مرکزی در تهران دانشنامه اصلی و ریز نمرات قابل ترجمشونو بگیرن؟ من برای ارزیابی وس میخام
    خیلی سپاسگزارم و ممنون میشم سریع پاسخ بدید

Junior Member

من که زنگ زدم سازمان مرکزی ، میگه باید یک سال از گرفتن مدرک موقتت بگذره تا بعدا درخواست دانشنامه بدید . این جه وضعشه آخه .کسی راه حل فوری نداره

دوستان من ریز نمرات و اصل دانشنامه ام را ترجمه کردم . مهر دادگستری و وزارت خارجه هم داره . الان برای مهر و موم کردن حتما باید برم تهران ؟ من شهرستان هستم از دانشگاه خودمون که پرسیدم اصلا اطلاع نداشتند . کجا باید برم برای مهر و موم کردن ؟ و سوال بعدی اینکه خودم باید پست کنم یا دانشگاه این کار را برام انجام می ده ؟ برای وس می خوام ارسال کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط m_taravat2004 نمایش پست ها
    دوستان من ریز نمرات و اصل دانشنامه ام را ترجمه کردم . مهر دادگستری و وزارت خارجه هم داره . الان برای مهر و موم کردن حتما باید برم تهران ؟ من شهرستان هستم از دانشگاه خودمون که پرسیدم اصلا اطلاع نداشتند . کجا باید برم برای مهر و موم کردن ؟ و سوال بعدی اینکه خودم باید پست کنم یا دانشگاه این کار را برام انجام می ده ؟ برای وس می خوام ارسال کنم .
    سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور
    تهران، مینی سیتی، بلوار ارتش، اول شهرک نفت، خیابان نخل
    مهم اینه که مهر و موم بشه ،کی ارسال کنه اهمیتی نداره برای WES،ضمنا تاجایی که من اطلاع دارم کانادا مهر دادگستری و وزارت خارجه نیاز نداره
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط jadval نمایش پست ها
    من که زنگ زدم سازمان مرکزی ، میگه باید یک سال از گرفتن مدرک موقتت بگذره تا بعدا درخواست دانشنامه بدید . این جه وضعشه آخه .کسی راه حل فوری نداره
    مراجعه حضوری ،اصرار و اصرار و اصرار
    2014

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz1365 نمایش پست ها
    دوستان من همسرم دانشجوی لیسانس پیام نور تو شهرستان بودن که خیلی دوره نسبت به تهران. مدرک موقتشونو گرفتن ولی دانشنامه اصلی رو نگرفتن. حالا سوالم اینه چون ساکن تهران هستن میتونن بدون مراجعه به دانشگاه پیام نور واحد شهرستانی که درس خوندن و با مراجعه به پیام نور مرکزی در تهران دانشنامه اصلی و ریز نمرات قابل ترجمشونو بگیرن؟ من برای ارزیابی وس میخام
    خیلی سپاسگزارم و ممنون میشم سریع پاسخ بدید
    بله از طریق پیشخوان خدمت سایت دانشگاه پیام نور-گلستان و همینطور سامانه تایید مدارک وزارت علوم با کمک پست،تاریخ پست مدارک را خودشون بهتون اعلام می کنن
    2014

Junior Member

سلام دوستان
    اگر كسي اطلاعات داره لطفا منو راهنمايي كنه
    من مدرم موقت ليسانس مترجمي زبان دارم ريز نمراتمو هم از دانشگاه گرفتم ،الان ميخوام ترجمه كنمشون ولي ظاهرا قبلش بايد وزارت علوم تاييد كنه رفتم تو سايت وزارت علوم كه ثبت نام كنم و مدارك رو اپلود كنم اما تو فايل راهنما نوشته قبلش بايد پيام نور مركزي تاييد كنه مداركمو!من منظورشو متوجه نشدم،يعني قبل آپلود مدارك ببرم پيام نور مركزي ؟و چه مداركي لازمه؟و اينم بگم كه درخواست واسه دانشنامه رو تو گلستان فعال كردم وروي مدرك موقتم همنزده كه قابل ترجمه نيست
    اگر كسي اطلاعات داره تورو خدازودي بهم بگه
    كه كلي عجله دارم
    سپاس

Junior Member

سلام
    من تابستان 95 فارغ التحصیل شدم و دانشنامم گواه موقت رو فروردین 96 گرفتم. من برای گرفتن پذیرش از یم دانشگاه از خارج از کشور احتیاج به ترجمه دانشنامه دارم. سوالم اینه که کی می تونم دانشنامم رو بگیرم ؟ ایا راهی هست که بشه دانشنامه رو زودتر گرفت؟ اگ واقعا این قانونش باشه خیلی مصخرس چون من تا وقتی ترجمه مدارک نداشته باشم که بهم پذیرش نمی دن و در صورتی کل پول تحصیلم رو پرداخت کردم

Junior Member

یکی می تونه عکس بگیره از مراحل پیشخوان سیستم گلستانش ( درخواست ارسال مدرک تحصیلی ) که درخواست داده تا ببینم چه مراحلی هست . برای من همینطوری سه ماهه فقط تو مرحله اولش مونده و هیچ تغییر نکرده . به مسئول فارغ التحصیلی مرکزمون هم گفتم که تایید کنه میگه دسترسی برای من نزاشتن تا تایید کنم . گیری کردیم به خدا
    مشکل حل شد و دانشنامه دریافت شد . با تشکر . پست فوق را هم می تونید حذفش کنید

Junior Member

مشکل حل شد و دانشنامه دریافت شد . با تشکر . پست فوق را هم می تونید حذفش کنید
    سلام دوست عزیز
    منم می خوام دانشنامم رو بگیرم. من درخواست رو توی پیشخوان خدمات فرستادم
    می تونید لطف کنید بگید مراحلش چطوریه و چند ماه طول می کشه؟
    ایا احتیاج به مراجعه حضوری هست؟ ایا راه هست که زودتر به دانشنامه رسید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)