صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 1920212223242526272829
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 287 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت جهانگردی

Smile پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط Barobax نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منم می خوام دانشنامم رو بگیرم. من درخواست رو توی پیشخوان خدمات فرستادم
    می تونید لطف کنید بگید مراحلش چطوریه و چند ماه طول می کشه؟
    ایا احتیاج به مراجعه حضوری هست؟ ایا راه هست که زودتر به دانشنامه رسید؟

سلام،
    تجربه شخصی خودم رو براتون می گم،
    سال ۹۵ فارغ التحصیل شدم، بعد همون ماه رفتم درخواست تشکیل پرونده فارغ التحصیلی دادم، بعد که مدرک موقت رو تحویل گرفتم،(بعد از یکسال، فرصت نمی کردم برم، که تقریبا یا اردیبهشت بود یا خرداد امسال) همون روزش توو گلستان درخواست دانشنامه رو ثبت کردم، دیدم خبری نشد بعد از یکی دو ماه، رفتم دانشگاه مرکزی، خدا خیر بده مسئول بایگانی اقای خوبی بودن، راهنماییم کردن، منم گفتم برای پذیرش میخوام، حرفم رو قبول کردن بدون اینکه مدرکی بخوان، چون پذیرش‌اینا همراهم نبود، بعد توو سایت مدارکم رو چک کردن دیدن همه چی کامل هستش، من رو به ۲ تا اتاق راهنمایی کردن، اول معاونت آموزشی و بعد هم ریاست، فقط اسم و فامیلیم رو گفتم، با کامپیوتر نایید میکردن و بقول خودشون امضا، بعد هم اخر سر رفتم واحد فارغ التحصیلان، همونجا مدرکم رو پرینت گرفتن و با مهر تحویلم دادن، و مدرک موقتم رو ازم دریافت کردن، کلا توو ۱۵ دقیقه کارم طول کشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

سلام. من حدود ده سال قبل مدرک موقت و ریز نمرات رو از دانشگاه تحویل گرفته و به سازمان مرکزی در تهران برام و بعد از تایید و زدن مهر برجسته، ترجمه رسمی کردم و مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو هم زدم. اون موقع سایت برای تایید مدارک نبود. الان احتیاج دارم که مداران رو در پاکت رسمی دانشگاه برای ارزشیابی به WES ارسال کنم. میدونم باید دوباره به سازمان مرکزی برم ولی نمیدونم پروسه به چه شکل هست. آیا احتیاج به ثبت در سیستم آنلاین هست. چون مدرک من قبلا تایید شده آیا دوباره لازمه به سایت آپلود بشه؟ و اینکه اگر من به تهران مراجعه کنم چقدر طول می کشه کار گذاشتن مدارک در پاکت دانشگاه و مهر و موم کردنش؟ اگر کسی تجربه ای داره، ممنون میشم راهنمایی کنه

Junior Member

دانشجویان فارغ التحصیلی که کارت پایان خدمت ندارند در صورتی گواهی صادر می گردد که یا خدمت را به پایان رسانده باشند یا دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد باشد و با ارائه معافیت تحصیلی صادر شده در این مقطع می تواند گواهی موقت خود را دریافت کند
    من پنج دیگ فارغ التحصیل میشم و میخام مدرک موقت و ریز نمراتمو بفرستم که بهم پذیرش شرطی بدن اما طبق بند بالا نوشته تا معافیت تحصیلی از مقطع ارشد نیاری نمیتونی حتی گواهی موقت بگیری بنده مشمولم حالا چجوری میتونم پذیرش بگیرم ریز نمرات رو دانشگاه ظاهرا میده ولی مدرک موقت رو طبق بند بلا فک نکنم بتونم بگیرم دوستان راه حل برای من چیه درضمن بنده یک بارم انصراف دادم تو کارشناسیم کلا گیج شدم

Junior Member

کسی میدونه که دانشجوی در حال تحصیل چطور باید ریزنمرات رسمی رو دریافت و ترجمه کنه بفرسته؟
    ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
    بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام دوستان
    آیا مدرک کارشناسی دانشگاه پیام نور(به صورت فراگیر و بدون کنکور) برای پذیرش در مقطع ارشد مورد تایید دانشگاه تورنتو هست؟

در پست های قبلی مربوط به سه چهار سال پیش گفته شده بود که گرفتن دانشنامه از دانشگاه پیام نور خیلی طول میکشه، آیا الان هم به همین صورت هست یا مشکل حل شده؟
    ویرایش توسط Garibaldi : May 27th, 2019 در ساعت 05:34 PM

Junior Member

سلام
    من دانشگاه پیام نور شیراز خوندم و ریز نمراتمو ترجمه رسمی کردم. حالا می خوام ریز نمرات ترجمه شده و ریز نمرات فارسی رو توی نامه مهر و موم شده ی دانشگاه پیام نور بفرستم واسه wes. دانشگاه واحد شیراز و مدیریت استان فارس می گن این وظیفه ما نیست و باید بری تهران، من الان امکانش نیست واسم که برم تهران. کسی هست که این پروسه رو طی کرده باشه؟ یا راهی نمی شناسه که از همین شیراز اقدام کنم و نخواد بیام تهران؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان،
    لطفا کسی میدونه برای شخصی که در حال تحصیل در مقطع لیسانس دانشگاه پیام نور هست (ترم آخر)، چطور میشه ریز نمرات اش رو بگیره.
    رفتم دانشگاه میگه ریز نمرات رو نمیدیم و من ریز نمرات دیپلم، پیش دانشگاهی و لیسانس رو لازم دارم بدم ترجمه رسمی ولی دانشگاه هیچ کدومش رو نمیدم.
    خیلی فوریه برام چون دانشگاهی زو که میخوام درخواست بدم اصل مدرک رو نمیخواد.
    ممنون میشم جواب بدین چون حسابی کلافه شدم نمیدونم کجا بایستی درخواست بدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)