سلام و عرض ادب .
ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمائید . در حال حاظر 33 سال سن و 10 سال پیش کاردانی پیوسته حسابداری گرفتم با مدل 12.50 و الان میخوام کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر گرایش نرم افزار بخونم اگو بتونم 2 ساله تموم کنم در این صورت سنم به 35 میرسه و بعد از اون میخوام برای ارشد در خارج کشور اپلای کنم آیا امکانش هست .

چون شنیدم لیسانس های 4 ساله رو قبول دارن و موقع ارسال ریز زنمرات به مشکل بر میخورم .

فقط میخوام بدون ایا کسی بوده کاردانی و کارشناسی ناپیوسته نامتناجس داشته تونسته برای ارشد جایی اپلای کنه فارغ از شرایط و روزمه ای که داشته . چه کشورهایی و چه دانشگاه هایی و با چه رنک هایی ممکنه این شرایط رو قبول کنن ... سن بالا هم به نظر شرایط رو برام سخت تر کرده .

شاید بگید هنوز کارشناسی ناپیوسته نگرفته دنبال چه چیزایی میگیردی .. والا میترسم سرم رو بندازم پایین برم جلو 2 سال دیگه افسوس بخورم چرا اگر قرار بر 4 ساله خوندن بوده 2 سال پیش این کار رو میکردم ... هر چند با این سن سخت میشه گفت حوصله 4 سال خوندن رو داشت .

از هر موسسه ای که سوال میکنم همه میگن نمیشه اینجوری که میخوام بتونم اپلای کنم مگر اینکه رشته های تحصیلی کاردانی و کارشناسی تو یه شاخه تحصیلی باشه .. یعنی هر دو تا تو شاخه مهندسی یا علوم انسانی باشن ... برای من کاردانیم علوم انسانی هست و کارشناسی ناپیوستم مهندسی ... کاردانی پیوسته حسابداری دارم و الان میخوام کارشناسی ناپبوسته کامپیوتر بخونم ... اگر امکانش باشه بخوام اینجوری اقدام کنم باید رزومه قوی جمع جور کنم ؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر .

با تشکر