صفحه 10 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    من برای اولین باره که چنین چیزی می شنوم اما اگر بشه و قبول کنند خیلی از مشکلات حل میشه
    بله دوست عزیز، میشه. من واسه خیلی از دانشگاه ها فرستادم. حتی واسه دوستم که از دانشگاه آزاد آورد و مهر دادگستری و وزارت خارجه هم نخورده بود، از استرالیا پذیرش گرفتم. کار ندارم که دانشگاهش راحت پذیرش میده یا نه، به هر حال قانون یکیه واسه همه.

واسه انگلستان هم یه بار همه ی مدارکم رو فرستادم، که پذیرش شرطی دادن به قید Bachelor Certificate چون اسکن مدرکم خوانا نبود. دوباره فرستادم که قبول کردن.

البته برای ویزا باید اصل مدرک رو ببرم که الان هم مشکلم همینه.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

Junior Member Aysan003 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

سلام
    می خواستم بدونم با مدرک کارشناسی ارشد پیام نور امکان تدریس توی دانشگاه وجود داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aysan003 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم با مدرک کارشناسی ارشد پیام نور امکان تدریس توی دانشگاه وجود داره ؟
    توی دانشگاه پیام نور یا خارج؟

تو پیام نور که بله وجود داره، حالا وضعیت استخدامی و حقوق بماند. اما خارج رو نمیدونم.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

من دانشنامه کاردانیمو گرفتم و گفتن بیام تهران واسه ریز نمراتم ک از دانشگاه آزاد مرکزی بگیرم و ویکی رو ک خوندم نوشته بود وقتی کارات تموم شه و ریزنمراتتو بگیری همونجا خود دانشگاه آزاد مرکزی تهران ارسال میکنه ؟! [پس حالا ک من میخوام واسه 2تا دانشگاه پادربن و سارلند فعلا اقدام کنم آدرسای 2تاشو همونجا باید بدم؟ و اینکه اول آنلاین آپلای کنم و بعد مدارکو ارسال کنم یا نه فرقی نداره] و باقی مدارکم چی میشه پس ؟
    من ریز نمرات دوره کارشناسیمو از دانشگاه مطهر مشهد گرفتم البته ریزنمرات ساده و شنیدم ک باید ببرم فردوسی مشهد تا مهر ترجمه بخوره ! البته بهم اینجوری گفتن و آیا بعدش باز اونارو هم بایید بیارم تهران تا وزارت علوم هم تایید کنه ؟و بعد ببرم ترجمه کنن ؟!

البته امروز دانشگاه غیرانتفاعی مطهر میگه بخاطر فارغ اتحصیل نشدن و نداشتن مدرک سربازی ما به شما کارنامه نوع 3 - ک همون ریز نمرات دارای اعتبار ترجمه است و نممیدیم حالا باید چکار کنم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

سلام. از دوستان یه سوال داشتم. من سال آخر مهندسی صنایع از غیر انتفاعی هستم و تابستون درسم با معدل حدودی 15/20 تموم میشه. می خواستم بدونم چقدر شانس پذیرش برای ارشد دارم برای اروپا. فعلا با توجه به شرایط من و شرایط اروپا تمرکزم رو گذاشتم روی دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا. تو قسمت نتایج سایت دیدم بچه ها از غیر انتفاعی و آزاد با معدل پایین تر هم رفتن. اگر کسی اطلاعاتی داره خوشحال میشم با من در میون بذاره. در ضمن یه سوالی داشتم. دوستان که میگن باید رزومه دانشجو قوی باشه یه دانشجوی کارشناسی چه کار میتونه بکنه که رزومش قوی بشه؟ چون عملا دوره کارشناسی، دوره تحقیقاتی نیست و آکادمیک هست. ما هر چی پروژه درسامون مثل طرحریزی و صنایع کوچک و ... داشتن رو انجام دادیم اما کار جدیدی نکردیم.

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط steppenwolf نمایش پست ها
    سلام. از دوستان یه سوال داشتم. من سال آخر مهندسی صنایع از غیر انتفاعی هستم و تابستون درسم با معدل حدودی 15/20 تموم میشه. می خواستم بدونم چقدر شانس پذیرش برای ارشد دارم برای اروپا. فعلا با توجه به شرایط من و شرایط اروپا تمرکزم رو گذاشتم روی دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا. تو قسمت نتایج سایت دیدم بچه ها از غیر انتفاعی و آزاد با معدل پایین تر هم رفتن. اگر کسی اطلاعاتی داره خوشحال میشم با من در میون بذاره. در ضمن یه سوالی داشتم. دوستان که میگن باید رزومه دانشجو قوی باشه یه دانشجوی کارشناسی چه کار میتونه بکنه که رزومش قوی بشه؟ چون عملا دوره کارشناسی، دوره تحقیقاتی نیست و آکادمیک هست. ما هر چی پروژه درسامون مثل طرحریزی و صنایع کوچک و ... داشتن رو انجام دادیم اما کار جدیدی نکردیم.
    فک میکنم بد نباشه واسه تورینم اقدام کنید. مثلا شما میتونید از توی پروژه نهایتون مقاله در بیارید و بدید کنفرانس واسه داوری و انشاله پذیرفته شدن

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    فک میکنم بد نباشه واسه تورینم اقدام کنید. مثلا شما میتونید از توی پروژه نهایتون مقاله در بیارید و بدید کنفرانس واسه داوری و انشاله پذیرفته شدن
    آخه رشته صنایع پروژه نهایی نداره. ما کار آموزی داریم مثل همه رشته ها اما پروژه واسه صنایع اجباری نیست. منم برنامه ریزی کردم بدون پروژه درسم رو تموم کنم. تا سال دیگه که زمان درخواست پذیرش برسه می خوام کار کنم. سابقه چند ماهه کار کمکی می کنه برای رزومه؟
    راستش من خیلی رو اسکالرشیپ دانشگاه حساب کردم شنیدم دانشگاه تورین امسال نتونسته اسکالرشیپ بده. درسته؟

Junior Member

کسی یک نسخه اسکن از مدرکش یا ریزنمرات ترجمه شده داره اینجا بذاره ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atabak-aut نمایش پست ها
    سلام مدرک موقت فاقد ارزش ترجمه هست و امکان ارائه اون برای اپلای نیست.
    سلام
    خسنه مباشید.
    من یک نکته رو متوجه نشدم. اگر مدرک موقت فاقد ارزش برای ترجمه است و قابل ترجمه نیست و دانشگاه پیام نور هم دانشنامه رو بعد از 2-3 سال میده پس مباحث این بخش برای چی هستش ؟
    الان همه داشتن راهنمایی میکردن که چطوری مدارک رو ترجمه کنین و الان می گید قابل ترجمه نیست.
    تکلیف چیه؟
    ممنون

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    سلام.

به دوستان پیشنهاد می شود اگر در موسسه های غیر انتفاعی هستند . سریعتر به دانشگاه های آزاد یا شبانه و روزانه بروند .

جان؟چرا؟
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)