صفحه 18 از 29 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramab نمایش پست ها
    با سلام. ریزنمرات پیام نور در حین تحصیل و دانشگاه امضا نمی کنه واسه تایید وزارت علوم بفرستم؟ کسی راه حلی داره ؟ میگن تا تموم نکنی امضائ نمیشن :|
    فك مي كنم تقريبا همه جا همينه...ولي در حين تحصيل كه شما مي توني كارنامه كلت رو از گلستان بگيري ولي برفرض اينكه مهر هم روش زده بشه و تاييد هم بشه فك نكنم قابليت ترجمه داشته باشه
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza6 نمایش پست ها
    دانشگاه های غیر حضوری و راه دورو خیلی جاها قبول ندارن
    مثلا كجا؟؟؟؟؟شما مياي وسط يه عالمه پست يهو ميگي نه و ندارن و فلان و اينها !!!! برادر من همون آمريكا كه اكثرا عاشق شيفتشن من طي تماسهايي كه با حول و حوش 40 تا دانشگاش داشتم فقط "بوستون" قبول نداشت !!! "هو"نندازين بقول بچه ها !!!!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

سلام به دوستان عزیز...
    دانشگاه های کانادا مدرک کارشناسی (سراسری) پیام نور رشته مهندسی مکانیک قبول میکنن یا نه ؟ لطفا در اسرع وقت بهم جواب بدید مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    به نظرتون با کارشناسی مهندسی صنایع پیام نور معدل 16.75
    کارشناسی ارشد خواجه نصیر معدل 17.5
    دو مقاله ژورنال داخلی و یک مقاله ژورنال خارجی و تافل 101 میشه امید به پذیرش و گرفتن فاند خوب از آمریکا یا کانادا داشت؟ (مدرک پیام نور مشکل ایجاد نمیکنه؟)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidie نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون با کارشناسی مهندسی صنایع پیام نور معدل 16.75
    کارشناسی ارشد خواجه نصیر معدل 17.5
    دو مقاله ژورنال داخلی و یک مقاله ژورنال خارجی و تافل 101 میشه امید به پذیرش و گرفتن فاند خوب از آمریکا یا کانادا داشت؟ (مدرک پیام نور مشکل ایجاد نمیکنه؟)
    سلام.نه هم دانشگاهی عزیز.مشکلی ایجاد نمی کنه.موفق باشید.فقط یادتون باشه که باید استاد پیدا کنید و بسیار صبور باشید چون استادا خیلی خیلی کم جواب میدن.آماده مصاحبه هم باید باشید
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

با درود بر همه دوستان،
    لطفا جواب این سوال را کسی بده که اطلاعش کامل و موثقه. در صفحات پیشین هم این سوال چندین بار مطرح شده ولی (طبق روال کاملا معمول نحوه پاسخگویی در applyabroad عزیز!) هیچ کس یه جواب کامل و قطعی نداده. اینطوری فقط تعداد صفحات سر به فلک می کشه و بعد کسی که میاد سوال میپرسه عزیزان ناراحت میشند که چرا نرفتی اول 2 سال وقت بزاری و 2 میلیون صفحه را بخونی ببینی سوالت قبلا مطرح شده و پاسخش موجود بوده!!!
    لطفا بفرمایید آیا داشتن دانشنامه اصلی دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی (و نیز کارشناسی ارشد برای کسانی که قصد Phd دارند) به هنگام ثبت نام در دانشگاه مقصد: (خارج کشور، مثلا آمریکا) ضروری است؟ اگر بله، لطفا اگه کسی از مراحل چگونگی درخواست و گرفتن دانشنامه اصلی اطلاع داره دیگران را در جریان کامل پروسه قرار بده و بفرمایید مدت زمانی که طول میکشه تا دانشنامه اصلی به دست شخص برسه چقدر است؟

Junior Member pedramab آواتار ها

با سلام به دوستان عزیز
    من 8 ماه پیش با دانشگاه تصفیه کردم، الان بعد 8 ماه دوندگی کارت معافیتم دیروز اومد، رفتم دانشگاه(پیام نور ارومیه) واسه صدور مدرک موقت ، میگن تازه بخشنامه اومده باید نمره درس دفاع مقدس تو معدلت حساب شه (که وقتی من پاس کرده بودم بخشنامه اومده بود حساب نشه) و بخاطر امتحانا سیتم بستس برو 6 تیر بیا تازه اقدام کنیم ، منم فوقش تا 24 تیر باید مدارکم آلمان باشه. 2تا سوال داشتم
    1- اونایی که پیام نور خوندن کسی و میشناسن من پیش اون برم سایت رو باز کنه؟ (از تهران چون اینجا کاری بر نمیاد از دستشون)
    2- پروسه تایید ریز نمرات با مدرک موقت اگه داشگاه سریع تایید کنه چقد طول میکشه (با پست مدارک)
    ممنون میشم اگه جواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان
    کسی از پروسه صدور دانشنامه تو دانشگاه پیام نور اطلاعی داره؟ امکانش هست تو زمان کمتر از یک ماه بدن دانشنامه و با پیگیری هر روزه؟ اصلا تا حالا کسی تونسته از پیام نور دانشنامشو بگیره؟ :دی

Junior Member

لطفا بفرمایید آیا داشتن دانشنامه اصلی دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی (و نیز کارشناسی ارشد برای کسانی که قصد Phd دارند) به هنگام ثبت نام در دانشگاه مقصد: (خارج کشور، مثلا آمریکا) ضروری است؟ اگر بله، لطفا اگه کسی از مراحل چگونگی درخواست و گرفتن دانشنامه اصلی اطلاع داره دیگران را در جریان کامل پروسه قرار بده و بفرمایید مدت زمانی که طول میکشه تا دانشنامه اصلی به دست شخص برسه چقدر است؟[/QUOTE]
    درود،
    هیچکس نیست جواب این سوال رو بده؟ یعنی تا حالا هیچکس دانشنامه اصلی از دانشگاه پیام نور نگرفته؟؟!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط alighadr نمایش پست ها
    لطفا بفرمایید آیا داشتن دانشنامه اصلی دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی (و نیز کارشناسی ارشد برای کسانی که قصد Phd دارند) به هنگام ثبت نام در دانشگاه مقصد: (خارج کشور، مثلا آمریکا) ضروری است؟ اگر بله، لطفا اگه کسی از مراحل چگونگی درخواست و گرفتن دانشنامه اصلی اطلاع داره دیگران را در جریان کامل پروسه قرار بده و بفرمایید مدت زمانی که طول میکشه تا دانشنامه اصلی به دست شخص برسه چقدر است؟
    درود،
    هیچکس نیست جواب این سوال رو بده؟ یعنی تا حالا هیچکس دانشنامه اصلی از دانشگاه پیام نور نگرفته؟؟!!!!

معمولا اگه برای صدور ویزا نخوان برای ثبت نام حضوری دانشگاها حتما دانشنامه و میخوان.. شما بستگی به مرکزی که فارغ التحصیل شدید، باید درخواست صدور دانشنامه بدید چون اگر بخواد روال عادیشو طی کنه میشه همون 10 سالی که خودشون میگن..بعد دانشگاه شما بعد از یه سری کارای ساده اسکن مدارک و آپلود در سایت مرکزیشون و دریافت شناسه که معمولا این روندم چند ماهی طول میکشه مگر اینکه هر روز پیگیری کنید، پرونده شما رو میفرسته سازمان مرکزی که تهران هست اونجام باز چند ماه طول میکشه که پرونده شما از بایگانی برسه به دست کارشناس و باقی کارا،ولی تو این مرحله اگر خیلی عجله دارید، یعنی وقت سفارت دارید و نامه پذیرش و بلیط و پاسپورت میتونه خیلی کارتونو جلو بندازه..یعنی باهاتون راه میان کاملا بهتون نامه تسریع میدن و کارتون سریع تر راه میفته..این روندی بود که پرونده خودم طی کرده البته هنوز اصل دانشنامه و نگرفتم ولی تو مراحل پایانی.. با توجه به اینکه من بلیط و رزرو هتل و وقت سفارت داشتم..بازم سوال دیگه ای بود تا جایی که اطلاعات داشته باشم در خدمتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)