صفحه 19 از 29 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

درود بر شما،
    ممنونم از پاسخ شما دوست عزیز. من قصد دارم برای پاییز 2015 آمریکا باشم. بنابراین، کارم مثل شما فوریتی نیست ولی خب باید هر چه زودتر برم دانشنامه را درخواست کنم. من دانشگاه پیام نور اصفهان بودم. دانشگاه ما هم میگه برو ده سال دیگه بیا برا گرفتن دانشنامه!!! حالا با توجه به شرایطم به نظرت نیاز خواهد بود که به تهران هم برم؟ یا اینکه از همینجا میتونم با پیگیری، به موقع دانشنامه را دریافت کنم؟ البته بد نیست بدونید که من چند ماه پیش ریزنمرات و گواهی موقت کارشناسی را فرستادم وزارت علوم تهران برای تایید که یکی دو هفته بعد تایید شده به دستم رسید. سپاس!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط alighadr نمایش پست ها
    درود بر شما،
    ممنونم از پاسخ شما دوست عزیز. من قصد دارم برای پاییز 2015 آمریکا باشم. بنابراین، کارم مثل شما فوریتی نیست ولی خب باید هر چه زودتر برم دانشنامه را درخواست کنم. من دانشگاه پیام نور اصفهان بودم. دانشگاه ما هم میگه برو ده سال دیگه بیا برا گرفتن دانشنامه!!! حالا با توجه به شرایطم به نظرت نیاز خواهد بود که به تهران هم برم؟ یا اینکه از همینجا میتونم با پیگیری، به موقع دانشنامه را دریافت کنم؟ البته بد نیست بدونید که من چند ماه پیش ریزنمرات و گواهی موقت کارشناسی را فرستادم وزارت علوم تهران برای تایید که یکی دو هفته بعد تایید شده به دستم رسید. سپاس!
    به نظر من شما الان از مرکز خودتون برید درخواست دانشنامه بدید که پروندتون از بایگانی در بیاد و بهشون بگید که کارتون خیلی فوری که با پرونده های همین ماه ها بفرستن تهران چون اگه متوجه بشن که عجله ندارید اصل کارتونو انجام نمیدن..سازمان مرکزی کار زیاد نیاز به پیگیری نداره با توجه به اینکه عجله ندارید..ولی زودتر باید از مرکز فرستاده بشه تهران تا حداقل از روزی که فرستاده شد تهران 3 ماه بعدش مدرکتون آماده باشه.

Junior Member

سلام، دوستان من ساکن کانادا هستم. برادرم امسال کنکور داده و الان وقت انتخاب رشتشه. می خوام لیسانسش رو ایران بگیره و بعد بیارمش اینجا.
    الان مجازه که از دانشگاه ازاد و غیرانتفاعی و پیام نور و نیمه حضوری(این دیگه چیه!) انتخاب کنه. کدوم یکی از این دانشگاها به ترتیب مورد قبولند؟
    ضمنا رشتش انسانیه، به نظرتون کدوم رشته هادر انسانی امکان پذیرش بیشتری دارند؟ حسابداری؟ مدیریت؟ روانشناسی؟ من فکر کردم خوبه حسابداری بخونه و 4 سال دیگه واسه فوق مدیریت حسابداری پذیرش بگیره.
    لطفا نظراتتون رو بگید.
    ممنون

Junior Member

بالاخره واسه پذيرش غيرانتفاعي معتبرتره يا پيام نور يا ازاد؟

Junior Member

سلام
    این مراحل مهر و موم کردن و ارسال مدارک من در دانشگاه پیام نور است. شاید بتونه کمکی کنه.
    بعد از ارسال مدارک به سایت و تایید معدل و مهر کردن مدرک توسط خانوم محمدی (خیابان فرصت) و بعد مدارک ترجمه و تایید شده توسط دادگستری و وزارت علوم (که خود دارالترجمه انجام میده) باید برین به آدرس مینی سیتی خیابان نخل سازمان مرکزی پیام نور. اونجا 2 نفر هستند که این کارو انجام میدن.
    اگر فقط مهر و موم کردن باشه (یعنی فقط میخواین ریز نمرات و ترجمه ریزنمزاتتونو برای یه دانشگاه بفرستین) باید برین پیش آقای ذوقی
    اما اگر مثل من بخواین مدرکتونو برای ارزشیابی (مثلا WES) بفرستین باید برین پیش خانوم آزاد بخت.که ایشون نامه مربوط به wes را براتون امضا کنن و بزارن تو پاکت.
    سازمان پیام نور مرکزی ساختمان نوری طبقه همکف تلفن 23322767 021 خانوم آزاد بخت که ایشون بسیار خوش برخورد و دقیق کارتونو انجام میدن و حتی اگه مشکلی هم داشته باشین تو مدارکتون خودشون خیلی کمک میکنن که حتما کارتون انجام بشه.
    دانشگاه پیام نور کلا سیستم اداریش یکم پیچیده و سخته. امیدوارم اینجوری کارتون راحت تر انجام بشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام دوستان
    كسي روميشناسيد كه فارغ التحصيل پيام نور باشه و موفق به گرفتن پذيرش از امريكا شده باشه؟
    ميگن چون پيام نور اموزش از راهه دوره مدركش رو قبول ندارند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business Management

سلام دوستان قبل از هر چیز باید بگم من فرصت نکردم صفحات قبلی رو بخونم.
    داستان من اینجوریه: من قصد تحصیل در خارج رو دارم.الان با یک شرایط اورژانسی روبرو شدم و فقط یکی دو روز وقت دارم و بین دو انتخاب گیر کردم:
    دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور
    رشته ها مشابه و بدلیل اینکه قبلا یک بار انصراف دادم حق انصراف دوم رو ندارم و هر چی رو که انتخاب کنم باس تا تهش برم.

هر فرد تو ایران برای خروج از کشور باید مدرک کارشناسی داشته باشه،مسلما هیچکی دلش نمیخواد 3-4 سال از عمرشو بگذرونه وبعد بفهمه مدرکش اعتباری زیادی در خارج نداره و برای ادامه تحصیل در خارج باید از صفر شروع کنه.
    حالا از شما دوستان عزیز که اطلاعات کافی در این زمینه دارند خواهش میکنم(عاجزانه خواهش میکنم) که من و چند هزار نفر دیگه امثال من رو (که به جرات میتونم واقعا همین تعداد دنبال جواب درست به همین سوال اساسی هستتد)رو راهنمایی کنند.

قبلا در این تاپیک حرف های ضد و نقیضی درباره اینکه پیام نور به دلیل این که از سیستم آموزش از راه دور و امثال اینا استفاده میکنه دارای اعتبار لازم جهت پذیرش در دانشگاههای خوب دنیا نیست.اگه اینجوره پس یعنی آزاد بهتره؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A9%D8%A7/page5

و یک توضیح کوچیک در آخر:قصد من بیشتر گرفتن پذیرش در دانشگاه های اروپاییست تا آمریکای شمالی . ممنون میشم اگه سریع جواب بدین

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط SevenSky نمایش پست ها
    سلام دوستان قبل از هر چیز باید بگم من فرصت نکردم صفحات قبلی رو بخونم.
    داستان من اینجوریه: من قصد تحصیل در خارج رو دارم.الان با یک شرایط اورژانسی روبرو شدم و فقط یکی دو روز وقت دارم و بین دو انتخاب گیر کردم: رشته ها مشابه و بدلیل اینکه قبلا یک بار انصراف دادم حق انصراف دوم رو ندارم و هر چی رو که انتخاب کنم باس تا تهش برم.

هر فرد تو ایران برای خروج از کشور باید مدرک کارشناسی داشته باشه،مسلما هیچکی دلش نمیخواد 3-4 سال از عمرشو بگذرونه وبعد بفهمه مدرکش اعتباری زیادی در خارج نداره و برای ادامه تحصیل در خارج باید از صفر شروع کنه.
    حالا از شما دوستان عزیز که اطلاعات کافی در این زمینه دارند خواهش میکنم(عاجزانه خواهش میکنم) که من و چند هزار نفر دیگه امثال من رو (که به جرات میتونم واقعا همین تعداد دنبال جواب درست به همین سوال اساسی هستتد)رو راهنمایی کنند.

قبلا در این تاپیک حرف های ضد و نقیضی درباره اینکه پیام نور به دلیل این که از سیستم آموزش از راه دور و امثال اینا استفاده میکنه دارای اعتبار لازم جهت پذیرش در دانشگاههای خوب دنیا نیست.اگه اینجوره پس یعنی آزاد بهتره؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A9%D8%A7/page5

و یک توضیح کوچیک در آخر:قصد من بیشتر گرفتن پذیرش در دانشگاه های اروپاییست تا آمریکای شمالی . ممنون میشم اگه سریع جواب بدین
    سلام. اینهمه گریه و زاری نمیخواست که!!!! آزاد بهتره
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Member globaltourism آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism Management

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan065 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي روميشناسيد كه فارغ التحصيل پيام نور باشه و موفق به گرفتن پذيرش از امريكا شده باشه؟
    ميگن چون پيام نور اموزش از راهه دوره مدركش رو قبول ندارند
    من تاحالا نه دیدم و نه شنیدم که امریکایی ها بدونن پیام نور آموزش از راه دوره! هیچ کجای مدرکتون نمینویسن Distance learning یا Part time !
    خیلی از بچه های همین اپلای ابراد با مدرک پیام نور رفتن ! مشکلی نداره عزیز ! شما بقیه مدارک رو بخوبی آماده کن، مدرک پیام نور واست مشکل پیش نمیاره !
    ضمناً بعید میدونم با مدارک دانشگاههای ایران بجز تهران و شریف یکی دو تای دیگه، دانشگاه های تاپ 10 به کسی پذیرش میدن ! البته توی پذیرش هیچ چیزی بعید نیست. ممکنه شرایط استثنایی داشته باشید ولی پیام نور درس خوندید و بعد از هاروارد اکسپت بگیرید با فاند !
    موفق باشید
    Stars and Stripes

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام. اینهمه گریه و زاری نمیخواست که!!!! آزاد بهتره
    دوست عزیز اسم دانشگاه های ایران اصلا اهمیتی برای اونور نداره چون حتی تهران و شریف هم رنکینگ قابل توجهی توی دانشگاه های دنیا ندارند ضمنا این مساله اموزش از راه دور برای دانشگاه پیام نور یک حرف کاملا بی پایه و بی اساسه اگه قراره بین دو دانشگاه پیام نور و ازاد یکیرو انتخاب کنید قطعا پیام نور بدلیل اینکه اسم دانشگاه پیام نور توی سایت وزارت علوم هست در حالیکه دانشگاه ازاد نه .من خودم به شخصه توی ایمیل هایی که به دانشگاه های مختلف دنیا میزدم متوجه شدم اونها مکررا سایت وزارت علوم ایرانو چک میکنند که میتونه مشکل ساز باشه از لحاظ اعتبار برای دانشگاه ازاد . من یکی از دوستام فوق لیسانس ازاد تهران بود و میخواست واسه کانادا پذیرش بگیره وقتی اقدام کرد بعد مدتی دانشگاه اونور بهش روی اعتبار دانشگاه ازادش گیر دادن که این چرا اسمش توی وزارت علوم کشور شما نیست و از این حرفا خلاصه ازش خواستند که با دادن ادرس دانشگاه وبسایتش و کلی اطلاعات دیگه ثابت کنه که این دانشگاه لااقل دانشگاه قابل قبولیه توی ایران پس دوست عزیز به حرفایی که یکسری ادم بدون دلیل از خودشون در میارن زیاد توجهی نکن و واقعیتو نگاه کن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)