صفحه 21 از 29 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

با سلام
    من واسه یه دانشگاه خارج از کشور اپلای کردم و در این مرحله از من خواسته شده که از دانشگاهی که مدرک گرفتم بخوام ریز نمرات رو مهر و موم شده برای دانشگاه مقصد ارسال کنه. من فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور هستم. کسی می دونه من باید به کجا مراجعه کنم ؟ آیا دانشگاه پیام نور امور بین الملل داره و آیا این کار رو انجام میدن یا باید به وزارت علوم مراجعه کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام.نمیدونم منظروتون از برابری چیه ولی باید برای ثبت نام دانشنامه ببرید نه اون. به هر حال نوشته گواهینامه موقت! ارزش ترجمشم بخاطر اینه که پولشو قبلا دادین نه اینکه ارزشش با دانشنامه یکی باشه
    سوال دوم رو در تاپیک مرتبط بپرسید لطفا ولی میتونید از شهرستان پست کنید. خودش تو دستور العمل نوشته

شما اطلاع دارید که چطور میشه روند گرفتن دانشنامه دانشگاه غیر انتفاعی رو تسریع کرد؟ چقدر طول میکشه؟
    لطفا اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم در اختیارمون بزاره

Member artash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance , University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanbin نمایش پست ها
    با سلام
    من واسه یه دانشگاه خارج از کشور اپلای کردم و در این مرحله از من خواسته شده که از دانشگاهی که مدرک گرفتم بخوام ریز نمرات رو مهر و موم شده برای دانشگاه مقصد ارسال کنه. من فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور هستم. کسی می دونه من باید به کجا مراجعه کنم ؟ آیا دانشگاه پیام نور امور بین الملل داره و آیا این کار رو انجام میدن یا باید به وزارت علوم مراجعه کنم ؟
    با سلام
    دوست من
    اول باید مدرک موقت و ریز نمرات رسمی را از مرکز خودتون بگیرین .
    بعد از تایید توسط مرکز , مرکز به شما چند تا نامه همراه با مدارکتون میده که باید ببرید واحد استان .
    سومین مرحله اینه که واحد استان شما رو معرفی میکنه به سازمان مرکزی که در بلوار ارتش خیابان نخل واقع در تهران است .
    اونجا که رفتین میفرستن شما رو به ساختمون انتهایی و یه اقایی اونجا هست اسمش یادم رفته , اون مدارم شما اعم از مدرک و ریزنمران رو تایید میکنه و میده بهتون .
    حالا شما باید واسه ترجمه اول مدارک تایید شده رو ببرید به وزارت علوم که تایید بشه . بعد از وزارت علوم میتونین ترجمه کنین . و بعد از ترجمه باید ببرین واسه دادگستری و وزارت خارجه .

البته کارای وزارت علوم - ترجمه - دادگستری و وزارت خارجه را , خود دارالترجمه واسم انجام داد.
    با تشکر

سلام ببخشین اعتبار دانشگاه شاهد برای اپلای قابل قبول هست؟میشه اپلای گرفت با مدرک ارشد امنیت دانشگاه شاهد یا با مشکل مواجه میشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط artash نمایش پست ها
    با سلام
    دوست من
    بعد از تایید توسط مرکز , مرکز به شما چند تا نامه همراه با مدارکتون میده که باید ببرید واحد استان .
    سومین مرحله اینه که واحد استان شما رو معرفی میکنه به سازمان مرکزی که در بلوار ارتش خیابان نخل واقع در تهران است .
    اونجا که رفتین میفرستن شما رو به ساختمون انتهایی و یه اقایی اونجا هست اسمش یادم رفته , اون مدارم شما اعم از مدرک و ریزنمران رو تایید میکنه و میده بهتون .
    حالا شما باید واسه ترجمه اول مدارک تایید شده رو ببرید به وزارت علوم که تایید بشه . بعد از وزارت علوم میتونین ترجمه کنین . و بعد از ترجمه باید ببرین واسه دادگستری و وزارت خارجه .

البته کارای وزارت علوم - ترجمه - دادگستری و وزارت خارجه را , خود دارالترجمه واسم انجام داد.
    با تشکر
    دوست عزیز، من الان مدارک تایید شده توسط وزارت علوم رو دارم و ترجمه رسمی هم شده. سوال من اینه که کجا مهر و موم کنم و واسه دانشگاه مقصد ارسال کنم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی-حسابداری

سلام
    میخواستم بدونم کسی که توی ایران در یه رشته ای تحصیل کرده(از دانشگاه پیام نور)
    میتونه برای اپلای و رفتن به خارج از کشور در یه رشته دیگری به جز رشته خودش تحصیل کنه؟

با تشکر از همه!

سلام به همه دوستان عزیز من یک سوال برام پیش امده که دانشگاه های امریکا کدام یک از موارد زیر را مورد بررسی قرار میدهند 1_معدل دانشگاه 2_معدل دانشکده 3_ معدل رشته من در 2ترم اول مشروط شدم ولی الان 2 ترم مونده ورودی 90 هستم اگر میشه شرایط معرفی با استاد روهم به من توضیح بدید ممنون معدل رشته15/52 معدل دانشگاه 13/11 معدل دانشکده14/97

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط artash نمایش پست ها
    با سلام
    دوست من

با تشکر
    با سلام
    این سامانه وزارت علوم برای تایید مدارک برای اینکار خوب نیست؟ یعنی مرحله استان و سازمان مرکزی حذف بشه
    من موقعی که رفتم درک موقتو گرفتم...گفت برای ترجمه برو به سایت وزارت علوم.....
    من مدرکم این مهرو داره

ممنونم

Junior Member

سلام
    من کارشناسی می خوندم. ۱۳۶ واحد پاس کردم ۶ واحدم موند و دانشگاه روزانه نذاشت ادامه بدم. بهم کاردانی دادن با معدل ۱۲.۲۱. حالا رفتم کارشناسی پیوسته پیام نور ۵۰ واحد خوبم رو معادل سازی کردم(تطبیق) و توی یک سال هم ۴۹ واحد پاس کردم توی پیام نور با معدل ۱۸.۶۶. امسال با ترم تابستون درسم تموم می شه و الان می خوام برای پذیرش اقدام کنم. حالا سوالم اینه:

آیا از من مدرک کاردانیم رو می خوان؟ چون درواقع کارشناسی قبول شده بودم ولی با کاردانی فارغ شدم و فقط هم ۵۰ واحدش رو معادل سازی کردم.
    دانشگاه پیام نور به ازای هر ۱۵ واحد یک ترم از سنوات کم می کنه. من با اتمام تحصیلم ۴ ترم کامل و ۲ ترم تابستونی درس خوندم و ۳ ترم از سنواتم کم می شه. یعنی انگار توی ۲ سال مدرک لیسانسم رو گرفتم.

حالا واقعا گیج شدم که چی می شه؟ آیا حساسیتی روی نمرات تطبیقی من هست؟ آیا می پذیرن که من دو ساله لیسانس گرفتم؟ دانشگاه پیام نور به من یه پرینت می ده که توش یه قسمت نوشته نمرات تطبیقی و قسمت های بعدی هر ترم برای خودش هست. معدل اون ۵۰ واحد تطبیقی ۱۶.۸۰ هست اما معدل کاردانی من ۱۲.۲۱. اگر از من کاردانیم رو بخوان کل رزومم نابود می شه. در حالی که من اون نمراتی که توی کاردانی هست رو به جز ۵۰ تاش جبران کردم و کارشناسی پیام نورم هم پیوسته هست.

ممنون می شم راهنماییم کنین.

Junior Member

با سلام
    من أصل دانشنامه را از پيام نور واحد غرب گرفتم ولي ريز نمرات رو بهم ندادن ، ميخواستم بدونم براي ترجمه و گرفتن ريز نمرات بايد چكار كنم؟ ممنون ميشم راهنماييم كنين، كجا بايد مدركم رو تأييد كنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)