صفحه 23 از 29 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshkiamir نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی
    می خواستم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه که ترجمه ریزنمرات رو در دانشگاه پیام نور کدوم قسمت ببرم برای مهروموم کردن؟
    مهر و موم؟ شما ببرید دار ترجمه که دیگه مهر و موم نیست!! همون ترجمه رو ببرید دانشگاه تو پاکتشون بذارین و بدین بعد از بستن چسب بزنن و مهر دانشگاه رو بزنن بهش. نه روی ترجمه!! چون اونا ترجمه رو صادر نکردن که بخوان مهرش بزنن. رو پاکتش
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

سلام آیا مدرک جهاد دانشگاهی تهران امکان معادل سازی داره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamalmasi نمایش پست ها
    سلام آیا مدرک جهاد دانشگاهی تهران امکان معادل سازی داره؟
    سلام. اگر مال وزارت علوم و یا دانشگاه آزاد باشه بله حتما
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

با سلام
    من از دانشگاه پیام نور فارغ التحصیل شدم. اصل دانشنامه و ریزنمرات رو هم از دانشگاه گرفتم اما برای گرفتن تاییدیه این دو مدرک که قابل ترجمه باشه مسئولین دانشگاه گفتن که باید از طریق سایت اقدام بشه و حتی اطلاعی از آدرس سایت نداشتن. من تنها سایتی که تونستم پیدا کنم این سایت http://mad.msrt.gov.ir/EDUS/Default.Aspx (سامانه خدمات آموزشی وزارت علوم) که در این سایت هم تو دستورالعمل نوشته شده ( درخواست تأییدیه مدارک دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های علمی و کاربردی و پیام نور پس از بررسی و تأیید دانشگاه های محل تحصیل و سپس سازمان مرکزی دانشگاه های مربوطه؛ در دست بررسی سازمان امور دانشجویان قرار میگیرد).
    1- این یعنی من باید با ریزنمرات و اصل مدارک به سازمان مرکزی پیام نور تهران مراجعه کنم و بعد از تایید مدارک، در سایت فوق آپلود کنم و بعد برم تو نوبت پست و .....؟ یا من کلا اشتباه متوجه شدم و روال دیگری داره؟
    2- هیچ راهی وجود نداره که کل کار رو بصورت حضوری انجام بدم و درگیر سایت و اداره پست نشم؟ چون زمان ندارم.
    3- کل پروسه چقدر زمان میبره؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

Junior Member

سلام دوستان، من دارم برا یه دانشگاه تو دانمارک برارشته English Studies مقطع مستراپلای میکنم ، مدرک لیسانسم رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نورهست و الان من نیاز به دو مدرک دارم که برای اپلای به دانشگاه کپنهاگ ارایه بدم:۱ توضیح رشته اDescription of you bachelor programm وDescription of marking scale. من خودم دانمارک زندگی میکنم و هرگونه تحقیقی از طریق سایت های دانشگاه پیام نور انجام دادم ولی متاسفانه چیزی در این دو مورد پیدا نکردم،اطلاعی دارین چطور و کجا میتونم این اطلاعاتو کسب کنم.پیشاپیش ممنون

Junior Member

1- سلام من دانشنامه رو دارم ، مراحلش فرق داره چون بیشتر در مورد گسایی که مدرک وقت دارن نوشته شده
    2- سوال این که کارنامه کلی با ریز نمرات فرق داره؟ دانشکاهی که میخوام اپلای کنم ریزنمرات میخواد در حالی که بعضی دوستان گفتند اینجا که سازمان مرکزی پیام نور تهران ریزنمرات را برای ترجمه قبول ندارد؟؟! دقیقا چیکار کنم؟ ریزنمرات بخوام یا کارنامه کلی تایید شده؟
    3- دانشگاه گفته باید مدرکی برای نشان دادن نحوه نمره دهی در ایران براشون بفرستم، اینو چیکار کنم دیگه؟ به کی بگم چی بنویسه؟اصلا میدن چنین برگه ای؟ ( این رو بخوام حتما مسئول آموزش میکشتم دیگه!!!)
    ممنون میشم زود جواب بدید آخه شهرم خیلی دوره و میخوام بتونم همه ی کارامو انجام بدم تا اونجا میرم

Junior Member

دوستان کسی از گرفتن مدرک کارشناسی از دانشگاه های غیرانتفاعی اطلاعی داره ؟ وقتی ارشون پرسیدم گفتند فقط بهت بعد از دفاع یه کارنامه می دیدیم و هیچ مدرکی بهت نمی دیم ! چون پسر هستی . احتمالا منظورش برای نظام وظیفه است. واقعا نمی دونم چطور باید مدرکم رو ازشون بگیرم تا بدم ترجمه بشه.

Junior Member parsa_nik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکتری مهندسی برق قدرت

سلام دوستانآیا وزارت علوم مدرک موقت پیا نور رو برای ترجمه تایید میکنه؟با داشتن مدرک موقت میشه ریز نمرات رسمی رو گرفت؟

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_nik نمایش پست ها
    سلام دوستانآیا وزارت علوم مدرک موقت پیا نور رو برای ترجمه تایید میکنه؟با داشتن مدرک موقت میشه ریز نمرات رسمی رو گرفت؟
    مدرک موقت ترجمه ی رسمی نمیشه تا اونجا که من می دونم.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان من الان ارشد دولتی ام و لیسانسم رو غیر انتفاعی گرفتم. مشمول هم هستم. با توجه به تغییر تحولات اخیر قوانین آیا هیچ راهی داره که من همین الان بتونم مدرک لیسانسم رو آزاد کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)