صفحه 25 از 29 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    خیلی از دانشگاه ها و کشورها می پذیرن. برای بقیه دانشگاه ها اقدام کنید
    ممنون
    چه كشورهايي با مدرك كارداني به كارشناسي و ليسانس كارشناسي ناپيوسته پذيرش براي دوره ارشد مي دهند؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_nmk نمایش پست ها
    ممنون
    چه كشورهايي با مدرك كارداني به كارشناسي و ليسانس كارشناسي ناپيوسته پذيرش براي دوره ارشد مي دهند؟
    تقریبا همه کشورها. فقط بعضی دانشگاههای استرالیا و آلمان ناز می کنن
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

دوستان اعتبار مدرک پیام نور و غیر انتفاعی در خارج از شکور چطور هستش؟ از مشاوره تحصیلی سوال کردم گفتن بدرد نمیخوره فقط پردیس بین الملل اعتبار داره در خارج از کشورو

Junior Member

دوستان سلام
    من دانشجوی ترم آخر مترجمی پیام نور هستم و معدلم نزدیک 15 هستش.
    به نظر شما امیدی به پذیرش گرفتن من هست از دانشگاه های کانادا؟ خودم که فکر نمیکنم از آلبرتا یا تورنتو بتونم پذیرش بگیرم.
    چون دانشگاه پیام نور رو همین جوریش که قبول ندارن حالا این معدلم که کار رو خراب تر هم کرده.

Junior Member

سلام
    غیر انتفاغی رو نمیدونم، ولی من خودم فارغ التحصیل پیام نور هستم و تونستم از آمریکا پذیرش بگیرم، مدرک پیام نور اعتبار داره چون برای بیشتر دانشگاها ی خارجی این مهمه که دانشگاه توسط وزارت علوم تایید شده باشه.
    معدل خیلی عامل مهمیه، روی اون تمرکز کن. و اگه تونستی مقاله.
    موفق باشی.

Junior Member

سلام. من یه لیسانس از دولتی روزانه دارم و لیسانس دومم از پیام نور رشته حقوق و فوق لیسانسم در رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهرانه. تا الان همه اش شنیده بودم که چون در ترجمه ی مدرک پیام نور و اساس نامه اش میاد که کلاسها غیر حضوری بوده بنابراین به دلیل لیسانس حقوقم که از پیام نوره نمیتونم پذیرش برای مستر و یا دکتری بگیرم. الان اینجا دیدم که دوستان گفته اند لیسانس پیام نور فی نفسه مشکلی ایجاد نمیکنه. آیا برای همه ی رشته ها همینطوره؟ یعنی حداقل در رشته ی حقوق میشه با لیسانس پیام نور و فوق دولتی برای پذیرش اقدام کرد؟ خیلی ممنون از پاسخ دوستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

اینجا در مورد موضوع اصلی که دریافت ریزنمره و مدروک هست اصلا صحبت نمی شود. لطفا پیگیری فرمایید.

سوال : چگونه می توان ریزنمره اصلی قابل ترجمه و اصل مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کرد ( با توجه به این که از معافیت تحصیلی استفاده می کنم و پایان خدمت ندارم )
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

سلام

ریز نمره رو راحت می تونید با مراجعه به دانشگاهتون بگیرید، اما اصل مدرک رو فکر نکنم.
    ریز نمره ای که از دانشگاه میگیرید قابل ترجمس.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanbin نمایش پست ها
    با سلام
    من واسه یه دانشگاه خارج از کشور اپلای کردم و در این مرحله از من خواسته شده که از دانشگاهی که مدرک گرفتم بخوام ریز نمرات رو مهر و موم شده برای دانشگاه مقصد ارسال کنه. من فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور هستم. کسی می دونه من باید به کجا مراجعه کنم ؟ آیا دانشگاه پیام نور امور بین الملل داره و آیا این کار رو انجام میدن یا باید به وزارت علوم مراجعه کنم ؟
    سلام
    در سازمان مركزي دانشگاه پيام نور كه در بزرگراه ارتش قرار داره بخشي داره به نام خدمات آموزشي بخش بين الملل كه كمي شباهت به دانشگاه آزاد داره سيستمش منظورم هست تنها با اين تفاوت كه اونجا دبير خانه يا پست نداره و جهت تشكيل پرونده و مهر زدن مدارك نياز به واريز وجه و تشكيل پرونده نيست.
    شما بعد از اينكه مدركتون و ريز نمراتتون رو از دانشگاه گرفتين و جهت تائيد به وزارت علوم بردين و دادين دست مترجم جهت ترجمه اونو به قسمت فوق الذكر ميبرين و مسئول محترم اون بخش هم تمام اوراق را تائيد ميكنه و داخل پاكت مهرو موم شده ميذاره اما پست مدارك رو انجام نميده و خودتون بايد پستش كنيد.
    قبل از ترك دفتر خدمات ازتون تو يك دفتر امضا و اثر انگشت ميگيرن كه در فلان تاريخ از اون دانشگاه پاكت گرفتين و نيازي به پرداخت وجه براي پاكت نيست.
    در ضمن هنگام رفتن به سازمان كارت ملي ، اصل مدرك و اصل ريز نمرات رو جهت رويت و تائيد با خودتون ببرين.
    اين رو هم بگم براي كساني كه ميخوان براي امريكا اقدام بكنن ؛ همونطور كه ميدونين امريكا نياز به مهر دادگستري و وزارت خارجه نداره خوبي اين دانشگاه پيام نور اينه كه بر خلاف دانشگاه آزاد گير نميده كه حتما بايد مهر يكي از اين دو ارگان جهت تائيد توسط اين دانشگاه لازمه و اين يعني اينكه ميتونين در هزينه ها و زدن مهر بي مورد صرفه جويي و اجتناب كنين.... موفق باشين.
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshkiamir نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی
    می خواستم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه که ترجمه ریزنمرات رو در دانشگاه پیام نور کدوم قسمت ببرم برای مهروموم کردن؟
    سلام
    بخش خدمات آموزشي بخش بين المللي دانشگاه.
    موفق باشين.
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)