صفحه 3 از 29 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

Junior Member reza_moohebat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS: Computer engineering (Azad university) MS:IT Management (Payame Noor, Tehran) To be continued

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

دوستان برای مهر و موم کردن ریز نمرات دانشگاه پیام نور باید به کجا مراجعه کرد؟ آیا امور بین الملل باید بریم؟ از دانشگاه خودمون باید اقدام کنیم؟ چی کار باید کرد؟ آیا غیر از ریز نمرات میشه توصیه نامه ها را هم داخلش قرار داد؟ کسی میدونه؟
    Where there is a will, There is a Way

Junior Member reza_moohebat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS: Computer engineering (Azad university) MS:IT Management (Payame Noor, Tehran) To be continued

جوابش امور دانش آموختگان سازمان مرکزی پیام نور بود.
    Where there is a will, There is a Way

مهرموم کردن چیه دیگه؟ از بچه ها کسی میدونه که نمرات افتاده پیام نور توی ترجمه که میشه درج میشه یا نه ؟؟؟ چونکه تو معدل کل حساب نمیشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    مهرموم کردن چیه دیگه؟ از بچه ها کسی میدونه که نمرات افتاده پیام نور توی ترجمه که میشه درج میشه یا نه ؟؟؟ چونکه تو معدل کل حساب نمیشه؟
    بله ماله من شدش اما نگران نباش چون کنارش یه 3 می زنند و بعد اون پایین توی توضیحاتش می نویسند که این نمره اثری نداره !
    مهر و موم :
    بعد از اینکه از سازمان مرکزی ( ازگل) مهر تایید نمرات و مدرک موقت یا دانشنامت رو گرفتی می بری وزارت علوم و اونام مهر برجسته می زنند و بعد می دی ترجمه رسمی میشه و بعد بستگی به دانشگاهت داره که خواسته باشه ریز نمرات از طرف دانشگاه ارسال شه یا خودتم می تونی ببری ! اگه باید از طرف دانشگات فرستاده شه دوباره می ری سازمان مرکزی پیش دکتر ضیائی ( ضیایی) خودش تحصیل کرده انگلستان هستش و رئیس مرکز بین الملل ( منم خوب می شناسه ) بعد ریزنمره های ترجمه شدت رو می دی می زاره توی پاکت انگلیسی دانشگاه و درش رو برات مهر انگلیسی می زنه !
    بعد می زاری بین اون یکی سندات و بعدم پستش می کنی !

یه کم دوندگی داره اما دیگه خیلی رسمی میشه !!!!

مرسی من که بدون نمرات افتاده فرستادم واسه پذیرش دانشگاه و حالا گرفتم پذیرشا !!! موندم بعد که واسه ثبت نام دانشگاه میرم و نمرات افتادم هست باید چی بهشون بگم!!!

این دانشگاه پیام نور، مسخره ترین دانشگاه ایرانه! هر کاری میخوای بکنی، باید یه دور تو دانشگاه خودت بدویی، بعد دانشگاه مرکز استان، بعد از اونور بری واحد مرکزی تو تهران ( مینی سیتی ). این وسط کوچکترین مشکلی پیش بیاد، دوباره باید این مثلث زیبا رو بدویی! تازه بعدش 2تا ضلع زیبای دیگه به اسم نظام وظیفه و وزارت علوم هم بهش اضافه میشه! خدا به داد ما برسه...

یه سوال دارم، اگه درسمون تموم بشه، راحت به ما ریز نمرات میدن؟ چون گویا تو دانشگاه آزاد به کسی که درسش تموم میشه ریز نمره نمیدن!!!

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام.

به دوستان پیشنهاد می شود اگر در موسسه های غیر انتفاعی هستند . سریعتر به دانشگاه های آزاد یا شبانه و روزانه بروند .

از دوستان کسی به تازگی برای گرفتن ریزنمرات به منظور Apply ، اقدام کرده؟ که ببینه به مشمولین سربازی ریزنمرات میدن یا نه...

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra1366 نمایش پست ها
    از دوستان کسی به تازگی برای گرفتن ریزنمرات به منظور Apply ، اقدام کرده؟ که ببینه به مشمولین سربازی ریزنمرات میدن یا نه...
    توی دانشگاه پیام نور شما در حین تحصیل و بعد از تحصیل میتونی 100 کارنامه ریز نمرات بگیری براحتی!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام. من ترم های اول چند تا از دروس رو افتادم. اگه تو ریزنمرات هست توی پذیرش خیلی تاثیر میزاره؟ من فقط نگران این نمرات افتاده هستم. کسی تونسته در این وضعیت پذیرش بگیره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)