صفحه 5 از 29 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

Junior Member nobel1 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

من 1384 رشته مدیریت دولتی پیام نور شیراز فارغ شدم یک ماه بعد به من گواهی موقت دادند ولی الآن با گذشت 6 سال و کلی نامه نگاری هنوز دانشنامه به من نداده اند از سربازی هم معاف دائم هستم با توجه به اینکه بعد از آن فوق لیسانس اقتصاد را هم از دانشگاه آزاد شیراز گرفتم و الان برای دکتری می خوام خارج برم نداشتن دانشنامه لیسانس برای ثبت نام دکتری مشکل زا ست. تازه دانشگاه پیام نور به من میگه دانشنامه لیسانس بعد از 10 سال آماده میشه یعنی من باید 4 سال دیگه صبر بدم که شاید دانشنامه لیسانس را به من بدهد یا نه بعد ادامه تحصیل بدم !!!!!!!!واقعا این پیام نور end دانشگاهه!! برا خودش هارواردیه!!!!!
    سوالی که دارم اینه که من الان چکار میتونم بکنم آیا راهی برای گرفتن دانشنامه هرچه سریعتر از پیام نور وجود داره؟ حاضرم چند میلیون بدم دانشنامه را سریع به من بدن. دوستان خواهشن راهنمایی کنید

Member SSN2007 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh tabatabaei .English literature

سلام دوستان
    من براي مهاجرت به كانادا ميخواستم مدرك ليسانس همسرم را با مدارك اپديت بفرستم.ايشان الان ترم اخر هستند و با توجه به كامنتهاي بالا در خصوص گرفتن مدرك ليسانس متوجه شدم كه ظاهرا" دانشگاه فقط ريز نمرات و مدرك موقت ميدهد و گرفتن اصل مدرك ظاهرا" طول خواهد كشيد.من نميدونم ايا اداره مهاجرت همين گواهي موقت و ريز نمرات را قبول ميكند ما به 4 امتياز اين مدرك نياز داريم.از انجاييكه ايشان خانوم هستند و مشكل سربازي ندارند ممكنه اصل مدرك را زودتر بدهند.ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
    شروع پروسه در دمشق:12 اپريل 2007

نقل قول نوشته اصلی توسط SSN2007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براي مهاجرت به كانادا ميخواستم مدرك ليسانس همسرم را با مدارك اپديت بفرستم.ايشان الان ترم اخر هستند و با توجه به كامنتهاي بالا در خصوص گرفتن مدرك ليسانس متوجه شدم كه ظاهرا" دانشگاه فقط ريز نمرات و مدرك موقت ميدهد و گرفتن اصل مدرك ظاهرا" طول خواهد كشيد.من نميدونم ايا اداره مهاجرت همين گواهي موقت و ريز نمرات را قبول ميكند ما به 4 امتياز اين مدرك نياز داريم.از انجاييكه ايشان خانوم هستند و مشكل سربازي ندارند ممكنه اصل مدرك را زودتر بدهند.ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
    اخذ اصل مدرک پیام نور ده سالی طول می کشد یعنی الان دقیقا دارن اصل مدارک فارغ التحصیلان 1380-1381را می دهند.
    منتها مدرک موقت دانشگاه یا حتی گواهی اداره فارغ التحصیلان به همراه ریزنمرات طی مراحلی قابل ترجمه و تایید دادگستری می شود با مکاتباتی بین واحد دانشگاهی و استان و مراجعه حضوری به تهران مینی سیتی خیابان نخل و بعد وزارت علوم در شهرک غرب هرمزان
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط nobel1 نمایش پست ها
    من 1384 رشته مدیریت دولتی پیام نور شیراز فارغ شدم یک ماه بعد به من گواهی موقت دادند ولی الآن با گذشت 6 سال و کلی نامه نگاری هنوز دانشنامه به من نداده اند از سربازی هم معاف دائم هستم با توجه به اینکه بعد از آن فوق لیسانس اقتصاد را هم از دانشگاه آزاد شیراز گرفتم و الان برای دکتری می خوام خارج برم نداشتن دانشنامه لیسانس برای ثبت نام دکتری مشکل زا ست. تازه دانشگاه پیام نور به من میگه دانشنامه لیسانس بعد از 10 سال آماده میشه یعنی من باید 4 سال دیگه صبر بدم که شاید دانشنامه لیسانس را به من بدهد یا نه بعد ادامه تحصیل بدم !!!!!!!!واقعا این پیام نور end دانشگاهه!! برا خودش هارواردیه!!!!!
    سوالی که دارم اینه که من الان چکار میتونم بکنم آیا راهی برای گرفتن دانشنامه هرچه سریعتر از پیام نور وجود داره؟ حاضرم چند میلیون بدم دانشنامه را سریع به من بدن. دوستان خواهشن راهنمایی کنید
    اصلا نیازی به پرداخت ملیونی ندارید به پاسخ بالا مراجعه کنید.
    دارالترجمه مدرک موقتی را که مهر وزارت علوم اداره کل دانشجویان داخل آقای بذرافشان داشته باشد مانند دانشنامه ترجمه می کند و اصطلاحاتی مانند موقت را نادیده می گیرد.در صورت هر نوع اشکالی برایم پیام خصوصی بگذارید تا تلفنهای مستقیم حضرات را بهتون بدم.
    2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra1366 نمایش پست ها
    دوستانی که ریز نمره گرفتن، مخصوصا اونایی که ورودی قبل از سال 1387 بودن، آیا تو ریزنمرات، نمرات زیر 10 رو هم جزء معدل شما حساب کرده بودن یا فقط نمرات قبولی رو درج و در معدل حساب کردن؟

طبق قانون، تا قبل از سال 87 فقط نمرات بالای 10 دانشجوها در معدل حساب میشد. اما از سال 87 به بعد، مثل دانشگاه های دیگه شد.
    اگر در مقطع کارشناسی پیوسته مدرک کاردانی بگیرید همه نمرات را حساب می کنندولی در مقطع کارشناسی فقط نمرات قبولی را موثر می دانند.
    2014

Member SSN2007 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh tabatabaei .English literature

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    اخذ اصل مدرک پیام نور ده سالی طول می کشد یعنی الان دقیقا دارن اصل مدارک فارغ التحصیلان 1380-1381را می دهند.
    منتها مدرک موقت دانشگاه یا حتی گواهی اداره فارغ التحصیلان به همراه ریزنمرات طی مراحلی قابل ترجمه و تایید دادگستری می شود با مکاتباتی بین واحد دانشگاهی و استان و مراجعه حضوری به تهران مینی سیتی خیابان نخل و بعد وزارت علوم در شهرک غرب هرمزان
    مرسي از پاسختون.پس اگر ما همان مدرك موقت را بگيريم و با مدارك اپديت بفرستيم سفارت قبول ميكنه و ان 4 امتياز ليسانس را براي ما محاسبه ميكنند؟
    شروع پروسه در دمشق:12 اپريل 2007

مرسي از پاسختون.پس اگر ما همان مدرك موقت را بگيريم و با مدارك اپديت بفرستيم سفارت قبول ميكنه و ان 4 امتياز ليسانس را براي ما محاسبه ميكنند؟
    بله.مشکلی نیست
    2014

Banned

take it easy! i'm in the USA with that paper (Iranians think that it is the most cheapest Certification in world)
    but it is not !!!!

من دیروز رفتم برای گرفتن ریز نمره، اول گفتن نمیدیم، آینامه گفته ندیم! خلاصه گفتم با استان تماس بگیرین من سوال کردم گفتن میشه، که در نهایت هم به حرف خودم رسیدن.

فعلا باید تشکیل پرونده بدم برای فارغ التحصیلی، بعد نامه میدن برای نظام وظیفه که ببینن من مشکل سربازی ( سرباز فراری و ازین حرفا ) نداشته باشم. بعد هم ریز نمره رو میدن واسه ترجمه.

ضمن اینکه سوال کردم تو ریزنمره، واسه معدل نمرات زیر 10 رو حساب میکنین؟ که گفت چون ورودی 85 هستم، حساب نمیکنن، البته دروس افتاده رو درج میکنن، اما بی تاثیر هست. البته این به شرطی هست که درس رو تموم کرده باشین، اگه وسط تحصیل بخواین ریز نمره بگیرین، حساب میکنن. اتفاقی که تابستون پارسال برای خودم افتاد.

بجای مسولین دانشگاه، سیب زمینی بذارن، بازده بهتری میده!

رفتم دانشگاه، با تمام مدارکی که گفته بودن واسه تشکیل پرونده بیارین. سه تا کاغذ بهم دادن:

1. برگه درخواست گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی با ذکر معدل
    2. برگه درخواست تایید پایان دوره پیش دانشگاهی
    3. یه برگه به نظام وظیفه که داخلش گفته بودن درسم تموم شده.

برگه اولی رو که رفتم مدرسه، گفتن اول برو آموزش پرورش ناحیه X مهر و امضا بزن بعد بیار، انجام دادم و گواهی رو گرفتم.

برگه دوم رو طبق قانون باید برین اداره پست بگین تا بعدا براتون بفرستن، اما بخش فارغ التحصیلی دانشگاه رسما برگشت گفت اگه آشنا داری، همونجا دستی برات انجام میدن! که خوشبختانه داشتم و تو همون آموزش پرورش ناحیه خودم، سریع واسم انجامش دادن.

برگه سوم رو بردم بخش مربوط به محصلین نظام وظیفه عمومی شهرمون، طرف نگاه کرد گفت خوب باشه، اینجا زده که تاریخ 6 شهریور 90 درست تموم شده، تو تا 6 اسفند وقت داری ( همینجا بگم که تاریخ آخرین امتحان من بر میگرده به تیر ماه، اما این تاریخ، تاریخی هست که نمرات من تایید شد، و اینو میدن به نظام وظیفه ) بعد طرف گفت حالا من چی کار کنم؟ گفتم مسئول ما گفت شما باید یه برگه بهم بدین که بگه من مشکلی ندارم، کسری، اضافه خدمتی چیزی ندارم، گفت نه ما همچین چیزی نداریم، برو بگو ریز نمرات رو بهت بدن. خلاصه بعد از چند بار زنگ زدن به مسئول امور فارغ التحصیلان دانشگاه و چک و چونه زدن با مسئول نظام وظیفه، گفت زنگ بزن خودم با این یارو حرف بزنم! که خیلی هم تند باهاش حرف زد که به تو هیچ ربطی نداره تو فقط یه من نامه میزنی که فلان تاریخ درس ایشون تمام شد، بقیش با ما هست، اصلا مگه فلان آینامه رو نخوندی؟ به مسئول آموزشت بگو فردا صبح بمن زنگ بزنه سر جلسه آموزشی فلان تاریخ حضور پیدا کنین، ریز نمره این بنده خدا رو هم بدین بره آخر سر هم گفت دیدی چه تند باهاش حرف زدم؟ برو خیالت راحت!

حالا فردا باید برم پیش این مسئول دانشگاه، ببینم دیگه چه بامبولی در میاره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)