صفحه 8 از 29 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط zaza67 نمایش پست ها
    بله. دانشجوی پیام نور هستم. نه هنوز تموم نکردم.
    من هم مثل شما دانشجوی پیام نور هستم و درسم هم تموم نکردم
    من موندم چیکار کنم

یه سوال؟
    از دانشجویان پیام نور کسی رو میشناسید پذیرش بگیره خارج از ایران؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط amirseyedabbas نمایش پست ها
    من هم مثل شما دانشجوی پیام نور هستم و درسم هم تموم نکردم
    من موندم چیکار کنم

یه سوال؟
    از دانشجویان پیام نور کسی رو میشناسید پذیرش بگیره خارج از ایران؟
    کسی رو که نمی شناسم ولی اونطوری که در فروم خوندم از پیام نور هم بودن کسایی که پذیرش گرفتن. هم اروپا هم امریکا. در همین تاپیک اگه خونده باشید افرادی بودن و روند گرفتن ریزنمرات و ترجمه هم گفته شده.

Junior Member

کلا دو نوع سیستم پذیرش دانشگاهی وجود داره
    سیستم آمریکایی که در کشورهایی مثل ایران و ترکیه اجرا می شه برای تحصیل در مقاطع بالاتر باید مدارک دانشگاهی مقاطع پایین تر ارزشیابی بشه و معمولا مدارک دانشگاههای نیمه حضوری و غیر حضوری مثل پیام نور رو ارزشیابی نمی کنند. البته ترکیه بدلیل روابط سیاسی با ایران مدارک دانشگاه پیام نور رو به شرطی که عنوان غیر حضوری یا فراگیر نداشته باشه ارزشیابی می کنه. ضمنا در اکثر رشته ها از لیسانس برای دکترا پذیرش می کنن که بهش Tümleşik doktora می گن که دروس تئوریش بجای یک سال ،دوساله
    در سیستم انگلیسی که در کشورهایی مثل مالزی و هند و انگلیس اجرا می شه مدارک تحصیلی به عنوان رزومه دانشجو محسوب می شه و معمولا نیازی به ارزشیابی مدارک نیست مهمترین فاکتور پذیرش در این دانشگاهها پروپوزال دانشجو هست که معمولا موسسات اعزام دانشجو همین پروپوزال رو هم براتون می نویسن
    به عنوان مثال کشور مالزی فقط مدارک دانشگاه تهران رو ارزیابی می کنه و حتی شریف رو هم قبول نمی کنه اما دانشگاهاش به راحتی پذیرش انجام می دن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra1366 نمایش پست ها
    لینک زیر تمام مدارک مورد نیاز جهت گرفتن ترجمه ریزنمرات رو گذاشته، مال سایت پیام نور هم هست:

http://pnu.ac.ir/Portal/Home/ShowPag...7-ea98a61423d4
    من خرداد گذشته برای گرفتن ریز نمرات به دانشکده فنی پیام نور تهران مراجعه کردم گفتند بخشنامه اومده بعد از فراغت از تحصیل ریز نمرات بدن ولی اینجا نوشته حین تحصیل هم می شه گرفت کلا اگه مزخرف ترین دانشگاه دنیا پیام نور باشه مزخرف ترین واحدش همین دانشکده فنی هست . از دوستان کسی اخیرا قبل از گرفتن مدرک موقت تونسته ریز نمره بگیره؟کسی می دونه گرفتن مدرک موقت بعد از ثبت آخرین نمره چند ماه طول می کشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط asj2k5 نمایش پست ها
    کلا دو نوع سیستم پذیرش دانشگاهی وجود داره
    سیستم آمریکایی که در کشورهایی مثل ایران و ترکیه اجرا می شه برای تحصیل در مقاطع بالاتر باید مدارک دانشگاهی مقاطع پایین تر ارزشیابی بشه و معمولا مدارک دانشگاههای نیمه حضوری و غیر حضوری مثل پیام نور رو ارزشیابی نمی کنند.
    who said that !!!!

so what i'm doing here !!!!! han?

PNU is just like other universities and the certificates of these university is just like the othres. as long as the Ministry of Higher education confirms it! so do not write about the thing that you do not know about it !!!! ok???

نقل قول نوشته اصلی توسط asj2k5 نمایش پست ها
    من خرداد گذشته برای گرفتن ریز نمرات به دانشکده فنی پیام نور تهران مراجعه کردم گفتند بخشنامه اومده بعد از فراغت از تحصیل ریز نمرات بدن ولی اینجا نوشته حین تحصیل هم می شه گرفت کلا اگه مزخرف ترین دانشگاه دنیا پیام نور باشه مزخرف ترین واحدش همین دانشکده فنی هست . از دوستان کسی اخیرا قبل از گرفتن مدرک موقت تونسته ریز نمره بگیره؟کسی می دونه گرفتن مدرک موقت بعد از ثبت آخرین نمره چند ماه طول می کشه؟
    مدرک موقت رو که سریع میدن. همونجا تایپ و امضا... فقط باید نمره ی شما تو سیستم تایید شده باشه.

در حین تحصیل هم ریز نمره میدن. من خودم گرفته بودم. برای اینکه میخواستم پاسپورت بگیرم یه سر برم دوبی، که بعد متوجه شدم به دانشجو لیسانس نمیدن. ولی در کل ریز نمره تایید شده گرفتم.

کسی میدونه وقتی از وزارت علوم نامه میگیری که دانشنامه این دانشجو رو بهش تحویل بدین، کمترین زمانی که میتونن این کار رو انجام بدن چقدر هست؟ حال به فرض که شما رو در اولویت هم قرار بدن.

Senior Member

مدرک موقت رو که سریع میدن. همونجا تایپ و امضا... فقط باید نمره ی شما تو سیستم تایید شده باشه.

در حین تحصیل هم ریز نمره میدن. من خودم گرفته بودم. برای اینکه میخواستم پاسپورت بگیرم یه سر برم دوبی، که بعد متوجه شدم به دانشجو لیسانس نمیدن. ولی در کل ریز نمره تایید شده گرفتم.

کسی میدونه وقتی از وزارت علوم نامه میگیری که دانشنامه این دانشجو رو بهش تحویل بدین، کمترین زمانی که میتونن این کار رو انجام بدن چقدر هست؟ حال به فرض که شما رو در اولویت هم قرار بدن.
    مدت زمان گرفتن دانشنامه به دانشگاه بستگی داره و ممکنه یه هفته تا یه ماه باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    مدت زمان گرفتن دانشنامه به دانشگاه بستگی داره و ممکنه یه هفته تا یه ماه باشه
    اینی که فرمودین واسه بقیه دانشگاه ها هست؟ یامطمئن هستین داخل پیام نور هم اینطوری هست. چون کلا پروسه انجام کارها تو پیام نور متفاوت و پیچیده تر هست. همه چی به مرکز وصل میشه و دانشکده ها مدام باید با مرکز استان و اونا هم با مرکز تهران مکاتبه کنن.

Senior Member

اینی که فرمودین واسه بقیه دانشگاه ها هست؟ یامطمئن هستین داخل پیام نور هم اینطوری هست. چون کلا پروسه انجام کارها تو پیام نور متفاوت و پیچیده تر هست. همه چی به مرکز وصل میشه و دانشکده ها مدام باید با مرکز استان و اونا هم با مرکز تهران مکاتبه کنن.
    من برا دانشگاهای مراکز استان و تهران گفتم.....ولی مطمئنا کمتر از یه هفته دیگه نمیشه دانشنامه داد....حدس میزنم برا پیام نور و آزاد هم تو این بازه باشه

چند روز پیش رفتم دانشگاه، گفتم اینجوری اونجوری، گفت دانشنامه معمولا 10 سال طول میکشه. مدرک موقت هم 6 ماه. گفتم مدرک موقت که اصلا بدردم نمیخوره، تو بگو همین الان میدم. خلاصه بعد از کلی خواهش تنها کاری که کرد این بود که فایل من رو برداشت گذاشت جزء الویت هاش.

اینجور که بوش میاد باید دست به دامن بند پ بشیم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)