صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 159 , از مجموع 159

موضوع: Portfoilo

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

پیش فرض پاسخ : Portfoilo

سلام، وقتتون بخیر، یه سوال داشتم، در رابطه با کارهای گروهی مربوط به پورت فولیو. تمامی افراد گروه میتونند اون کار رو در پورت فولیوی خودشون داشته باشند یا فقط نفر اولی که اسمش توی کار هست حق استفاده از اون کار رو داره، یعنی درواقع اگر من و دوستم قصد تهیه ی پورت فولیو داشته باشیم میتونیم یه کار مشترک هم داشته باشم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

سوال دیگه اینکه من خیلی به معماری و انرژی علاقه دارم و دوس دارم تو این زمینه اپلای کنم البته دکتری، بازتاب این علاقم باید تو پورت فولیوم نشون داده بشه؟ مثلا نمونه کارای پورت فولیوم مربوط معماری انرژی و معماری پایدار باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    سلام، وقتتون بخیر، یه سوال داشتم، در رابطه با کارهای گروهی مربوط به پورت فولیو. تمامی افراد گروه میتونند اون کار رو در پورت فولیوی خودشون داشته باشند یا فقط نفر اولی که اسمش توی کار هست حق استفاده از اون کار رو داره، یعنی درواقع اگر من و دوستم قصد تهیه ی پورت فولیو داشته باشیم میتونیم یه کار مشترک هم داشته باشم؟
    تا جایی که میدونم هر دو میتونید کار رو بگذارید. فقط باید ذکر کنید که کار دو نفره بوده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    سوال دیگه اینکه من خیلی به معماری و انرژی علاقه دارم و دوس دارم تو این زمینه اپلای کنم البته دکتری، بازتاب این علاقم باید تو پورت فولیوم نشون داده بشه؟ مثلا نمونه کارای پورت فولیوم مربوط معماری انرژی و معماری پایدار باشه؟
    طبیعتن بله. اگر پورتفولیو با رشته ای که میخواید اپلای کنید مرتبط باشه شانس پذیرشتون بالاتره. اما الزامی نیس. میتونید کارای دیگه معماری رو هم بگذارید.

Junior Member

سلام دوستان. روز همگی بخیر
    بچه ها من تقریبا هر تاپیکی که به هنر مربوط بود رو مطالعه کردم به طور کامل، ولی نتونستم راه حلی راجع به اقدام خودم پیدا کنم
    من لیسانسم شهرسازیه از دانشگاه آزاد و بعدش رفتم سراغ سینما و تئاتر تو انجمن سینما و موسسه کارنامه. حالا تصمیم گرفتم که برای رشته طراحی صحنه تئاتر اقدام کنم برای دانشگاههای اروپا و نظرم رو دانشگاههای اسکاتلند و کشورهای فرانسوی زبان اروپاییه. ولی از اونجایی که طراحی صحنه تو ایران هم فقط تا مقطع لیسانسه و کلا رشته مهجوریه و خیلی از کارگردان های تئاتر هزینه ای بابتش نمیکنن، میخواستم ببینم من چه جوری میتونم یه portfolio خوب جمع کنم؟ همینطور راجع به مقاله؟ و اینکه هرکسی اطلاعی از دانشگاههای اروپایی که طراحی صحنه رو پذیرش داره در اختیارم قرار بده ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

من پورتفولیو رو ،با یکسری تحقیقات، خودم درست کردم. میان رشته ای دیزاین بود. با همین تونستم دعوت شم مصاحبه اسکایپ و استاد چندبار گفت که خیلی خوب بود...

نقل قول نوشته اصلی توسط azamnemati نمایش پست ها
    من پورتفولیو رو ،با یکسری تحقیقات، خودم درست کردم. میان رشته ای دیزاین بود. با همین تونستم دعوت شم مصاحبه اسکایپ و استاد چندبار گفت که خیلی خوب بود...
    سلام ، امکانش هست که پورتفلیوتون رو بزارید که بتونیم ببینیم یه نمونه ی خوب رو ؟

Junior Member

سلام دوستان.
    ببخشید یه سوال.
    بحث شمارش تصاویره
    مثلا فرض کنید، من یه طرح رو گذاشتم و اون طرح رو دوباره برای نشون دادن حالت کاربردیش روی مثلا مانکن هم گذاشتم در صفحه ای دیگه، به نظرتون این دو رو میشه ۱ تصویر حساب کرد یا میشه ۲ تصویر چون طرحشون یکیه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام.
    دوست عزیز دو مدل رو براتون زیپ کردم و یه نگاهی بهش بندازید.
    http://s9.picofile.com/file/8276862584/AM.zip.html
    یکی که برای ارائه سی دی هست و کاور جالبی براش طراحی کرده و یکی هم با توجه به اینکه هنرمند دفترچه درست کرد ازش هارد کپی نخواستند و اون هم خیلی جالب از دفترچش عکس گرفت و عکس رو به همین شکل که میبینید فرستاد.میتونید از نحوه عکاسیش ایده بگیرید.با یک تم و نورپردازی یکپارچه.
    موفق باشید.
    شما عملا کتاب نوشتی با این نمونه کارات برای رشته های طراحی خیلی باید کم بنویسی

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)