صفحه 10 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 159

موضوع: Portfoilo

پیش فرض پاسخ : Portfoilo

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_erad نمایش پست ها
    سلام, ببخشید میشه بگید اگه یکی دو تا از کارهای پورتفولیوم مال خودم نباشه چی میشه؟ میشه یه سایتی رئ معرفی کنید برای دیدن چند نمونه پورتفولیو؟
    این کار واقعا غیر اخلاقی هست و اگر متوجه بشن عواقب خیلی خیلی بدی براتون داره. اونجا مثل ایران نیست قوانین جدی در این زمینه وجود داره.

سلام كسي ايجا potfolio در fashion design درست كرده ، من چند سوال دارم

Junior Member

سلام دوستان من چندتا سوال درباره تهيه پورتفليو عكاسي داشتم؛ ممنون ميشم جواب بدين. اينكه براي رشته عكاسي عكس ها رو بايد رو كاغذ عكس پرينت بگيريم يا اينكه بديم چاپ كنن؟ و اينكه در چه سايزي؟ بعدش كه عكسها رو آماده كرديم اين عكسها رو بايد بچسبونيم رو كاغذ آ چهار؟ و حالا اگه چسبونيدم اين كاغذهاي آ چهار رو چه طور به شكل دفترچه كنيم؟ و بعدش اينكه رو جلدش چي بنويسيم؟ يا اينكه نه كلن عكسها رو به صورت ديجيتال جي پگ رو سي دي بزنيم؟ نرم افزار خاصي لازم داره؟

Junior Member

سلام
    براي رشته هاى نظرى مثل پژوهش هنر هم Portfoilo به اندازه رشته هاى عملى مهم است؟
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط sampe نمایش پست ها
    سلام دوستان من چندتا سوال درباره تهيه پورتفليو عكاسي داشتم؛ ممنون ميشم جواب بدين. اينكه براي رشته عكاسي عكس ها رو بايد رو كاغذ عكس پرينت بگيريم يا اينكه بديم چاپ كنن؟ و اينكه در چه سايزي؟ بعدش كه عكسها رو آماده كرديم اين عكسها رو بايد بچسبونيم رو كاغذ آ چهار؟ و حالا اگه چسبونيدم اين كاغذهاي آ چهار رو چه طور به شكل دفترچه كنيم؟ و بعدش اينكه رو جلدش چي بنويسيم؟ يا اينكه نه كلن عكسها رو به صورت ديجيتال جي پگ رو سي دي بزنيم؟ نرم افزار خاصي لازم داره؟
    هر دانشگاهی formt مخصوص پورتفولیوش رو توضیح می ده تو قسمت application requirements

سلام به همه عزیزان می‌خواستم بپرسم رشته دیزاین که تو شاخهٔ هنر هم باید امتحان gre بده?

..

Junior Member

با سلام خدمت دوستان .
    راستش من کلی سوال تو ذهنم دارم.
    من لیسانس نقاشی دارم بیشتر از 12 ساله دارم حرفه ای کار می کنم.مشکل نمونه کار و رزومه هم ندارم. اولین سوالم اینه برا پذیرش وگرفتن فاند تو دانشگاههای آمریکا حتما باید مدرک آیلس داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟
    از دوستان تقاضای راهنمایی دارم.ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_tim نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان .
    راستش من کلی سوال تو ذهنم دارم.
    من لیسانس نقاشی دارم بیشتر از 12 ساله دارم حرفه ای کار می کنم.مشکل نمونه کار و رزومه هم ندارم. اولین سوالم اینه برا پذیرش وگرفتن فاند تو دانشگاههای آمریکا حتما باید مدرک آیلس داشته باشم؟؟؟؟؟؟؟
    از دوستان تقاضای راهنمایی دارم.ممنونم
    بله باید ایلتس یا تافل داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_erad نمایش پست ها
    سلام, ببخشید میشه بگید اگه یکی دو تا از کارهای پورتفولیوم مال خودم نباشه چی میشه؟ میشه یه سایتی رئ معرفی کنید برای دیدن چند نمونه پورتفولیو؟
    تو دانشگاه من یکی از بچه های چینی این کارو کرده بود فهمیدن اخراج شد...واسه امریکایی ها cheating or plagiarism یه موضوع فوق حساسه در حد انرژی هسته ای !!!!

سلام به همه ، من رشتهٔ طراحی صنعتی‌ میخواستم برا دکترا اقدام کنم فقط بچهای هنرم باید امتحان جی‌ ر‌ای بدن? هر کی‌ یه چی‌ میگه به من نفهمیدم دقیق!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)