صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 159

موضوع: Portfoilo

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

پیش فرض پاسخ : Portfoilo

خیلی بستگی به دانشگاه داره امتحان جی آر ای ولی خیلی از دانشگاها برای طراحی صنعتی جی آر ای نمیخوان(اگر درست یادم باشه شاید فقط چند -۲-۳- تا از دانشگاهای که رشته طراحی صنعتی رو داشتند جی آر ای میخواستن)
    به نظر من وقتت رو بزار و یه مقاله بده( این رو میگم چون هم رشته هستیم و تجربه بهم نشون داده که پورتفولیو و مقاله حرف اول و آخر رو میزنه

Junior Member

سلام به همه دوستان طراحی صنعتی....من میخوام برای مقاله ی ارشد اقدام کنم...ممنون میشم اگه راهنماییم کنین که از کجا و چطور استارت کار رو بزنم...خیلی سرچ کردم ولی اطلاعات پراکنده بود و من بیشتر گیج شدم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر_صنایع دستی

سلام به همگي
    من ميخوام رشته ي طراحي جواهر بخونم ،ولي اين درست كردن پورتفوليو حسابي ذهنمو درگير كرده ،اصلا نميدونم از كجا بايد شروع كنم .. ميخوام يه قالب اصلي از كاري كه بايد انجام بدم بدونم لطفا ..ممنون ميشم واقعاااا اگه كسي كمكم كنه ..

Junior Member

سلام
    بچه ها من لیسانس فیزیکمو امسال میگیرم و دارم زبان آلمانی میخونم
    برای انیمیشن یا گرافیک یا مدیا (هر کدوم که بهم پذیرش بدن) میخوام اقدام کنم برای مقطع لیسانس
    باید منم پورتفولیو بدم بهشون؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر_صنایع دستی

سلام
    من رشتم طراحي جواهر و ميخوام پورتفوليو بنويسم ..اينجا كسي هست كه بتونه به من كمك كنه يا تجربه ي مشابهي داشته باشه ؟؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidio نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من لیسانس فیزیکمو امسال میگیرم و دارم زبان آلمانی میخونم
    برای انیمیشن یا گرافیک یا مدیا (هر کدوم که بهم پذیرش بدن) میخوام اقدام کنم برای مقطع لیسانس
    باید منم پورتفولیو بدم بهشون؟
    سلام - بله باید پورتوفیلو حتما بدهید. کلا شرط ورود به دانشگاه های هنر در هر رشته ای اول پورتوفیلو هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط missy1990 نمایش پست ها
    سلام - بله باید پورتوفیلو حتما بدهید. کلا شرط ورود به دانشگاه های هنر در هر رشته ای اول پورتوفیلو هست
    یه سوال دیگه هم داشتم
    پورتفولیو مدیا و گرافیک باید چجوری باشه؟تو سایت بعضی دانشگاه ها نوشته ولی خیلی متوجه نشدم . من تازه دارم طراحی شروع میکنم ایشالا تا 5 ماه دیگه فکر کنم بتونم نمونه کار درخوری ارائه بدم
    درباره‌ی Aptitude Test هم چیزی میدونید؟همه دانشگاه‌ها این امتحان رو میگیرن.میخواستم بدونم مثل کنکور عملی خودمونه سطحش یا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidio نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم داشتم
    پورتفولیو مدیا و گرافیک باید چجوری باشه؟تو سایت بعضی دانشگاه ها نوشته ولی خیلی متوجه نشدم . من تازه دارم طراحی شروع میکنم ایشالا تا 5 ماه دیگه فکر کنم بتونم نمونه کار درخوری ارائه بدم
    درباره‌ی Aptitude Test هم چیزی میدونید؟همه دانشگاه‌ها این امتحان رو میگیرن.میخواستم بدونم مثل کنکور عملی خودمونه سطحش یا نه ؟
    من با دانشگاهی که برای انیمیشن مکاتبه داشتم گفتن که یک ویدیو 15 ثانیه ای از انیمیشن داستان داری که ساختم (حتما باید بسازی) براشون بفرستم. توی اینترنت ویدیو های دانشجو ها رو میتونید ببینید.
    برای گرافیک هم همینطور باید نمونه کار ها تون باشه. راجع به اون تست چیزی نمیدونم و در امریکا چیزی درباره اش نشنیدم.
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام وقتتون بخیر
    من ترم4 (آخر) کاردانی رشته معماری دانشگاه سراسری(شبانه) هستم . معدل 18.20
    از بهمن هم کارشناسی رو در دانشگاه آزاد شروع میکنم...
    به نظرتون با شروع کارشناسی کارهای portfoilo رو هم شروع کنم؟یا زوده؟ چه کارهایی براش انجام بدم؟
    زیاد هم راجع به portfoilo اطلاعات ندارم
    خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran University

دوستان به نظر شما کسی که سایقه تدریس در حوزه کودک داشته و یک پروژه خیلی خوب دسته جمعی در آخر کلاس جمع آوری کرده می تونه کار بچه هاش رو در پورتفولیو قرار بده؟ یا نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)