صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 159

موضوع: Portfoilo

Junior Member

سلام من کارشناسی معماری دارم معدلمم 18
    زبان انگلیسیمم خوبه زبان ایتالیایی هم 5 ماه هست که شروع کردم
    پروتوفولیومم خوبه تقریبا یعنی سابقه کار داشتم کلی مدرک کلاس های نرم افزاری دارم تو مسابقه طراحی هم شرکت کردم سابقه طراحی مجله هم دارم چندتا هم رندر خوب از کارام دارم همینطور تو کارای نقاشی هم حرفه ای هستم
    خواشتم راهنماییم کنین واسه اینکه یه دانشگاه خوب بخوام برم که دولتی باشه
    واسه بورسیه هم اگه میشه بگید امکانش هست یا نه
    و اینکه کلا با این شرایط خوبه برم الان یا رزومه ی بیشتری جمع کنم؟خودم نظرم رو دانشگاه جنواا چون خیلی آدمای مهم تو معماری اونجا بودن اگه میشه راهنمایی کنین

اگه کسی نمونه پرونده رزومه یا پورتوفولیو داره واسه email کنه
    ممنون میشم
    ویرایش توسط nimaK : August 4th, 2015 در ساعت 12:57 PM

پیش فرض پاسخ : Portfoilo

برای دیدن نمونه پورتفولیو در رشته های هنر می تونید به سایت behance.net برید

salam man az raveshe khod eshteghli eghdam kardam baraye canada.reshtam geraphice.hala portfolio mikhan azam.asan nemidunam chikar konam.chi benevisam dakhelesh.masalan az safeheye aval ba chi shoro konam.karaye axai ham bezaram? age mishe baram tozi bedid

salam man az raveshe khod eshteghli eghdam kardam baraye canada.reshtam geraphice.hala portfolio mikhan azam.asan nemidunam chikar konam.chi benevisam dakhelesh.masalan az safeheye aval ba chi shoro konam.karaye axai ham bezaram? age mishe baram tozi bedid

Junior Member

کسی در مورد رشته انیمیشن اطلاعاتی داره ؟

Junior Member

روزبخیر
    من برای رشته دیزاین در دانشگاه یورک میخوام اپلای کنم پورتفولیو میخواد 10 تا 15 کار رو سی دی
    من بیشتر کارام موشن هست نمیدونم دقیقا پورتفویلیو رو باید چه جوری درست کنم و چه جور کاری رو بذارم توش. لطف میکنید راهنمایی کنید

Junior Member

توی سایت دانشگاهی که میخواید اپلای کنید جایی وجود داره که معمولا برای رشته‌ها به تفکیک، راهنمای
    پورتفولیو گذاشته شده.
    اینکه بیشتر کاراتون موشن هست رو متوجه نمیشم یعنی چی؟! منظورتون اینه که میخواین موشن گرافیک بخونین؟!
    توصیه من اینه که اول راهنمای سایت دانشگاه مورد نظرتون در رابطه با پورتفولیو مقطع مورد نظرتون رو مطالعه کنین بعد نمونه کارهای دانشجوهای هر مقطعی رو که دانشجوی همون دانشگاه هستن رو هم ببینید تا متوجه بشین چه سطح مهارتی رو برای ورود باید داشته باشین. دیگه بسته به اینکه چقدر مهارت دارین و یا اینکه چقدر بخواین کمک هزینه بگیرین باید سطح خودتون رو افزایش بدین. اگر که دانشگاه مورد نظرتون کمک هزینه میده باید سعی کنین پورتفولیو خیلی قوی رو ارائه بدین.
    در کل گرفتن اپلای توی رشته‌های هنر کار سختی نیست و معمولا با هر زور و ضربی هم که شده میشه اپلای کرد، تنها مشکلی که هست اینه که شهریه‌ی دانشگاهها بالاست!
    پس به فکر پورتفولیو قوی باشین. در ضمن توی vimeo و behance و dribbble و... میتونین در رابطه با گرافیک و موشن گرافیک نمونه کارهای خوبی رو ببینین.

Junior Member

برای پورتفولیوی رشته‌ی انیمیشن مخصوصا مقطع undergraduate معمولا دنبال این هستن که شما اصول نورپردازی، رنگ شناسی، طراحی و شناخت آناتومی، اصول اولیه انیمیت کردن رو بدونین.
    اگر بتونین انیمیشن (دو بعدی، مخصوصا paper) در حد ۲۰-۳۰ ثانیه هم که شده بسازین که بتونه نشون بده همه‌ی اصول بالا رو میشناسین علاوه بر پذیرش احتمال اینکه کمک هزینه‌ی خوبی هم بهتون تعلق بگیره زیاد میشه.
    مدل کردن، ریگ کردن، انیمیت کردن و شناخت اصول رندرینگ هم برای ساخت یه پورتفولیوی سه بعدی و گرفتن کمک هزینه‌ی بالا تاثیر زیادی داره.
    باز بسته به اینکه توی چه مقطعی و از چه دانشگاهی بخواین پذیرش بگیرین، نوع و کیفیت پورتفولیو تاپیرگذار هست.
    توی آمریکا چند تا مدرسه هست که تخصصی توی انیمیشن دانشجو میگیرن که نیاز به پورتفولیوی خیلی خوب داره و هم اینکه کمک هزینه اصلا نداره و هم اینکه شهریه‌ی بسیار بسیار بالایی داره در عوض آینده‌ی کاری رو ۱۳۰ درصد تضمین شده براتون رقم میزنه! اینایی که من میشناسم مثل Gnomonو Calart توی کالیفرنیا و VFS توی ونکوور کانادا. (Animation mentor هم بصورت آنلاین، تخصصی روی انیمیت کردن آموزش میده)

Junior Member

سلام ناهید جان خوشحالم که یه نفر مـل خودم تو فروم پیدا کردم.
    من هم لیسانس صنایع دستی هستم. و میخوام برای سرامیک مستر اقدام کنم که فکر کنم همون فوق لیسانس سرامیک باشه
    راجع به portfoilo تا اونجایی که من اطلاع پیدا کردم شما باید روند کارتون از طراحی تا مراحل اجرایی و نهایی رو در قالب عکس داشته باشید د و درکنارش تکنیک های لعاب و ساخت رو توضیح بدین
    و اگه کار مفهومی داشتید توضیح بدین راجبش.هر کدوم تو یک صفحه هرچی پربارتر بهتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنراسلامی(نگارگری) پیام نور تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط manelzzz نمایش پست ها
    برای دیدن نمونه پورتفولیو در رشته های هنر می تونید به سایت behance.net برید
    سلام این سایت اصلا باز نمیکنه انگار وجود نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)