صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 159

موضوع: Portfoilo

پیش فرض پاسخ : Portfoilo

تعداد شیتها و پروژه های آکادمی و کاریم انقدر زیاد شده که دچار سردرگمی شدیدی شدم که تو این تعداد محدود کدوما رو بزارم.شیتها که از 500-600 تا هم بیشترن
    دانشگاه فلورانس که حجمش رو 5 مگ اعلام کرده!!آخه من چیکار کنم با 5مگ((
    دوستانی که نمونه پورتفولیو معماری میخواند در پیام شخصی ایمیل هاشون رو ارسال بفرمایند تا براشون نمونه بفرستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

سلام من لیسانس ریاضی دارم و فوق لیسانس نقاشی
    میخاهم دوباره فوق لیسانس طراحی و دیزاین یا فاین آرت در آمریکا بخونم
    ممکنه راهنمایی کنید پرت فولیو رو چطور باید بنویسم
    و ایا لیسانس من ریاضی که هست مشکلی برای من ایجاد میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط somayehfaal نمایش پست ها
    سلام من لیسانس ریاضی دارم و فوق لیسانس نقاشی
    میخاهم دوباره فوق لیسانس طراحی و دیزاین یا فاین آرت در آمریکا بخونم
    ممکنه راهنمایی کنید پرت فولیو رو چطور باید بنویسم
    و ایا لیسانس من ریاضی که هست مشکلی برای من ایجاد میکنه؟
    با سلام.
    باید باهاشون مکاتبه کنید و ببینید نظرشون در این رابطه چیه.
    اما پورتفولیوتون باید به قدری قوی باشه که دانشگاه مورد نظر رو مجاب کنه که شما در حد کارشناسی فاین آرت هستید.
    در آرت معمولا حرف اول رو پورتفولیو میزنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineer/طراحی جامدات

سلام...کسی رشته طراحی صنعتی هست اینجا...ممنون میشم...خود رشته طراحی صنعتی...

Junior Member ellna آواتار ها

سلام دوستان عزیز

بهتره اینطور بگم که یکی از نگرانی هایی که بچه های هنر و ما معماری ها در روند پذیرش داریم تهیه پورتفولیو هست پورتفولیویی که شاید خیلی هامون اصلا نمی دونیم چی هست !!! و چطور باید تهیه کنیم !!! درسته که توی سایت ها کلی پورتفولیو هست، ولی انگار غیر واقعیه انگار باید کارهای دوستان خودمون را ببینیم تا باورمون بشه که این همون پوتفولیو هست، در ضمن همه ما میدونیم که اگه بخوایم فقط به کارهای دانشگاه اکتفا بکنیم نمی تونیم کار خوبی تحویل بدیم پس باید به طور موازی همین طور که زبانمون را تقویت می کنیم پورتفولیوهامون را هم پربار کنیم، به خصوص کسایی مثل من که برای مستر می خواند اقدام کنند، اما سوال اینجاست که چطوری از این مدت چند ماهه ای که در اختیار داریم به نحو احسنت استفاده کنیم و راه را اشتباه نریم ؟؟؟ مثلا بهتر طراحی هامون توی چه زمینه ای باشه ؟؟؟ با چه نرم افزارهایی کار کنیم ؟؟؟ در چه حدی باید باشه ؟؟؟ حدودا باید چندتا کار داشته باشیم ؟؟؟ چطوری زبان و پوتفولیو را با هم پیش ببریم توی این وقت کم ؟؟؟ اصلا چطوری باید یه پورتفولیو خوب تهیه کنیم ؟؟؟ و خیلی سوالای دیگه که باعث شده شخص بنده دچار استرس و اضطراب شدیدی بشم و اصلا به زبان خوندنم هم لطمه بزنه، حالا تصور کنید که اصلا کسی را هم نمی شناسید که بتونه راهنماییتون بکنه و تنها امیدتون به دوستان همین فروم باشه، خواهش می کنم از همه کسایی که توی این زمینه مطلع هستند راهنمایی بکنند که چکار بکنیم که بعد از این مدت از راهی که رفتیم پشیمون نشیم.

سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran293 نمایش پست ها
    سلام...کسی رشته طراحی صنعتی هست اینجا...ممنون میشم...خود رشته طراحی صنعتی...
    سلام دوست عزیز.
    من کارشناسیم معماری داخلی و ارشدم رو دانشگاه هنر تهران طراحی صنعتی خوندم.
    در خدمتم.

Junior Member maryam95 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط ellna نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

بهتره اینطور بگم که یکی از نگرانی هایی که بچه های هنر و ما معماری ها در روند پذیرش داریم تهیه پورتفولیو هست پورتفولیویی که شاید خیلی هامون اصلا نمی دونیم چی هست !!! و چطور باید تهیه کنیم !!! درسته که توی سایت ها کلی پورتفولیو هست، ولی انگار غیر واقعیه انگار باید کارهای دوستان خودمون را ببینیم تا باورمون بشه که این همون پوتفولیو هست، در ضمن همه ما میدونیم که اگه بخوایم فقط به کارهای دانشگاه اکتفا بکنیم نمی تونیم کار خوبی تحویل بدیم پس باید به طور موازی همین طور که زبانمون را تقویت می کنیم پورتفولیوهامون را هم پربار کنیم، به خصوص کسایی مثل من که برای مستر می خواند اقدام کنند، اما سوال اینجاست که چطوری از این مدت چند ماهه ای که در اختیار داریم به نحو احسنت استفاده کنیم و راه را اشتباه نریم ؟؟؟ مثلا بهتر طراحی هامون توی چه زمینه ای باشه ؟؟؟ با چه نرم افزارهایی کار کنیم ؟؟؟ در چه حدی باید باشه ؟؟؟ حدودا باید چندتا کار داشته باشیم ؟؟؟ چطوری زبان و پوتفولیو را با هم پیش ببریم توی این وقت کم ؟؟؟ اصلا چطوری باید یه پورتفولیو خوب تهیه کنیم ؟؟؟ و خیلی سوالای دیگه که باعث شده شخص بنده دچار استرس و اضطراب شدیدی بشم و اصلا به زبان خوندنم هم لطمه بزنه، حالا تصور کنید که اصلا کسی را هم نمی شناسید که بتونه راهنماییتون بکنه و تنها امیدتون به دوستان همین فروم باشه، خواهش می کنم از همه کسایی که توی این زمینه مطلع هستند راهنمایی بکنند که چکار بکنیم که بعد از این مدت از راهی که رفتیم پشیمون نشیم.

سپاس فراوان
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-و-FAQs/page6

این قسمت رو یه نگاهی بندازید.امیدوارم مفید باشه.
    I would never say never
    I would fighting for ever

Junior Member

سلام.

واسه رشته ی سینما Film Studies که نیازی نیست یکی Portfolio داشته باشه؟ اصلا از چی میخواد کار تحویل بده؟!

ولی، مثلا برای عکاسی... باید اصلش رو پُست کرد؟

با سلام
    دوستان من یه سوالی دارم یکم شاید عجیب باشه.
    من اکثر بچه هایی که دیدم اکثرا هنری هستن که دنبال پورتفولیو هستن.
    حالا من رشتم مهندسی برقه دارم واسه گرایش قدرت واسه دکتری اقدام میکنم. این دانشگاهه تو بلژیک از من پورفولیو خواسته.
    از دوستان کسی به این مورد بر خورده تا حالا؟
    با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraghazadeh نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یه سوالی دارم یکم شاید عجیب باشه.
    من اکثر بچه هایی که دیدم اکثرا هنری هستن که دنبال پورتفولیو هستن.
    حالا من رشتم مهندسی برقه دارم واسه گرایش قدرت واسه دکتری اقدام میکنم. این دانشگاهه تو بلژیک از من پورفولیو خواسته.
    از دوستان کسی به این مورد بر خورده تا حالا؟
    با تشکر.
    ما( بچه های هنر و دیزاین) توی پورتفولیو، پروژه هایی که قبلا انجام دادیم و روند شکل گیریشون رو نشون میدیم. اما در مورد شما مرسوم نیست. بهترین کار اینه که مستقیما بهشون ایمیل بزنید و از خودشون بپرسید منظورشون از پورفولیو چیه و چه چیزی به طور دقیق از شما میخوان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)