صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 159

موضوع: Portfoilo

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computational cognitive neurobiology

پیش فرض پاسخ : Portfoilo

خیلی ممنون برای پاسخ خوب و سریعتون!
    میتونم بپرسم از کدوم سایت ایده میگرفتید؟ راستش چند بار که میخواستم ایده خوب پیدا کنم( البته ایده های بین المللی, کار هایی که توی غرب رایج تر هستند) گیج میشدم.
    و اینکه ارزش این کار ها چقدر مورد توجه دانشگاه های امریکا هست و چقدر شانسم رو زیاد میکنه به نظرتون؟
    ممنون که وقت میذارید

Junior Member ellna آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sirsinaghobadi نمایش پست ها
    خیلی ممنون برای پاسخ خوب و سریعتون!
    میتونم بپرسم از کدوم سایت ایده میگرفتید؟ راستش چند بار که میخواستم ایده خوب پیدا کنم( البته ایده های بین المللی, کار هایی که توی غرب رایج تر هستند) گیج میشدم.
    و اینکه ارزش این کار ها چقدر مورد توجه دانشگاه های امریکا هست و چقدر شانسم رو زیاد میکنه به نظرتون؟
    ممنون که وقت میذارید
    خواهش میکنم. سایت خاصی را یادم نیست دوست عزیز من همین طور سرچ میکردم. الان هم چند سالی میگذره که سراغ این کارها نرفتم.
    من نمیدونم برای چه رشته ای هستید ولی در هر صورت حتما کارهاتون را بگذارید بخصوص شما که برای لیسانس فکر کنم میخایند اقدام کنید، چرا که جزو کارهای هنری هست و این ذوق و سلیقه و هنر شما را نشون میده. من توی پوتفلیو های معماری دیدم طرف چندتا از صحنه های تئاترهایی که بازی کرده را گذاشته تا نشون بده کار تئاتر هم انجام میده. من متاسفانه از روند کارهام عکس نداشتم و کارهام جمع و جور نبود واگرنه حتما میگذاشتم. مطمئن باشید حتما شانستون را بالا میبره.

مثلا نور پردازی این کار را نگاه کن. به نظرم خیلی خوبه. البته برای شما اگر توی یه صفحه سیاه با تک نور باشه خیلی جالب تر باشه.

ویرایش توسط ellna : December 2nd, 2016 در ساعت 12:11 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط sirsinaghobadi نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان هنرمند
    بنده امسال برای مقطع کارشناسی برای امریکا اپلای میکنم. جدا از رزومه ی آکادمیک بنده یه رزومه ی هنری هم دارم که بعنوان فعالیت خارج درسی میخوام سابمیت کنم. حقیقتش بنده کلاس های مجسمه سازی فنی و حرفه ای رو گذروندم و تا چند هفته ی دیگه مدرکم صادر میشه. چن تا کار هم طی همین کلاس ها زدم و تا بهمن ماه دو تا مجسمه ی سطح بالا و یک کار منبت خواهم داشت. میخواستم برای معرفی کارم لینک اینستا بهشون بدم ولی چون به نظرم غیر حرفه ای به نظر میومد تصمیم گرفتم یه فایل پی دی اف درست کنم. اومدم خدمت شما تا ازتون مشاوره بگیرم درباره ی قالب پورتفولیو و اینکه با کدوم برنامه و چطور باید درست کنم این فایل رو که رسمی تر و شیک تر به نظر بیاد.
    ممنون که وقت میذارید
    روز خوش
    (راستی خیلی خوشحال میشم که کارام رو تو اینستام ببینید و نظرتون رو بهم بگید theintelligentsculptor@ )
    با سلام.
    دوست عزیز دو مدل رو براتون زیپ کردم و یه نگاهی بهش بندازید.
    http://s9.picofile.com/file/8276862584/AM.zip.html
    یکی که برای ارائه سی دی هست و کاور جالبی براش طراحی کرده و یکی هم با توجه به اینکه هنرمند دفترچه درست کرد ازش هارد کپی نخواستند و اون هم خیلی جالب از دفترچش عکس گرفت و عکس رو به همین شکل که میبینید فرستاد.میتونید از نحوه عکاسیش ایده بگیرید.با یک تم و نورپردازی یکپارچه.
    موفق باشید.

در ادامه پست بالا این چند نمونه هم آپلود میکنم که برای بچه های عکاسیه و از طرفی برای همین ترم هم هست و برای سال تحصیلی 2016-2017 هست.
    این هم میتونه کمکتون کنه.
    http://s9.picofile.com/file/82768656...raphy.zip.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

سلام، توی این سایت با سرچ کلیدواژه های رشته تون میاونید نمونه پورتفولیوهای خوبی رو پیداکنید
    www.issue.com

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

سلام، از اونجایی که در پورت فولیو کارهای گروهی هم قابل قبوله دنبال یه همگروه میگردم تا پورت فولیوم را کامل تر کنم، در صورت تمایل به من اطلاع بدید تا اگر به توافق رسیدیم همکاری کنیم.

Banned

ایا در پورتفولیو میشه کارهای گروهی رو هم قرار داد؟ میشه یکی شرایطش رو بگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط aliluli نمایش پست ها
    ایا در پورتفولیو میشه کارهای گروهی رو هم قرار داد؟ میشه یکی شرایطش رو بگه.
    بله، اسم بقیه رو هم بعنوان اعضای گروه باید اشاره کرد... این علاوه بر نشون دادن صداقت شما، نشونه توانایی شما در تیم ورک هم هست و یه نقطه مثبته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    سلام، از اونجایی که در پورت فولیو کارهای گروهی هم قابل قبوله دنبال یه همگروه میگردم تا پورت فولیوم را کامل تر کنم، در صورت تمایل به من اطلاع بدید تا اگر به توافق رسیدیم همکاری کنیم.
    رشته تحصیلی و گرایش شما چی هست?

سلام دوستان ..من کارشناسی معماری دارم برای کانادا میخام برای ارشد اقدام کنم..درسم دوسه ماه پیش تموم شد . من بعد اون شروع کردم نرم افزارا و اسکیس حرفه ای یاد بگیرم..الانم تقریبا پیشرفت کردم..من زمان تحصیلم کارا و طرحایی که اراعه دادم همش ایده خودم بوده ولی از یه سری طرحا الگو گرفتم ..ولی طرح کاملا فرق داره ..مثلا از فرم یه طرح خارجی معروف الگو گرفتم و طرح خودمو زدم..حالا دوتا سوال داشتم..اول اینکه مثلا اون دانشگاه اگر ببینه من طرحم شبیه یه طرح دیگس ببینه مثلا از یه جاییش الگو گرفتمو و استفاده کردم بنا به تقلب نزاره؟یکی دیگ هم سوالم این بود.من الان اون طرحای زمان تحصیلمو با نرم افزارایی که بلدم 3بعدیشونو بهتر انجام بدم و حتی اسکیس و ماکت بهتری برای اراعه تو پورتوفیلوم بزارم ایراد نمیگیرن که ؟(طرح برای دوره تحصیل باشه ولی تکمیل شده بعد از تحصیل باشه)
    ممنون میشم راهنماییم کنید..من برای 2018 میخام اقدام کنم یعنی اسفند 96 ...تو این فاصله میخام پورتوفیلو و زبان و مقاله مو اماده کنم تا زمان اپلای..وقتم محدود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)