صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 159

موضوع: Portfoilo

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

پیش فرض پاسخ : Portfoilo

نقل قول نوشته اصلی توسط pari30 نمایش پست ها
    سلام بچهها
    من نمیدونم سوالم رو کجا باید بزارم ،
    من معماری خوندم ، و ما رزمه تصویری PORTFOLIO داریم ، که مهم تر رزومه های معموله . و حدوده ۳۰ صفحه است
    من باید وقتی به استاده ایمیل میزنم ون رو ها attach کنم
    سلام
    به انجمن هنر خوش اومدی
    ۱- پورتفولیو یک نوع رزومه نیست. شما برا اپلای میبایست علاوه بر پورتفولیو، رزومه و یا CV هم داشته باشید ( که مشخصات و توضیحات اون به صورت مفصل در انجمن پذیرش وجود داره).
    ۲- برای شروع باب گفتگو با استاد هر کسی استراتژی خودشو داره. من به شخصه توصیه نمی کنم که در اولین ایمیل پورتفولیو رو هم ضمیمه کنید.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : portfolio

نقل قول نوشته اصلی توسط safa33 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی می دونه واسه رشته مستر عکاسی پورتفولیو چطور باید باشه؟ فقط شامل پرینت عکسها کافیه؟ اگه کسی نمیدونه از مدیر سایت تقاضا دارم راهنمایی کنن چون واقعا نیاز به این پاسخ دارم
    ممنون
    اصولا فرق اصلی یک پورتولیو با آلبوم اینه که در پورتفولیو در مورد هرتصویر (یا هر گروه از تصاویر) میبایست توضیحات مفصل از نظر حرفه ای وجود داشته باشه.
    توجه داشته باشید که شما معمولا همیشه در کنار پورتفولیوی خودتون نیستید که در مورد محتویات اون توضیح بدید! پس پورتفولیو باید خودش این توضیحات رو داشته باشه و در ضمن بیننده رو ترقیب به خوندن توضیحات بکنه.
    یک روش خوب برای تدوین این توضیحات اینه که پس از مرتب کردن تصاویر از یک آدم خیلی حرفه ای که کارای شمار ندیده خواهش کنید که این تصاویر رو ببینه و به توضیحات شما در باره اونها گوش بده. در این شرایط شما میتونید با یک ضبط صوت صدای خودتونو ضبط کنید. نکات ضبط شده رو کمی تعمیم بدید و بهینه کنید و سپس اونها رو مکتوب کنید و با یک ترکیب بندی گرافیکی این توضیحات رو به تصاویرتون اضافه کنید.
    در حین انجام این کار همواره به تعامل (Interaction) بین چیزی که دارید درست میکنید و مخاطب خوب فکر کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر و معماری دانشگاه آزاد

سلام آقای روزبه. خیلی ممنونم که جواب برام گذاشتین. یک پورتفولیوی ساده درست کردم با این لینک http://www.coroflot.com/persianlady?...=persian+lady& که اگه ببینین بینهایت لطف میکنین.

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin T نمایش پست ها
    سلام آقای روزبه. خیلی ممنونم که جواب برام گذاشتین. یک پورتفولیوی ساده درست کردم با این لینک http://www.coroflot.com/persianlady?...=persian+lady& که اگه ببینین بینهایت لطف میکنین.
    کارهاتونو دیدم. خیلی خوب بود به خصوص یکی از لوگو ها.
    ۲ تا نکته:
    ۱- همونطور که قبلا هم گفتم نیاز به توضیح داره
    ۲- به نظرم یه کم تعداد و تنوعش باید بیشتر بشه
    ویرایش توسط Roozbeh : December 18th, 2010 در ساعت 11:31 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر و معماری دانشگاه آزاد

خیلی لطف کردین ممنونم. خب توضیحات رو مینویسم. تو مسابقه های نت هم شرکت میکنم که تعداد و تنوعش زیاد بشه!
    پس همینطور پیش بره قابل تبدیل شدن به پورتفولیو دانشگاهی هست؟ راستش میخوام از بابت این خیالم راحت بشه که دارم مسیر درست میرم. بعد برم سر قسمتهای دیگه ی اپلای. به تدریج کارهارو میذارم تو لینک و وقتی بهتر و درست تر شد بازم ببینید و نظر بدین. متشکرم.

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اینجا تو این مقاله میتونید نکات خوبی در مورد پورتفولیو ببینید.

یکم این قضیه portfoilo برای من مشکوک و سوال بر انگیزه

دلیل دارم برام حرفم :

1.
    فقط رشته های طراحی الزام میکنه که همچین چیزی داشته باشن برای پذیرش اما اونجور که من فهمیدم برای همه رشته ها قبول میکنند ! و بهش اهمیت میدن

2.
    کلا کار اسونیه ساختش شما خودت 1 هفته وقت بزاری یه کار خوب در میاری + یه پولی به یه دیزاینر خوب میدی و یه کار در حد عالی تحویل میگیری که احتمالا کسی که داره view میکنه حتما این چیزا رو میدونه !

3.
    میزان اهمیت این شاخه از qualification ها تقریبا اندازه gpa هست !!!

اگر 3 مورد بالا درست باشه
    سوال بزرگی برای مورد 3 پیش میاد که چرا ؟

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Greatone نمایش پست ها
    یکم این قضیه portfoilo برای من مشکوک و سوال بر انگیزه

دلیل دارم برام حرفم :

1.
    فقط رشته های طراحی الزام میکنه که همچین چیزی داشته باشن برای پذیرش اما اونجور که من فهمیدم برای همه رشته ها قبول میکنند ! و بهش اهمیت میدن

2.
    کلا کار اسونیه ساختش شما خودت 1 هفته وقت بزاری یه کار خوب در میاری + یه پولی به یه دیزاینر خوب میدی و یه کار در حد عالی تحویل میگیری که احتمالا کسی که داره view میکنه حتما این چیزا رو میدونه !

3.
    میزان اهمیت این شاخه از qualification ها تقریبا اندازه gpa هست !!!

اگر 3 مورد بالا درست باشه
    سوال بزرگی برای مورد 3 پیش میاد که چرا ؟
    متاسفانه این استدلالتون به هیچ وجه درست نیست!
    چون مورد ۲ امکان پذیر نیست. شما faculty member دانشگاه های معتبر رو ابله فرض کردین! اونا کارشونو بلدن و به هیچ وجه روی یک مورد مثل پورتفولیو یا gpa قضاوت نمیکنند بلکه از برایند application material شما به جمعبندی میرسن. کسی که نمره ها، سوابق کاری، SOP و پورتفولیوش با هم در تناقض باشه (مثل کسی که حتی نتونه یه پورتفولیو درست کنه و باید بده کس دیگه ای اینکارو بکنه) قطعا از دانشگاه های معتبر نمیتونه پذیرش بگیره!

Junior Member

بچه ها من هم اول در ساختن پورتفولیو کلی برای خودم پیچیدش کرده بودم ، اما بعد از کلی دور زدن ، نهایت متوجه شدم بهترین نوع پورتفولیو برای بچه های تجسمی ، فایل پی دی اف هست که می تونید کارهاتونو فایل بندی کنید، مثلا اگر برای رشته گرافیک اپلای می کنید پروژه های خوبتون را در قالب پوسترها-لوگوها-کورپوریت ایدنتیتی دیزاین-تصویرسازیهاتون-تایپوگرافی هاتون-بسته بندی ها- و یا حتی اگر بوک دیزاین هم انجام دادین بخش بندی کنید و اونها را در صفحه های به یک اندازه و فرمت بچینید و به سلیقه ی خودتون دیزاین و صفحه آرایی کنید. من نمی دونم که آیا با مجله ی تالک مگزین آشنایی دارید یا نه . اون نمونه ی خوبیه واسه صفحه بندیتون، بعد از اینکه صفحه بندیتونو تو فوتوشاپ یا ایندیزاین انجام دادین از اون یک سیو با فرمت پی دی اف با کیفیت بالا میگیرید و در دی وی دی رایت میکنید یا اینکه خیلی از دانشگاهها می تونید پورتفولیوتون را براشون انلاین بفرستید، من خودم نمی دونستم که اگر سی دی کارمو بزارم تو بسته ی مدارکی مه دارم میفرستم به دانشگاه تو گمرک آمریکا گیر می کنه و در واقع به خاطر اینکه از ایران میره تو کلیرنس دیلی تا یک ماه می مونه. پس کار منو نکنین و همون انلاین بفرستین. اگر هر سوالی داشتین من در خدمتم

بچه ها يك سوال در مورد پورتفوليو براي رشته انيميشن.كسي ميدونه براي اين رشته چه كاراهايي بايد داشته باشيم الزاما بايد يك نمونه كار انيميشن داشته باشيم يا خير؟كاراهاي دستي كاركترسازي كافيه؟من معدلم بالاي 17 تو رشته طراحي پارچه ولباس درس خوندم اما ميخوام حتما تو رشته انيميشن ادامه تحصيل بدم...توي چندين مسابقات كاريكاتور شركت كردم همراه با مدرك...و نمايشگاه و تصويرسازي كتاب و مجله!!!اينها كافيه!شانس دارم؟
    خواهشا جواب بدين مدتيه درگيره اين مشكلم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)