صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 159

موضوع: Portfoilo

پیش فرض پاسخ : Portfoilo

سلام من دانشگاه الزهرا درس خوندم وبراي امريكا با توجه به تغييرات كه شده ميخوام اقدام كنم..كه نگراني زيادي در مورد پورتفوليو انميشن داشتم...
    ممنون واسه راهنماييتون!!!شما تو ايران درس خوندين؟من دوستم ميخواد براي fashion تو امريكا اقدام كنه كه كمي در مورد دانشگاه خوب اين رشته اطلاعاتي دارين؟و درمورد پورتفوليو رشته فشن؟
    بازم ممنون

من برایFlorida Atlantic university FAU مدارکمو فرستادم ولی نمره زبانم پایین بود خیلی هرچند که اونها نمره پایین می خواستن ولی من باز هم کمتر شدم و اینکه گفتن نمراتت باید evaluate بشه که من اصلا نمی دونستم یک همچین چیزی رو و الان هم همین طور تو هوا مونده تو قسمت ارزیابی مدارک برای بچه ها پست گذاشتم ولی کسی جواب نداد)فعلا پروسه اپلایم استاپ شده و تو این چند روز مدام با دانشگاه ایمیل زدم که چقدر شانس و و وقت دارم که دوباره تافل بفرستم و مدارکمو کامل کنم که هنوز جواب درست ندادن چون من feb 2011 فرستادم
    sop و recommendation هام د نیست بیشتر فکر کنم به پورتفولیو نگاه می کنند و من از این قسمت خیلی می ترسم نمیدونم اونها چه سطح کار هایی رو قبول می کنند اصلا کارهای من خوبه برا اونها یا نه واقعا نمی دونم؟
    و اینکه چقدر احتمال فاند هست؟ اصلا امیدی هست یا نه؟

Junior Member

بچه ها دانشگاه Stuttgart از من خواسته کارای اصل رو براشون بفرستم این یکم عجیب نیست؟ اگه من ۲۰ قطعه کار براشون بفرستم و گم بشه با پست چی؟کسی از این دانشگاه اطلاع داره؟

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

به نظرم این ریسک رو نکن! چون اگر کارت گم بشه یا خراب دیگه ...
    سعی کن راضیشون کنی

Junior Member misha12347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master of architectural design - politecnico di milano

بچه هاامکان داره فرمت پورتفولیو برای یک دانشگاه خاص تغییر کنه؟چون من هنوز نمیدونم واسه کدوم دانشگاه میخوام اپلای کنم و با توجه به اینکه هنوز امتحان زبان ندادمو این روند ممکنه تا 7-8 ماه دیگه طول بکشه،منطقیه که از الان پورتفولیو درست کنم؟چون شما میگید هر دانشگاه یجور پورتفولیو میخواد و هر دانشگاه متفاوته!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graphic

پیش فرض پاسخ : آشنایی افراد رشته های Art با یکديگر

میشه به من کمک کنین و بگین چه جوری باید portfolio درست کنم

Junior Member

سلام من رشته ی صنایع دستی دانشگاه هنر تهران درس خوندم و میخوام برای سرامیک دیزاین اقدام کنم Portfoilo من باید چه جوری باشه از این بابت می پرسم که کارهای من یک سری حجم ها و ظروف سفال و سرامیک هستش که البته پیش طرحاشون رو هم طراحی شده دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

لیسانس معماریم
    در مورد پورتفولیو اگه کارام رو نداشته باشم باید چکار کنم؟
    میشه کارهای دانشگاهیم مثل طرح ها تو پورتفولیوم نباشه؟...میشه یه طرح دیگه رو از اول طراحی کنم و بجای طرح های کلاسیم بفرستم؟...آیا نمراتشون رو هم باید بفرستم؟...
    مثلا دو تاطرحم که یکیشو مریض شدم و حتی کار آماده دادم بجاش و 12 گرفتم و یه طرح دیگم که اصلا استادمون با همه بچه ها لج کرد و 10 دادبهم و کلیارو هم انداخت و صدای اعتراضمون هم بجایی نرسید؟...
    من اینا رو چکار کنم؟...
    اونا خودشون نمی فهمن که پورتفولیو می تونه کار خود فرد نباشه و اگزجر شده باشه یا اینکه همون کار کلاسیش نباشه؟... اگه کار جایگزین خوب بذارم و حتی تایید اساتید رو بگیرم براشون آیا سوال براشون پیش نمیاد که چرا ابن نمرات اینقدپایینه پس؟...
    در کل از کجا می فهمن پورتفولیو همون کارای خودمونه تو دانشگاه یا اصلا کارای خود مونه و طراحش دیگران نیستن؟؟؟؟
    لطفا حتما تو این زمینه راهنماییم کنین...هرکس که می دونه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط civilarchitect نمایش پست ها
    لیسانس معماریم
    در مورد پورتفولیو اگه کارام رو نداشته باشم باید چکار کنم؟
    میشه کارهای دانشگاهیم مثل طرح ها تو پورتفولیوم نباشه؟...میشه یه طرح دیگه رو از اول طراحی کنم و بجای طرح های کلاسیم بفرستم؟...آیا نمراتشون رو هم باید بفرستم؟...
    مثلا دو تاطرحم که یکیشو مریض شدم و حتی کار آماده دادم بجاش و 12 گرفتم و یه طرح دیگم که اصلا استادمون با همه بچه ها لج کرد و 10 دادبهم و کلیارو هم انداخت و صدای اعتراضمون هم بجایی نرسید؟...
    من اینا رو چکار کنم؟...
    اونا خودشون نمی فهمن که پورتفولیو می تونه کار خود فرد نباشه و اگزجر شده باشه یا اینکه همون کار کلاسیش نباشه؟... اگه کار جایگزین خوب بذارم و حتی تایید اساتید رو بگیرم براشون آیا سوال براشون پیش نمیاد که چرا ابن نمرات اینقدپایینه پس؟...
    در کل از کجا می فهمن پورتفولیو همون کارای خودمونه تو دانشگاه یا اصلا کارای خود مونه و طراحش دیگران نیستن؟؟؟؟
    لطفا حتما تو این زمینه راهنماییم کنین...هرکس که می دونه...
    پورتفولیو مهمترین قسمت گرفتن پذیرش در رشته معماریه پس باید تمام تلاشتونو برای ارائه ش بکنید، اگه کاراتونو ندارید چاره یی ندارید جز این که به یه نحوی جاشو پر کنید حالا یا دوباره اون پروژه رو انجام بدین یا... هیچ مدرکی دال بر این که این کارها همون کار ارائه شده شما در دوران تحصیل بوده نیست پس شما حتی میتونید موضوع طرح هاتونم عوض کنید. اونجا اصل بر صداقت هست و از طرفی اگر بخان شک کنن به هیچ طریقی نمیتونن راهی برای مطمئن شدن این که این ها آیا کار خود شخص هست یا نه پیدا کنن ولی اینو فراموش نکنین که پورتفولیو ارائه شده سند قابلیت های شماست و اگه شما پذیرش بگیرید ولی اون توانایی ها رو که اظهار کردید نداشته باشید قطعا اتفاق خوبی نمیوفته!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fffaezeee نمایش پست ها
    پورتفولیو مهمترین قسمت گرفتن پذیرش در رشته معماریه پس باید تمام تلاشتونو برای ارائه ش بکنید، اگه کاراتونو ندارید چاره یی ندارید جز این که به یه نحوی جاشو پر کنید حالا یا دوباره اون پروژه رو انجام بدین یا... هیچ مدرکی دال بر این که این کارها همون کار ارائه شده شما در دوران تحصیل بوده نیست پس شما حتی میتونید موضوع طرح هاتونم عوض کنید. اونجا اصل بر صداقت هست و از طرفی اگر بخان شک کنن به هیچ طریقی نمیتونن راهی برای مطمئن شدن این که این ها آیا کار خود شخص هست یا نه پیدا کنن ولی اینو فراموش نکنین که پورتفولیو ارائه شده سند قابلیت های شماست و اگه شما پذیرش بگیرید ولی اون توانایی ها رو که اظهار کردید نداشته باشید قطعا اتفاق خوبی نمیوفته!!
    می دونی... من تنها بدلیل اینکه جایی که می خواستم قبول نشدم و بی انگیزگی اینکه اصلا قصد رفتن نداشتم ..در واقع هدفم فقط بازار کار بود اصلا درس نخوندم و فکر این روزا رو نکردم...
    وگرنه من برای معماری ساخته شدم...دست خیلی قوی دارم...قدرت تخیل سه بعدیم عالیه... نقاشم...کارتونیستم...و به طراحی صنعتی و مجسمه سازی هم شدیدا علاقه دارم...
    مسئله معدل پایینمه و نمرات ضایع...
    من وقتی بشینم و به قصد اپلای پورتفولیو ببندم مطمئنا برای اونا قابل باور نخواهد بود که چرا چنین فردی با این توانایی ها و این کار طرحش شده 10...یا 12؟ و معدلش اینقد پایینه؟(14.5)
    آیا من باید توضیح بدم که چرا نمراتتم پایین شده؟...و براشون قابل باور و قابل قبول خواهد بود؟...
    مینیمم معدلم که اکثرا 15 هست؟...من که 14.5 هستم هیچ راهی نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)