صفحه 8 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 159

موضوع: Portfoilo

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    Architectural Engineering

پیش فرض پاسخ : Portfoilo

نقل قول نوشته اصلی توسط peyvand_amiri نمایش پست ها
    بله کاملا منطقیه و خیلی کمک میکنه . مخصوصا اگه همشون از یه سبک راندو پیروی کنن که نشون بده شما سبک واحد و خاص خودتون رو برای ارائه دارین.
    من نگرانیم بابت دانشگاههایی هست که می گن باید بنوسید که پروزه مال چه سالی و کدوم ترم تحصیلی هست. من کارهای ترم های اول رو ندارم و باید دوباره تهیه کنم ولی اگه مثلا یه کار 3D خفن بذارم معلوم نمی شه که کار اون ترم نیست ؟ آخه به نظرم از نمره مشخص می شه و نمی شه خیلی کارهارو تغییر داد یعنی یه کار عالی باید بشه 19 نه 16 یا 15 ؟
    ممنون میشم اگه نظری دارید راهنمایی کنید

Member peyvand_amiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU..architecture

راستش من تا اونجایی که یادمه هیچ دانشگاهی نخواسته بود که همه کارهای طرح از یک تا آخر رو بگذاریم. من خودم از طرح 3 به بعد رو گذاشتم. چون به نظرم طرح یک و دو لیسانس حرفی واسه گفتن نداره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط dyana نمایش پست ها
    من نگرانیم بابت دانشگاههایی هست که می گن باید بنوسید که پروزه مال چه سالی و کدوم ترم تحصیلی هست. من کارهای ترم های اول رو ندارم و باید دوباره تهیه کنم ولی اگه مثلا یه کار 3D خفن بذارم معلوم نمی شه که کار اون ترم نیست ؟ آخه به نظرم از نمره مشخص می شه و نمی شه خیلی کارهارو تغییر داد یعنی یه کار عالی باید بشه 19 نه 16 یا 15 ؟
    ممنون میشم اگه نظری دارید راهنمایی کنید

Junior Member

بچه ها سلام...
    من رشته ی تحصیلیم شهرسازی بوده و فوق هم طراحی شهری دارم می خونم. ولی می خوام برای مستر تصویرگری یا طراحی گرافیک اقدام کنم. کار تصویرگری و طراحی جلد دفتر و این چیزا دارم، ولی مدرک آکادمیک براش ندارم.
    توی پورتفولیو به نظرتون کارای دانشگاهی خودم (که بی ربطه به رشته ای که می خوام اقدام کنم) هم بذارم؟ یا فقط کارای مربوط رو بذارم؟

Member peyvand_amiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU..architecture

اولویت کارهای مربوطست . ولی یه سری کارهای هنری کلی هم به طور خیلی خلاصه میتونید بگذارید . مثل عکاسی و اسکیس و ........
    نقل قول نوشته اصلی توسط tnztvs نمایش پست ها
    بچه ها سلام...
    من رشته ی تحصیلیم شهرسازی بوده و فوق هم طراحی شهری دارم می خونم. ولی می خوام برای مستر تصویرگری یا طراحی گرافیک اقدام کنم. کار تصویرگری و طراحی جلد دفتر و این چیزا دارم، ولی مدرک آکادمیک براش ندارم.
    توی پورتفولیو به نظرتون کارای دانشگاهی خودم (که بی ربطه به رشته ای که می خوام اقدام کنم) هم بذارم؟ یا فقط کارای مربوط رو بذارم؟

سلام دوستان من میخوام عکاسی بخونم و تو این رشته هیچ پیش زمینه ای ندارم. این طور که متوجه شدم از من پورتفولیو میخوان که نمونه ای از کارامه( که قطعا عکسای من از نظر علم عکاسی هیچی نیس) میخواستم بدونم میشه کارای دیگه هنری مثل شمع سازی و ویترای هم گذاشت؟ یا فقط باید عکس باشه؟

سلام.
    ممکنه برای من نمونه از پورتفولیو موفق برای پذیرش masterمعماری لینک کنید؟ممنون..

Junior Member

سلام, ببخشید میشه بگید اگه یکی دو تا از کارهای پورتفولیوم مال خودم نباشه چی میشه؟ میشه یه سایتی رئ معرفی کنید برای دیدن چند نمونه پورتفولیو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_erad نمایش پست ها
    سلام, ببخشید میشه بگید اگه یکی دو تا از کارهای پورتفولیوم مال خودم نباشه چی میشه؟ میشه یه سایتی رئ معرفی کنید برای دیدن چند نمونه پورتفولیو؟

چیز خاصی نمیشه !!!
    http://issuu.com رو ببینید ، اونجا میتونید به طور خاض پورتفولیو بچه های معماری رو سرچ کنید....

این کار واقعا غیر اخلاقی هست و اگر متوجه بشن عواقب خیلی خیلی بدی براتون داره. اونجا مثل ایران نیست قوانین جدی در این زمینه وجود داره.

تو دانشگاه من یکی از بچه های چینی این کارو کرده بود فهمیدن اخراج شد...واسه امریکایی ها cheating or plagiarism یه موضوع فوق حساسه در حد انرژی هسته ای !!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)