صفحه 8 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 159

موضوع: Portfoilo

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Portfoilo

نقل قول نوشته اصلی توسط civilarchitect نمایش پست ها
    می دونی... من تنها بدلیل اینکه جایی که می خواستم قبول نشدم و بی انگیزگی اینکه اصلا قصد رفتن نداشتم ..در واقع هدفم فقط بازار کار بود اصلا درس نخوندم و فکر این روزا رو نکردم...
    وگرنه من برای معماری ساخته شدم...دست خیلی قوی دارم...قدرت تخیل سه بعدیم عالیه... نقاشم...کارتونیستم...و به طراحی صنعتی و مجسمه سازی هم شدیدا علاقه دارم...
    مسئله معدل پایینمه و نمرات ضایع...
    من وقتی بشینم و به قصد اپلای پورتفولیو ببندم مطمئنا برای اونا قابل باور نخواهد بود که چرا چنین فردی با این توانایی ها و این کار طرحش شده 10...یا 12؟ و معدلش اینقد پایینه؟(14.5)
    آیا من باید توضیح بدم که چرا نمراتتم پایین شده؟...و براشون قابل باور و قابل قبول خواهد بود؟...
    مینیمم معدلم که اکثرا 15 هست؟...من که 14.5 هستم هیچ راهی نداره؟
    بله بله..بازم خودم پاسخ میدم
    دانشگاه به دانشگاه شرایطشون فرق داره...اگه شرط معدل لازمو دارین که فبها...
    اگه ندارین بهتره به بخش مربوطه ایمیل بزنیم و توضیح بدیم که کارای دیگم مثل پورتفولیوم و رزومم و اینا مثلا اینقد عالیه ولی معدلم مثلا بنا به این دلایل موجه از شرایط گفته شده پایینتره...و مستقیم ازشون بپرسیم که آیا با این وجود حاضر به بررسی پورتفولیو و سوابق و جنبه های دیگر کارمون هستن یا نه؟...و اینکه چقد شانس پذیرش داریم....(هر چند از لحاظ گردش مالی و خیلی جنبه های آماری و...دیگه احتمال زیاد مارو تشویق به پذیر خواهند کرد...)
    اگه جواب اومد که شرط معدل اعلام شده به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست که هیچ ..باید بی خیال اون دانشگاه شد...
    ولی اگه تشویق کردن...اینجا به خودمون بر میگرده که اپلای کنیم یا نه(حاضریم هزینه اپلایشو متقبل بشیم یا نه)...
    ولی در هر حال خیلی خیلی دانشگاه های خوب دیگه هم هستن که چندان به معدل بها نمیدن...
    تا جایی که من متوجه شدم و از دوستانی که تونستن پذیرش بگیرن پرسیدم هیچ چیزی ..هیچ چیزی قدر پورتفولیو اهمیت نداره...و جنبه های دیگه مخصوصا معدل وقتی میاد تو کار که مثلا بین من و اونایی که واسه اپلای رقابته اینقد شرایطمون مثل همه که اینجا دیگه کار رقابتی میشه و اون که معدلش بالاتره همین فاکتور باعثه میشه که اون رو بپذیرن...
    ولی در هر حال تو معماری معدل پایین ...(حالا نه دیگه خیلی خیلی پایینا)...یعنی یه ذره کمتر از شرط معدل گقته شده خیلی ملاک نیست...بیشتر پورتفولیو و رزومه و سوابق کاری و پروپوزال و مقالات و زمینه های تحقیقاتی کار شده و خلاصه جنم شما مهمه ....

Junior Member

سلام دوستان
    همه رشته های هنری باید پورتفولیو تهیه کنند ، یا فقط مخصوص معماری هاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من نقاشی خوندم ، ممکنه کسی به من در این زمینه راهنمایی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mop6611 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همه رشته های هنری باید پورتفولیو تهیه کنند ، یا فقط مخصوص معماری هاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من نقاشی خوندم ، ممکنه کسی به من در این زمینه راهنمایی کنه
    رشته من هم نقاشی هست وو برای دانشگاه ها هر جایی که من دیدیم چه اروپا چه استرالیا یا آمریکه همه جا پورتفولیو میخوان
    شما میتونی بری تو سایت دانشگاهی که میخوای اپلای کنی اطلاعات کاملی از پورتفولیو مورد نظرشون هست ، تا جلیی که من اطلاع دارم عموماً 15 یا 20 تا کار که مجموعه باشه میخوان
    حالا باز هم بسته به دانشگاه میتونه پورتفولیو متغییر باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Architectural Engineering

سلام.من یه سوال داشتم...رشته من معماری هست و می خواستم بدونم ارائه 3d کارها چقدر مهمه البته من در زمان دانشجویی خیلی وارد نبودم به 3d ولی الان تا حدودی یاد گرفتم..اگه الان بشینم سه بعدی کارهای گذشتمو تهیه کنم منطقی هست اصلا؟

Junior Member

بچه ها سلام...
    من رشته ی تحصیلیم شهرسازی بوده و فوق هم طراحی شهری دارم می خونم. ولی می خوام برای مستر تصویرگری یا طراحی گرافیک اقدام کنم. کار تصویرگری و طراحی جلد دفتر و این چیزا دارم، ولی مدرک آکادمیک براش ندارم.
    توی پورتفولیو به نظرتون کارای دانشگاهی خودم (که بی ربطه به رشته ای که می خوام اقدام کنم) هم بذارم؟ یا فقط کارای مربوط رو بذارم؟

Member peyvand_amiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU..architecture

بله کاملا منطقیه و خیلی کمک میکنه . مخصوصا اگه همشون از یه سبک راندو پیروی کنن که نشون بده شما سبک واحد و خاص خودتون رو برای ارائه دارین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط dyana نمایش پست ها
    سلام.من یه سوال داشتم...رشته من معماری هست و می خواستم بدونم ارائه 3d کارها چقدر مهمه البته من در زمان دانشجویی خیلی وارد نبودم به 3d ولی الان تا حدودی یاد گرفتم..اگه الان بشینم سه بعدی کارهای گذشتمو تهیه کنم منطقی هست اصلا؟

رشته و دانشگاه
    QIAU..architecture

اولویت کارهای مربوطست . ولی یه سری کارهای هنری کلی هم به طور خیلی خلاصه میتونید بگذارید . مثل عکاسی و اسکیس و ........
    نقل قول نوشته اصلی توسط tnztvs نمایش پست ها
    بچه ها سلام...
    من رشته ی تحصیلیم شهرسازی بوده و فوق هم طراحی شهری دارم می خونم. ولی می خوام برای مستر تصویرگری یا طراحی گرافیک اقدام کنم. کار تصویرگری و طراحی جلد دفتر و این چیزا دارم، ولی مدرک آکادمیک براش ندارم.
    توی پورتفولیو به نظرتون کارای دانشگاهی خودم (که بی ربطه به رشته ای که می خوام اقدام کنم) هم بذارم؟ یا فقط کارای مربوط رو بذارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Architectural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط peyvand_amiri نمایش پست ها
    بله کاملا منطقیه و خیلی کمک میکنه . مخصوصا اگه همشون از یه سبک راندو پیروی کنن که نشون بده شما سبک واحد و خاص خودتون رو برای ارائه دارین.
    من نگرانیم بابت دانشگاههایی هست که می گن باید بنوسید که پروزه مال چه سالی و کدوم ترم تحصیلی هست. من کارهای ترم های اول رو ندارم و باید دوباره تهیه کنم ولی اگه مثلا یه کار 3D خفن بذارم معلوم نمی شه که کار اون ترم نیست ؟ آخه به نظرم از نمره مشخص می شه و نمی شه خیلی کارهارو تغییر داد یعنی یه کار عالی باید بشه 19 نه 16 یا 15 ؟
    ممنون میشم اگه نظری دارید راهنمایی کنید

رشته و دانشگاه
    QIAU..architecture

راستش من تا اونجایی که یادمه هیچ دانشگاهی نخواسته بود که همه کارهای طرح از یک تا آخر رو بگذاریم. من خودم از طرح 3 به بعد رو گذاشتم. چون به نظرم طرح یک و دو لیسانس حرفی واسه گفتن نداره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط dyana نمایش پست ها
    من نگرانیم بابت دانشگاههایی هست که می گن باید بنوسید که پروزه مال چه سالی و کدوم ترم تحصیلی هست. من کارهای ترم های اول رو ندارم و باید دوباره تهیه کنم ولی اگه مثلا یه کار 3D خفن بذارم معلوم نمی شه که کار اون ترم نیست ؟ آخه به نظرم از نمره مشخص می شه و نمی شه خیلی کارهارو تغییر داد یعنی یه کار عالی باید بشه 19 نه 16 یا 15 ؟
    ممنون میشم اگه نظری دارید راهنمایی کنید

سلام دوستان من میخوام عکاسی بخونم و تو این رشته هیچ پیش زمینه ای ندارم. این طور که متوجه شدم از من پورتفولیو میخوان که نمونه ای از کارامه( که قطعا عکسای من از نظر علم عکاسی هیچی نیس) میخواستم بدونم میشه کارای دیگه هنری مثل شمع سازی و ویترای هم گذاشت؟ یا فقط باید عکس باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)