صفحه 9 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 159

موضوع: Portfoilo

پیش فرض پاسخ : Portfoilo

سلام.
    ممکنه برای من نمونه از پورتفولیو موفق برای پذیرش masterمعماری لینک کنید؟ممنون..

Junior Member

سلام, ببخشید میشه بگید اگه یکی دو تا از کارهای پورتفولیوم مال خودم نباشه چی میشه؟ میشه یه سایتی رئ معرفی کنید برای دیدن چند نمونه پورتفولیو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_erad نمایش پست ها
    سلام, ببخشید میشه بگید اگه یکی دو تا از کارهای پورتفولیوم مال خودم نباشه چی میشه؟ میشه یه سایتی رئ معرفی کنید برای دیدن چند نمونه پورتفولیو؟

چیز خاصی نمیشه !!!
    http://issuu.com رو ببینید ، اونجا میتونید به طور خاض پورتفولیو بچه های معماری رو سرچ کنید....

Junior Member

این بچه هایی که پورتفولیو میفرستن چند درصد از کارهاشون واقعا مال خودشونه؟ تخمینی, ممنونم ک به سئوالام جواب میدین

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_erad نمایش پست ها
    این بچه هایی که پورتفولیو میفرستن چند درصد از کارهاشون واقعا مال خودشونه؟ تخمینی, ممنونم ک به سئوالام جواب میدین
    والا باید از خودشون بپرسید !!!
    اما اصولا اگر خواستید از جای دیگه یا شخص دیگه کار بذارید( جدا از ریسک های متنوعی که این کار خواهد داشت!) حداقل سعی کنید مبنای کار، طرح های خودتون باشه و فقط کارهای که در جهت بهبود و تکمیل پورتفولیوتون هست از جای دیگه باشه...

Junior Member

می شه در رابطه با portfolio ی لازم برای طراحی صنعتی هم توضیحاتی بدید؟ وقتی مثلا من می خوام برای طراحی صنعتی پذیرش بگیرم فقط باید کارام تو این زمینه رو ارسال کنم یا اگه کار گرافیکی هم دارم می شه بفرستم و تاثیر مثبتی داره یا نه...

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman72 نمایش پست ها
    می شه در رابطه با portfolio ی لازم برای طراحی صنعتی هم توضیحاتی بدید؟ وقتی مثلا من می خوام برای طراحی صنعتی پذیرش بگیرم فقط باید کارام تو این زمینه رو ارسال کنم یا اگه کار گرافیکی هم دارم می شه بفرستم و تاثیر مثبتی داره یا نه...

نه دوست عزیز
    شما هرکاری در زمینه طراحی و حتی زمینه های مرتبط هنری ( عکاسی، نقاشی، گرافیک، مجسمه سازی و حتی خطاطی) رو بذارید تو پورتفولیوتون
    قطعا تمرکز و توجه بر روی کارهای اصلیتون دز زمینه object designed یا طراحی صنعتی اه اما از اونا هم دریغ نکنید و تو بخش تکمیلی یا Others ازشون استفاده کنید...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

من مي خواستم بدونم آيا مي شه از جايي چند تا نمونه portfolio بچه هاي هنر را پيدا كنم مي خوام ببينم چطور بايد شروع كنم سايت دانشگاه ها رو هم ديدم و اطلاعات كلي دارم مي خوام يه نمونه كه ارسال شده ببينم ممنون مي شم كه كسي كمكم كنه

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

نقل قول نوشته اصلی توسط پريسا نمایش پست ها
    من مي خواستم بدونم آيا مي شه از جايي چند تا نمونه portfolio بچه هاي هنر را پيدا كنم مي خوام ببينم چطور بايد شروع كنم سايت دانشگاه ها رو هم ديدم و اطلاعات كلي دارم مي خوام يه نمونه كه ارسال شده ببينم ممنون مي شم كه كسي كمكم كنه
    اینجا رو ببینید.
    issuu.com

Junior Member

من رشته ام تاریخ هنره و در همین رشته هم می خوام برای مستر اپلای کنم، کار هنری عملی هم داشته ام، لازمه تو رزومه کار عملی هم باشه؟ در مورد مقاله هم، اگه تو مجلات ایرانی چاپ شده باشه معتبره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)