نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: درخواست راهنمایی برای انتخاب کشور

Junior Member

پیش فرض درخواست راهنمایی برای انتخاب کشور

سلام، ممنون که می خونید.
    من برای مقطع لیسانس از هاروارد پذیرش گرفتم، با فول فاند. از طرفی آی-20 من پریروز رسید، و الان هر جا رو که نگاه می کنم پره. بنظرتون ممکنه بتونم برای ایروان یا آنکارا وقت اضطراری بگیرم؟ یا بنظرتون بقیه کشورهای قفقاز یا حتی آسیای مرکزی جوابگوی اینکار هستند؟
    همه می گن گرجستان خطرناکه، ولی مسئولین دانشگاه گفتن که اگر از سه تای اصلی گذشت, هر جا بری فرقی نمی کنه و نگران نباش، و بعدم به هم گفتن که ما تا حالا یک دونه کلیرنس داشتیم (اونم از پاکستان و با شرایط خیلی مشکوک) و ریجکت هم اصلا نداشتیم.
    حالا سوال اینه: آیا گرجستان گزینه هست یا نه؟ هیچ شانسی برای مصاحبه اضطراری دارم؟
    ضمنا، من باید 17 آگوست آمریکا باشم.
    در کل، با در نظر گرفتن سنم (16-17) و موارد دیگه، احتمال این که کلیرنس بخورم یا ریجکت شم چقدره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CIVIL Engineering

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای انتخاب کشور

سلام دوستان عزیز
    من دکتری مهندسی عمران گرایش ژیو اینوایرونمنت دارم. و به تازگی پذیرش پست داک از امریکا گرفتم ولی پذیرشم در سال اول به صورت سلف فاندد هست. هنوز فرم DS2019 به دستم نرسیده و تقاضای اسکن اون رو کردم برای گرفتم وقت سفارت. دپارتمان مقصد من رو visiting Scholar معرفی کرده در فرم ها برای ویزای جی وان. و زمینه ی فعالیت من کاربرد نانو مواد خواهد در توسعه پایدار محیط زیست.
    دکتری ام رو از دانشگاه انگلیسی زبان گرفتم .تزم به انگلیسی هست. در ایران کار پارت تایم تدریس کوتاه مدت داشتم.
    چون کمتر از یکسال از فارغ التحصیلی من گذشته. ورودم رو به امریکا زدن 2016 اکتبر .. لطفا راهنمایی کنید چه مدارکی رو ببرم چه اقداماتی انجام بدم و چه سفارتی به نظرتون برای کیس من بهتر هست . ممنونم

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی برای انتخاب کشور

کاربر گرامی، لطفاً سؤال و یا مطلب خود را تنها یکبار و در مرتبط ترین انجمن مطرح نمایید. موضوع به دلیل تکراری بودن بسته شد.

مدیریت فروم ApplyAbroad
    من مسئول حرف هایی هستم که می زنم نه برداشتی که دیگران از حرف هایم می کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)