صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: Massey University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Massey University

سلام دوستان

من یکی از اساتید بهم اوکی دادن که علاقه دارن باهام کار کنن و اسم ایشون رو تو قسمت سوپروایزر بنویسم.
    تو قسمت document you need to provide نوشته:
    Grading legends for all tertiary qualifications
    این یعنی چی آپلود کنم؟ و اینکه اصن باید آنلاین آپلود کنم یا باید پست کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

سیستم نمره دهی ما تو ایران از 20 هستش. شما مدارک تحصیلی و نمره هاتون که آپلود میفرمایید اشاره کنید که این نمرات از 20 هستند. مثلا 18/20 و ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghh نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یکی از اساتید بهم اوکی دادن که علاقه دارن باهام کار کنن و اسم ایشون رو تو قسمت سوپروایزر بنویسم.
    تو قسمت document you need to provide نوشته:
    Grading legends for all tertiary qualifications
    این یعنی چی آپلود کنم؟ و اینکه اصن باید آنلاین آپلود کنم یا باید پست کنم؟

Junior Member

سلام دوستان ، من میخوام برای دانشگاه ویکتوریای ولینگتون و اکلند و مسی اپلای کنم، برای ریکامندیشن سوال دارم
    اساتید دوره ارشدم جوابمو نمیدن ، اما با یک استاد از دانشگاه سالفورد انگلیس مقاله کار کردم و ایشون برام ریکام دادن
    استاد دوم رو از اساتید کارشناسیم که دانشگاه ملبورن درس خونده ،اگه انتخاب کنم ، خوبه ؟
    یا حتما از مقطع ارشدم باید باشه و کار تحقیقاتی باهاش کرده باشم
    البته استاد راهنمای دوم پایان نامه ارشدم ، از دانشگاه علمو صنعت بود، اشکال نداره از دانشگاهی غیر از دانشگاههایی که درس خوندم ریکام بگیرم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍEconomics

یکی از ریکام هات ترجیحا از کسی باشه که ارشد باهاش درس داشتی یا راهنمای پایان نامت بوده. اون استاد راهنمای علم و صنعت کاملا مناسبه، مهم نیست از دانشگاه خودت نبوده، مهم اینه راهنمات بوده و باهات کار کرده. اون استاد سالفورد انگلیس خیلی خوبه برای ریکام. مقاله هم باهاش کار کردی حتما بگو تو ریکام در مورد کانتریبیوشنت به مقاله، اینکه نقشت تو مقاله چی بوده و چیکارا کردی و توانایی های ارتباطاتت مخصوصا رایتینگ و اسپیکینگ (اگه باهاش اسکایپ داشتی) و کلا وظیفه شناسی و توانایی ریسرچت بگه. اون سالفورد نقطه قوتته. اون استادی که دانشگاه ملبورن درس خونده هم ریکام خوبیه. بهش بگو همون اولین پاراگراف ریکام استادت خودشو معرفی کنه و ملبورن بودنش رو بگه که طرفی که داره ریکام رو میخونه بفهمه این یه چیزی بارشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_2014 نمایش پست ها
    یکی از ریکام هات ترجیحا از کسی باشه که ارشد باهاش درس داشتی یا راهنمای پایان نامت بوده. اون استاد راهنمای علم و صنعت کاملا مناسبه، مهم نیست از دانشگاه خودت نبوده، مهم اینه راهنمات بوده و باهات کار کرده. اون استاد سالفورد انگلیس خیلی خوبه برای ریکام. مقاله هم باهاش کار کردی حتما بگو تو ریکام در مورد کانتریبیوشنت به مقاله، اینکه نقشت تو مقاله چی بوده و چیکارا کردی و توانایی های ارتباطاتت مخصوصا رایتینگ و اسپیکینگ (اگه باهاش اسکایپ داشتی) و کلا وظیفه شناسی و توانایی ریسرچت بگه. اون سالفورد نقطه قوتته. اون استادی که دانشگاه ملبورن درس خونده هم ریکام خوبیه. بهش بگو همون اولین پاراگراف ریکام استادت خودشو معرفی کنه و ملبورن بودنش رو بگه که طرفی که داره ریکام رو میخونه بفهمه این یه چیزی بارشه.

خيلي ممنونم از راهنماييتون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)