صفحه 131 از 138 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1379

موضوع: مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

نقل قول نوشته اصلی توسط mjavidan18 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی می دونه نتایج پذیرش May کی میاد؟ برای ویزا می گن 2 ماه وقت لازمه اینا هم که خبری ازشون نیست که کی آفر ها را می فرستن از طرفی هم ترم اول از 10 شهریور شروع می شه یعنی کلا کمتر از 3 ماه مونده تا شروع ترمشون. به نظر شما حداکثر تا کی جواب می دن؟
    سلام، والا من هم شنیدم دو ماه طول میکشه تا VDR بیاد. ولی برای من حدود 10 روزه اومد (همین چند روز پیش). البته من پذیرشم برای ترم قبل بود که انداختم به ترم سپتامبر ولی سه هفته پیش برای ویزا اقدام کردم. احتمال داره الان سرشون خلوت بوده و اگر نتیجه پذیرش ها بیاد شلوغ تر بشه و یه مقدار بیشتر طول بکشه.

کلا اینجا مباحث مربوط به مالزی خیلی خلوت شده. نمیدونم کسی دیگه برای مالزی اقدام نمیکنه؟ اگه موضوعی هست بگید ما هم بدونیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

والا من در یکی از سایت های داخلی خوندم 40 درصد آمار دانشجوهایی ایرانی مالزی کم شده احتمالا واسه بحث ارز باید باشه که دیگه برای بعضیا نمی صرفه. یک سوال کلا از زمانی که سابمیت کردین بعد از ددلاین چقدر طول کشید تا آفر لتر بیاد؟ برای VDR که فرمودین 10 روز. راستی رشته شما چی هست و چه مقطعی اقدام کردین؟ من خودم واسه Computer Science ارشد اقدام کردم و اگر آفر بیاد برام همین ترم میرم مالزی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjavidan18 نمایش پست ها
    والا من در یکی از سایت های داخلی خوندم 40 درصد آمار دانشجوهایی ایرانی مالزی کم شده احتمالا واسه بحث ارز باید باشه که دیگه برای بعضیا نمی صرفه. یک سوال کلا از زمانی که سابمیت کردین بعد از ددلاین چقدر طول کشید تا آفر لتر بیاد؟ برای VDR که فرمودین 10 روز. راستی رشته شما چی هست و چه مقطعی اقدام کردین؟ من خودم واسه Computer Science ارشد اقدام کردم و اگر آفر بیاد برام همین ترم میرم مالزی.
    آخه مشکل ارز برای همه کشور ها هست ، تازه جاهای دیگه که هزینه ها گرونتره که بیچاره میکنه آدمو. البته فکر میکنم با این وضعیت، ملت بیشتر دنبال جاهایی هستند که فاند یا حقوق میده.
    آفر من طول کشید ؛ فکر کنم حدود 2-3 ماه بعد از ددلاین. من هم رشته شما هستم در مقطع دکترا.

Junior Member

سلام؛ من مدرکم مهندسی معدن هست (لیسانس و فوق هر دو از دانشگاه تهران با معدّل به ترتیب 15.68 و 15.05) و آیلتس آکادمیک 8. مقاله هم ندارم. میخوام هر چه سریع تر فقط از یک دانشگاه (فارغ از کیفیت = فقط تو لیست وزارت علوم باشه) در نیمکرۀ شرقی یک پذیرش دکتری بگیرم (معدن یا عمران ژئوتکنیک) که بتونم باهاش مدرکمو آزاد کنم و 6 سال معافیت بگیرم و از کشور خارج شم برم دنبال کار و زندگی ام. حالا 2 حالت وجود داره:
    1- با فاند: که سخت به نظر میاد و طول میکشه.
    2- بدون فاند: مسئله اینجاست که وزارت علوم در مرحلۀ آخر که میخواد اجازۀ خروج (مهر خروج) و آزاد کردن مدرک را بدهد، نامۀ رسمی پذیرش میخواد (formal letter of admission) که شنیدم بدون فاند باید یه پولی بریزی به حساب دانشگاه های خارجی تا بدن اون نامه رو (اصلاً من فقط اون نامه رو میخوام و اصلاً نمیخوام تحصیل کنم!) به نظرتون کدام دانشگاه برای شرایطی که دارم مناسبه و زیاد گیر نمیده.
    لطفاً در مورد صحت مطالب بالا و راه حل برای گرفتن چنین نامۀ پذیرشی (از هر قبرستونی هم که میخواد باشه!) توضیح بفرمایید واقعاً ممنونم.

Junior Member

سلام وقت بخیر
    یک زحمتی داشتم به شرایط من پاسخ میدین؟
    لیسانس فیزیکم از دانشگاه دولتی شهید رجایی تهران
    معدلم پایینه :12.5
    اما رزومه و سابقه خوب و پر دارم
    آیلتس هنوز ندادم ولی دارم برای 6.5- 7 آماده میشم
    در دانشگاههای دولتی مالزی میخوام پذیرش بگیرم، به نظرتون شانس پذیرش دارم؟
    این فاند به فوق لیسانس تعلق میگیره؟ به من چی؟
    سپاس فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abrimi نمایش پست ها
    آخه مشکل ارز برای همه کشور ها هست ، تازه جاهای دیگه که هزینه ها گرونتره که بیچاره میکنه آدمو. البته فکر میکنم با این وضعیت، ملت بیشتر دنبال جاهایی هستند که فاند یا حقوق میده.
    آفر من طول کشید ؛ فکر کنم حدود 2-3 ماه بعد از ددلاین. من هم رشته شما هستم در مقطع دکترا.
    سلام
    منهم حدود اوایل ارذیبهشت اقدام کردم ولی تا الان نیومده هم برای یو پی ام و هم یو تی ام برای ذکتری
    نمیدونم با این حساب آیا به این ترم میرسم یا نه مث شما باید دیفر کنم ؟
    اگه ممکنه بگید مراحل بعدی چیه و چقدر طول میکشه
    من با خونوادم دارم میرم و اگه راهنمایی دارید بگید من باید خونه بگیرم ... فکر مدرسه ایرانی فرزندم باشم و
    البته هنوز آیلتسم رو نگرفتم و به اینهم فکر میکنم که آیا بیام اونجا امتحان سطح بدم یا اگه مجبوری دیفر کردم تو این 4 ماه آیلتس 6 رو بگیرم

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط Qelman نمایش پست ها
    سلام
    منهم حدود اوایل ارذیبهشت اقدام کردم ولی تا الان نیومده هم برای یو پی ام و هم یو تی ام برای ذکتری
    نمیدونم با این حساب آیا به این ترم میرسم یا نه مث شما باید دیفر کنم ؟
    اگه ممکنه بگید مراحل بعدی چیه و چقدر طول میکشه
    من با خونوادم دارم میرم و اگه راهنمایی دارید بگید من باید خونه بگیرم ... فکر مدرسه ایرانی فرزندم باشم و
    البته هنوز آیلتسم رو نگرفتم و به اینهم فکر میکنم که آیا بیام اونجا امتحان سطح بدم یا اگه مجبوری دیفر کردم تو این 4 ماه آیلتس 6 رو بگیرم
    سلام دوست عزیز

اگر مشکلی در ایران ندارید حتی شده این ۴ ماه رو دیفر کنید و با مدرک زبان برید. به هر دلیلی اگر امتحان رو رد بشید باید کلی هزینه کنید (کلاس زبان اجاره خورد و خوراک ...) و خانواده ی شما مجبور هستند حداقل یک ترم بیشتر در مالزی باشند فقط به دلیل یک کلاس زبانی با سطح بسیار پایین.

نظر من به شما که در این کلاس زبان ها بودم.
    همچنین به دنبال محل اقامت هم باشید. اگر یو پی ام تشریف ببرید قیمت اجاره ها بسیار پایین تر خواهد بود تا بخواید نزدیک یو تی ام بگیرید (اگر شعبه ک ال میرید نه جوهور.).

موفق باشید.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر مشکلی در ایران ندارید حتی شده این ۴ ماه رو دیفر کنید و با مدرک زبان برید. به هر دلیلی اگر امتحان رو رد بشید باید کلی هزینه کنید (کلاس زبان اجاره خورد و خوراک ...) و خانواده ی شما مجبور هستند حداقل یک ترم بیشتر در مالزی باشند فقط به دلیل یک کلاس زبانی با سطح بسیار پایین.
    نظر من به شما که در این کلاس زبان ها بودم.
    همچنین به دنبال محل اقامت هم باشید. اگر یو پی ام تشریف ببرید قیمت اجاره ها بسیار پایین تر خواهد بود تا بخواید نزدیک یو تی ام بگیرید (اگر شعبه ک ال میرید نه جوهور.).
    موفق باشید.
    ممنون از شما
    احتمالا همین کارو کنم
    چون اولویت اول من یو تی ام برای رشته مورد غلاقه ام هست
    من مجبورم به خاطر فرزندم نزدیک مدرسه ایرانی خونه بگیرم
    نمیدونم اونجام گرونه به نسبت یا نه ولی خب مجبورم
    در هر حال چه utm و چه upm خونه نزدیک مدرسه اولویت منه
    ولی در مرحله بعد دنبال utm هستم
    فقط نمیدونم اول خودم تنها برم برا شروع ترم یا با خونواده
    چون باید خونه تهیه کنم
    خونه رو هم میخوام بدونم چجوری اقدام کنم اگه بگن دوستان آگاه ممنون میشم

Junior Member saidm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم

سلام دوستان
    من لیسانس علوم ازمایشگاهی گرفتم میخام بیام مالزی دندونپزشکی بخونم این چهار سالم بحساب میاد یا باید از اول بخونم؟؟

سلام دوستان خسته نباشي، من يه پسره ٢٢ ساله هستم كارت معافي دارم ، مدرك ديپلم فني plc ( برق قدرت) دارم ميخوام براي ليسانس تو رشته ي برق برم مالزي
    هيچ شهر يا دانشگاهي انتخاب نكردم
    اگه امكانش هست در مورد انتخاب شهر و دانشگاه راهنمايي كنيد.،
    ممنون از همه ي دوستان بابت وقت گزاشتن براي راهنمايي بنده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)