صفحه 136 از 138 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1379

موضوع: مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    بعد دوستان من یک سوال دیگه هم دارم دانشگاه خوااسته ساعت هایی که گذروندم برای هر درس رو براشون بفرستم این نامه رو ازکجا بایذ بگیرم؟

must consist of: subjects and qualifications obtained, specifying the number of semesters, as well as the total number of hours of study and credits obtained
    من فکر میکنم منظورش ریز نمرات با تعداد واحد هر درسه به اضافه ی ترم هایی که گذروندین با جزییات واحد ها
    نمیدانم چرا این سایت پر است از غیرممکن ها پر از ناشدنی ها پر از بد بودن تک تک نقاط دنیا پر از گله پر از شکایت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا-اصفهان

پیش فرض پاسخ : مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

سلام وقت بخیر..خواستم ببینم با شرایط زیر میشه واسه ارشد صنایع یا مدیریت(MBA یا بازرگانی و..) از دانشگاه های مطرح مالزی پذیرش گرفت یا نه؟
    کارشناسی ریاضی کاربردی دانشگاه پیام نور معدل14
    تافل 100

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بهشتی - کامپیوتر - سخت افزار

سلام. من ترم 6 مهندسی کامپیوتر بهشتی هستم با معدل کل 17. امکان دریافت فاند در دانشگاه های مالزی را دارم ؟ اگر پاسخ مثبت است لطفا مقدار فاند و رنک دانشگاه را بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط soheildif نمایش پست ها
    سلام. من ترم 6 مهندسی کامپیوتر بهشتی هستم با معدل کل 17. امکان دریافت فاند در دانشگاه های مالزی را دارم ؟ اگر پاسخ مثبت است لطفا مقدار فاند و رنک دانشگاه را بفرمایید.
    سلام
    من یه سال مالزی بودم بعدش رفتم استرالیا و تجربه خودم رو می گم. شما مدرکت از بهشتی هست سطح ایران کلا خیلی خیلی بالاتر از مالزی هست. الکی وقتت رو رو مالزی هدر نده. اصلا دانشگاهاش کیفیت نداره و زبان انکلیسیشون داغونه. مالزی حتی اگه مجانی بهت آفر دادن نرو.

نقل قول نوشته اصلی توسط naser942248015 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر..خواستم ببینم با شرایط زیر میشه واسه ارشد صنایع یا مدیریت(MBA یا بازرگانی و..) از دانشگاه های مطرح مالزی پذیرش گرفت یا نه؟
    کارشناسی ریاضی کاربردی دانشگاه پیام نور معدل14
    تافل 100
    سلام
    می تونی بگیری ولی حتی اگه ده میلیون دلار بهت جایزه دادن با آفر نرو اصلا. مالزی جای تحصیل نیست

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان و عزیزان
    ببخشید من دیپلم رشته کامپیوتر هستم و فنی حرفه ای خوندم
    دانشگاهم قبول شدم روزانه رشته it ترم یک هستم حالا بگذریم
    میخواستم بدونم میشه برای دانشگاه های خصوصی پذیرش بگیرم ؟
    چون فکرشو به هیچ وجه نمیکنم دانشگاهی باشه که با این شرایط بورس بخواد کنه!
    اگه دانشگاه خصوصی خوبی سراغ دارین ممنون میشم بگین + شرایط و همه چی کامل مرسی ممنون!

سلام
    من لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم و پذیرش داشتم از آمریکا ولی متاسفانه بهم ویزا ندادند به دلیل اینکه درخواست گرین کارد برام شده بود از سمت پدر و چون مشکل سربازی پیدا خواهم کرد به زودی به این فکر افتادم که برم مالزی و یا یک Master دیگه بخونم یا بعد از اون دوباره پذیرش بگیرم و برم کانادا یا استرلیا , می خواستم با دوستانی که هستند اونجا مشورت را انجام آیا کار درستی هست یا خیر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگا

سلام دوستانمن یه مشکلی ک دارم اینه که دارم برای دانشگاهه کانادا اپلای میکنم اما شهریور ماه سربازم و قبلش باید از یه جا برای PHD آکسپت بگیرم میخواستم بپرسم با شرایطه زیر برای کدوم دانشگاه اقدام کنم که در طول یکی دو ماه جواب بدن و آکسپت شم و نامه ی پذیرش و ببرم نظام وظیفهکارشناسی از خواجه نصیر معدل ۱۴.۳ ارشد از شریف معدل ۱۴.۵رشته عمران سازهIELTS ۶.۵ دوتا مقاله کنفرانس داخلی
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalannn نمایش پست ها
    سلام دوستانمن یه مشکلی ک دارم اینه که دارم برای دانشگاهه کانادا اپلای میکنم اما شهریور ماه سربازم و قبلش باید از یه جا برای PHD آکسپت بگیرم میخواستم بپرسم با شرایطه زیر برای کدوم دانشگاه اقدام کنم که در طول یکی دو ماه جواب بدن و آکسپت شم و نامه ی پذیرش و ببرم نظام وظیفهکارشناسی از خواجه نصیر معدل ۱۴.۳ ارشد از شریف معدل ۱۴.۵رشته عمران سازهIELTS ۶.۵ دوتا مقاله کنفرانس داخلی
    ممنون
    اگه صرفاً دنبال این هستین که یه پذیرشی واسه مقطع دکترا بگیرید، پیشنهاد میکنم برین سراغ انگلستان، نه مالزی.

به دو دلیل:

1. خیلی سریعتر پاسخ میدن.
    2. اپلیکیشن فی (هزینه پذیرش) ندارن.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD of Cyber Security - UNSW

پیش فرض پاسخ : مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگا

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalannn نمایش پست ها
    ممنون
    من الان دانشگاه UM درس میخونم که حدود 570 ایرانی مشغول تحصیل هستند. اینکه تو فاروم کسی جواب نمیده دلیل بر این نیست که مالزی جای خوبی برای تحصیل نیست. اگر واقعا قصد دارید پس از گرفتن پذیرش ویزای دانشجویی بگیرید و از ایران خارج بشید باید خیلی بررسی کنید مخصوصا هزینه های زندگی در مالزی با انگلستان قابل مقایسه نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)