صفحه 137 از 138 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1379

موضوع: مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگا

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalannn نمایش پست ها
    سلام دوستانمن یه مشکلی ک دارم اینه که دارم برای دانشگاهه کانادا اپلای میکنم اما شهریور ماه سربازم و قبلش باید از یه جا برای PHD آکسپت بگیرم میخواستم بپرسم با شرایطه زیر برای کدوم دانشگاه اقدام کنم که در طول یکی دو ماه جواب بدن و آکسپت شم و نامه ی پذیرش و ببرم نظام وظیفهکارشناسی از خواجه نصیر معدل ۱۴.۳ ارشد از شریف معدل ۱۴.۵رشته عمران سازهIELTS ۶.۵ دوتا مقاله کنفرانس داخلی
    ممنون
    سلام

برای بلژیک اقدام کنید. ویزا گرفتن از انگلیس دردسر است.

ارادت

Junior Member

سلام دوسته عزیز ممنون بابته راهنماییت.
    فقط ی سوال داشتم اگر اطلاع داری میخواستم بدونم برای PHD برای دانشگاهه انگلیس باید با استاد مکاتبه کنم یا از طریقه ارساله اپلیکیشن میشه اقدام کنم بدونه مکاتبه و پیدا کردنه استاد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra1366 نمایش پست ها
    اگه صرفاً دنبال این هستین که یه پذیرشی واسه مقطع دکترا بگیرید، پیشنهاد میکنم برین سراغ انگلستان، نه مالزی.

به دو دلیل:

1. خیلی سریعتر پاسخ میدن.
    2. اپلیکیشن فی (هزینه پذیرش) ندارن.

Junior Member

سلام دوسته عزیز ممنون بابته راهنماییت.
    فقط ی سوال داشتم اگر اطلاع داری میخواستم بدونم برای PHD برای دانشگاهه بلژیک باید با استاد مکاتبه کنم یا از طریقه ارساله اپلیکیشن میشه اقدام کنم بدونه مکاتبه و پیدا کردنه استاد ؟
    من فقط نامه اکسپت را میخوام برای سربازی و اصلا نمیخوام برای ویزا اقدام کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

برای بلژیک اقدام کنید. ویزا گرفتن از انگلیس دردسر است.

ارادت

Junior Member

سلام

- کارانی عمران-کارهای عمومی ساختمان- غیر انتفاعی-15.41

- مهندسی تکنولوژی عمران-عمران- غیر انتفاعی- 13.31

- مهندسی عمران-سازه- دانشگاه آزاد- 15
    - ایلتس 6
    - تعداد مقالات:

5 مقاله کنفرانس بین المللی (فارسی) - از این تعداد میشه 3 مجله های مسترلیست ISI چاپ بشن(این هم راهنمایی کنید ارزش داره؟ مبلغی برای چاپ می گیرند، خارچ از ایران معتبر هست؟)
    1 مقاله کنفدراسیون تحقیقات بتن شمال اروپا- دانمارک (انگلیسی) ( قراره مجله خودشون چاپ بشه)

- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :مهندسی عمران-سازه ( یا زلزله) و مقطع دکترا

شانسی برای بورسیه مقطع دکترا در دانشگاه های مالزی دارم ؟

پیشاپیش از دوستانی که وقت گذاشتن و راهنمایی می کنن کمال تشکر رو دارم.

سلام دانشجو ترم اخر رشته ژنتیک از دانشگاه ازاد با معدل 14/62میخوام تو یکی از دانشگاه های مالزی برای فوق اپلای کنم به نظرتون مدرک ژنتیک از مالزی ارزش داره؟کدوم دانشگاه ها تو مالزی رشته ژنتیک داره؟ممنون

Junior Member

سلام.من دانشجويه كارشناسي عمران دانشگاه آزاد با معدل ١٣/٥ هستم.
    در حال گرفتن آيلتس هم هستم احتمالا با نمره ٥-٦
    سابقه كار هم دارم ك با بيمه هم هست تويه رشته خودم
    ميخواستم بدونم شانسم براي اينكه تويه دانشگاه um يا upm يا utm ارشد پذيرش بگيرم چقده؟
    ویرایش توسط reza_hsm : June 18th, 2017 در ساعت 03:23 PM

Junior Member

سلام من دانشجوی شیمی ترم 6 هستم...دانشگاه تهران...سه تا مقاله با ایمپکت 5.8---6.3....4.8 دارم...ولی کار توی آزمایشگاه باعث شده معدلم بیاد پایین الان gpa کل رو حساب میکنم 3.3 و gpa دروس شیمیم 3.4 هستش...به نظرتون برای کجا شانس دارم؟ به فکر دانشگاه های خوب باشم یا نباشم

نقل قول نوشته اصلی توسط RAD7015 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی شیمی ترم 6 هستم...دانشگاه تهران...سه تا مقاله با ایمپکت 5.8---6.3....4.8 دارم...ولی کار توی آزمایشگاه باعث شده معدلم بیاد پایین الان gpa کل رو حساب میکنم 3.3 و gpa دروس شیمیم 3.4 هستش...به نظرتون برای کجا شانس دارم؟ به فکر دانشگاه های خوب باشم یا نباشم
    معدل شما همچین پایین هم نیست. واسه دانشگاه های زیادی شانس دارید. البته نمیدونم وضعیت مالیتون چطور هست، اگه با سرمایه شخصی هستید که راحت کشورهای اروپایی هم میتونید برید.

من دانشجوی دانشگاه ناتینگهام، شعبه ی مالزی هستم، اینجا هم رشته ای شما زیادن. حتی ایرانی، بورسیه هم شدن (دوره ی دکترا). در طول دوره تحصیل هم اگر نیاز باشه (مثلا وسایل آزمایشگاهی اینجا کافی نباشه)، میتونین حداکثر تا یک سال برید شعبه ی انگلستان. بعضی ها سال آخر رو میرن و همونجا هم فارغ التحصیل میشن بعد دنبال کار میگردن...
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

سلام دوستان من میخوام برای بهمن اقدام کنم برای دکتری مهندسی پزشکی در utm و upm میخواستم بپرسم اول از اینکه تو سایتشون چطوری اطلاعات وارده رو ویرایش کنم چون چیزی رو اشتباه زدم و دوم اینکه برای بورسیه چکار باید بکنم؟ ممنونم از لطفتون اینم رزومم :
    saeed p:
    بنده کاردانی برق از دانشکده فنی زاهدان معدل۱۲.۵۹
    کارشناسی مهندسی برق کنترل دانشگاه علمی کاربردی معدل۱۷.۸۱
    دانشجوی ترم آخر مهندسی پزشکی دانشگاه بین المللی امام رضا مشهد معدل بدون پایان نامه ۱۴.۵ (با پایان نامه فکر کنم پانزده بشه)
    دو مقاله isi
    مدرک زبان ندارم ولی اگر در اخذ بورسیه تاثیر داره تا دفاع پایان نامه می گیرم
    دوره های زیر رو هم مدرک دارم:
    ورکشاپ نورومارکتینگ ...ورکشاپ پروپوزال نویسی...ورکشاپ شبکه عصبی در متلب...ورکشاپ پردازش سیگنال های مغزی
    و‌ مدارک فنی حرفه ای plc و مانیتورینگ صنعتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رادیولوژی - دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

پیش فرض پاسخ : مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

سلام دوستان
    من دانشجوی رشته لیسانس رادیولوژی هستم با معدل17 از دانشگاه سراسری و امسال فارغ التحصیل میشم واسه مدرک زبانم در حال خوندن برای IELTS هستم، 2سال طرح دارم که نمیخوام برم و میخوام تاپایان امسال برای تحصیل در خارج از کشور اقدام کنم که بعداز فارغ التحصیلی از ایران برم
    میخوام برای لیسانس فیزیوتراپی اقدام کنم چون علاقه ای به کار یا ادامه رشته خودم ندارم
    هدفم استرالیا یا کانادا بود ولی خب هزینه ها بالاس، اسپانسر به جز والدین و فامیلم قبول نمیکنن (یکی از دوستان غیرایرانی در نیوزلند میخواست اسپانسرم بشه که موسسه قبول نکرد)و اینکه یکی از موسسات بهم گفتن چون 4 سال گپ بین دیپلم و زمان اپلایم وجود داره استرالیا بهم ویزا نمیده و فقط میتونم برای ارشد اقدام کنم در حالیکه من ارشد رادیولوژی نمیخوام

این شد که تصمیم گرفتم شانسمو واسه مالزی امتحان کنم با توجه به اینکه هزینه ها کمتر هس و خیلی ها میگن سکوی پرتابه اگه من واسه لیسانس فیزیوتراپی برم مالزی میتونم بعداز فارغ التحصیلی ویزای کار استرالیا یا کانادا بگیرم؟؟؟ قصدم ویزای کار یکی از این دو کشور و تبدیلش به اقامت دائم هس

ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)