صفحه 120 از 138 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1379

موضوع: مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات فرانسه دانشگاه فردوسی

پیش فرض پاسخ : مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

دوستان یه سوال فنی دارم شدیدا درگیرم کرده.چرا دانشگاه های مالزی انقدر گرونه؟بیشتر دانشگاه ها برای مقطع لیسانس حدودا سالی 15-16 تومن درمیاد!زندگی بماند!چه خبره آخه؟واسه کس دیگه ای عجیب نیست آیا؟من شخصا قبرس رو ترجیح میدم.بورسای خوبی میدن لااقل!

Member reza_20112011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng. Shiraz University

پیش فرض پاسخ : مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

نقل قول نوشته اصلی توسط homa_mousavi نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فنی دارم شدیدا درگیرم کرده.چرا دانشگاه های مالزی انقدر گرونه؟بیشتر دانشگاه ها برای مقطع لیسانس حدودا سالی 15-16 تومن درمیاد!زندگی بماند!چه خبره آخه؟واسه کس دیگه ای عجیب نیست آیا؟من شخصا قبرس رو ترجیح میدم.بورسای خوبی میدن لااقل!
    بله واقعا خیلی قیمت ها بالا رفته , مقطع لیسانس همیشه گرون بوده و اما برای مقاطع مستر و PHD واقعا افزایش قیمت زیادی زخ داده
    اما باز هم نسبت به اروپا هزینه ها کمتر می باشد و شاید از لحاظ فرهنگی نیز بیشتر به ایران نزدیک باشه
    چراشو واقعا نمی دونم اگر شما دونستی به ما هم بگو

من در مورد قبرس چیزی نمی دونم ....

Junior Member

سلام

من لیسانس مهندسی برق دارم با معدل 14.65 از دانشگاه سراسری ایران
    فوق لیسانس مهندسی انرژی از دانشگاه لینشوپینگ سوئد با معدل 4.2 از 5
    استاد UM پروپزالم رو قبول کرده.
    میخوام بدونم که این یعنی اینکه پذیرشم حتمیه یا اینکه به خاطر معدل پایین لیسانس ممکنه ریجکت شم.
    در ضمن من هنوز مدرک مستر رو دریافت نکردم ، به نظرتون صبرکنم یا یه گواهی از دانشگاه بگیرم و اپلای کنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : malaysia

سلام من مدرک زبان ندارم و معدل دیپلمم 17 و پیش دانشگاهی ام 13 هست و هم اکنون دانشچوی علوم کامپیوتر رسمی هستم . آیا امکان پذیرش گرفتن برای دوره لیسانس برای من وجود داره

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab3 نمایش پست ها
    سلام من مدرک زبان ندارم و معدل دیپلمم 17 و پیش دانشگاهی ام 13 هست و هم اکنون دانشچوی علوم کامپیوتر رسمی هستم . آیا امکان پذیرش گرفتن برای دوره لیسانس برای من وجود داره
    اره دوست خوب مالزی با معدل 10 هم بهت ÷ذیرش میده مثل هلو

رشته و دانشگاه

مثل هلو یا گلابی بودنشو نمی دونم اما برای مقطع لیسانس به نسبت مقاطع بالاتر کمتر اقدام می کنند (چون هزینه ها بالاست به نسبت) و ایران هم همه دانشگاه های مالزی رو واسه مقطع لیسانس قبول نداره
    حتما لسیت دانشگاه های مورد قبول وزارت علوم رو چک کنید سپس سایت های دانشگاه مورد نظر بررسی کنید
    اما شانس دارید و اگر مصمم هستید حتما اپلای کنید

Junior Member

سلام من سایت دانشگاه های که وزارت علوم قبول داره چک کردم هموشون ieltsمی خواهند که من ندارم

رشته و دانشگاه

سلام من سایت دانشگاه های که وزارت علوم قبول داره چک کردم هموشون ieltsمی خواهند که من ندارم
    دوست عزیز واسه گرفتن ارز دانشجویی آیلتس می خواد واسه اپلای کردن آیلتس نمی خواد

سلام دوستان
    من لیسانس عمران هستم معدلم 14.02 هست سابقه کار 2 ساله (2 سال آخر تحصیل) هم دارم . آیا برای فوق لیسانس در دانشگاه utm احتمال پذیرش دارم؟
    آیا مدرک نرم افزار های عمران در پذیرش تاثیر داره؟
    با تشکر
    ویرایش توسط peyman1234 : September 23rd, 2012 در ساعت 12:32 AM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس عمران هستم معدلم 14.02 هست سابقه کار 2 ساله (2 سال آخر تحصیل) هم دارم . آیا برای فوق لیسانس در دانشگاه utm احتمال پذیرش دارم؟
    آیا مدرک نرم افزار های عمران در پذیرش تاثیر داره؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز

هر مدرک که دارید ترجمه کنید ... کمک خواهد کرد و شانس دارید با توجه به سابقه کار (اما نمی دونم آیا 2 سال اندازه هست یا نه)
    ولی شانستون بالاست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)