صفحه 4 از 138 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1379

موضوع: مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاه های مالزی برای فوق به مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی احتیاج دارند؟

نه هیچ احتیاجی نیست .هیچکدام نمیخوان
    امضا

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاه های مالزی برای فوق به مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی احتیاج دارند؟

اکثر دانشگاه های مالزی برای دوره لیسانس دو نوع دوره دارند که دوره پیش فرض 4 ساله تنها مدرک دیپلم میخواهد و دوره ای پیش فرض 3 ساله هست دوستانی که فوق دیپلم یا مدرک پیش دانشگاهی (برای پیش دانشگاهی نمره ریاضی و فیزیک باید بالا باشه فکر می کنم 15)دارند ذز آن شرکت داده می شوند
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadfallahi
    اکثر دانشگاه های مالزی برای دوره لیسانس دو نوع دوره دارند که دوره پیش فرض 4 ساله تنها مدرک دیپلم میخواهد و دوره ای پیش فرض 3 ساله هست دوستانی که فوق دیپلم یا مدرک پیش دانشگاهی (برای پیش دانشگاهی نمره ریاضی و فیزیک باید بالا باشه فکر می کنم 15)دارند ذز آن شرکت داده می شوند
    mparsas برای فوق لیسانس میخواستن ، برای لیسانس سوال نکردن !
    امضا

Junior Member

پیش فرض مشورت براي ادامه تحصيل

سلام دوستان
    من داراي مدرك كارداني IT با معدل 18.26 هستم و تصميم دارم با توجه به اينكه مالزي تعدادي از واحدهاي مدرك كارداني رو تطبيق ميده براي ادامه تحصيل برم مالزي, ولي متاسفانه معدل پيش دانشگاهيم 11.20 هست و ظاهرا با اين معدل پيش دانشگاهي مجبورم براي ادامه تحصيل در مالزي دوباره پيش دانشگاهي رو اونجا بخونم. ولي اگر مدرك پيش دانشگاهيم روقبول نكنن جريان تطبيق واحدها چطور ميشه؟؟ برام خيلي سخته كه بخوام برم مالزي و همه چيز رو از اول شروع كنم آخه تا كي بايد بخاطر معدل پيش دانشگاهي كه بچگي كردم و درس نخوندم عقب بيفتم؟؟ دارم از زندگي نااميد ميشم :'(
    دوستاني كه در مالزي هستن لطفا راهنماييم كنن و بگن با اين معدل كارداني و پيش دانشگاهي چطور ميتونم اقدام كنم و براي كدوم دانشگاه مالزي ؟؟
    دوستان راه دومي رو هم ميتونم انتخاب كنم و اون هم تحصيل در دانشگاههاي پولي ايران هست,مثل پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران و يا دانشگاه قشم شيراز كه اونها مدرك كاردانيم رو به عنوان پيش دانشگاهيم كه معدلم پايينه قبول دارن, ولي ديگه نميتونم خودمو راضي كنم كه IT يا كامپيوتر رو از اول بخونم و تصميم دارم معماري بخونم.
    دوستان ممنون ميشم راهنماييم كنيد چون واقعا گيج شدم.
    سپاسگذارم.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مشورت براي گرفتن تصميمي سخت

اگه پرداخت هزینه های دانشگاههای ایران براتون مشکل نیست،پیشنهاد من اینه که مدرک لیسانس رو ایران بگیرین و برای مقاطغ بعد از ایران خارج بشید. اینجوری فکرکنم هزینه های اضاغی کمتری باید بپردازید و مشکلات کمتری هم خواهید داشت.
    در ضمن هیچ وقت ناامید نباشید
    موفق باشید
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

نقل قول نوشته اصلی توسط rosana
    سلام دوستان
    من داراي مدرك كارداني IT با معدل 18.26 هستم و تصميم دارم با توجه به اينكه مالزي تعدادي از واحدهاي مدرك كارداني رو تطبيق ميده براي ادامه تحصيل برم مالزي, ولي متاسفانه معدل پيش دانشگاهيم 11.20 هست و ظاهرا با اين معدل پيش دانشگاهي مجبورم براي ادامه تحصيل در مالزي دوباره پيش دانشگاهي رو اونجا بخونم. ولي اگر مدرك پيش دانشگاهيم روقبول نكنن جريان تطبيق واحدها چطور ميشه؟؟ برام خيلي سخته كه بخوام برم مالزي و همه چيز رو از اول شروع كنم آخه تا كي بايد بخاطر معدل پيش دانشگاهي كه بچگي كردم و درس نخوندم عقب بيفتم؟؟ دارم از زندگي نااميد ميشم :'(
    دوستاني كه در مالزي هستن لطفا راهنماييم كنن و بگن با اين معدل كارداني و پيش دانشگاهي چطور ميتونم اقدام كنم و براي كدوم دانشگاه مالزي ؟؟
    دوستان راه دومي رو هم ميتونم انتخاب كنم و اون هم تحصيل در دانشگاههاي پولي ايران هست,مثل پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران و يا دانشگاه قشم شيراز كه اونها مدرك كاردانيم رو به عنوان پيش دانشگاهيم كه معدلم پايينه قبول دارن, ولي ديگه نميتونم خودمو راضي كنم كه IT يا كامپيوتر رو از اول بخونم و تصميم دارم معماري بخونم.
    دوستان ممنون ميشم راهنماييم كنيد چون واقعا گيج شدم.
    سپاسگذارم.
    تنها اون کاری رو که علاقه دارید در آینده داشته باشید ادامه بدید...اولین گام انتخاب بین معماری و it هستش .... شما خودتون رو در کدومش راحت تر می بینید...فرقی نمی کنه کجا درس بخونین ایران مالزی یا هر جای دیگه...
    دنبال اون چیزی که دوست دارید باشید...مطمئنآ موفق می شید...
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

چرا انقدر نه امید دوست عزیز،

دوستان خوب راهنمیت کردن. اول تصمیم بگیر چه رشته‌ای دوست داری بخونی‌ . بد می‌شه دربارهٔ ایران یا مالزیش نظر داد، ضمن اینکه این نکته رو هم در نظر داشته باش که همون طور که رویا گفت هزینهٔ لیسانس خوندن اینجا زیاد می‌شه،

Junior Member

ممنون از توجه دوستان
    من با مشورتي كه با چند نفر انجام دادم بهم پيشنهاد كردن كه براي دانشگاه APIIT اقدام كنم چون احتمال اينكه مداركمو بپذيرن زياده و بعلاوه ممكنه تعدادي از واحدهاي مدرك كاردانيم رو هم قبول كنن, و يا مدرك كاردانيم رو به عنوان پيش دانشگاهي كه معدلم پايين بوده بپذيرن كه با اين حساب مدت تحصيلم 3 سال ميشه كه بهتر از 4سال تو ايران هست.
    ممنون ميشم در رابطه با اين موضوع راهنماييم كنيد و بخصوص در مورد اعتبار مدرك دانشگاهAPIIT اگر اطلاعاتي داريد بفرماييد, شنيدم مدرك APIIT از يكي از دانشگاههاي انگلستان صادر ميشه, درسته؟؟ وضعيت اين دانشگاه چطوره؟
    سپاسگذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط rosana
    ممنون از توجه دوستان
    من با مشورتي كه با چند نفر انجام دادم بهم پيشنهاد كردن كه براي دانشگاه APIIT اقدام كنم چون احتمال اينكه مداركمو بپذيرن زياده و بعلاوه ممكنه تعدادي از واحدهاي مدرك كاردانيم رو هم قبول كنن, و يا مدرك كاردانيم رو به عنوان پيش دانشگاهي كه معدلم پايين بوده بپذيرن كه با اين حساب مدت تحصيلم 3 سال ميشه كه بهتر از 4سال تو ايران هست.
    ممنون ميشم در رابطه با اين موضوع راهنماييم كنيد و بخصوص در مورد اعتبار مدرك دانشگاهAPIIT اگر اطلاعاتي داريد بفرماييد, شنيدم مدرك APIIT از يكي از دانشگاههاي انگلستان صادر ميشه, درسته؟؟ وضعيت اين دانشگاه چطوره؟
    سپاسگذارم
    َیکی از دوستان من ایران یه چند واحدی پاس کرده بودو اومد Apit ، یه تعداد از واحداش رو قبول کردن ، الان لیسانس رو گرفته و توی دانشگاه UKM داره فوق رو میخونه.
    این طور که میگه توی مدرکش اصلا نزده از مالزی ، مدرک رو مستقیم از اپیت انگلستان دادن .

فکر کنم اینم راه خوبی برای شما باشه. اما 2 تا نکته رو در نظر بگیر :
    1- درس خوندن توی خارج از کشور قابل مقایسه با ایران نیست ، به جر مسائل و مشکلات غربت ، خود درس خوندن و نحوه اون هم متفاوته منظورم اینه اگه تو ایران حالا شب امتحانی درس میخوندید و واحدا پاس میشد ، اینجا از روز اول باید Assignment تحویل بدید و کار کنید .

2- با اینکه این اپیت انگلیسیه ، من با یکی از دانشجو های سال آخر مکانیکش صحبت میکردم ( چون خودمم مکانیک حوندم ) واقعا تئوری چیزی بهشون یاد نداده بودن به نظر من بی سواد بودن . مثلا دانشجوی مکانیک ، درس مقاوت مصالح و استاتیک رو براش به صورت 2 واحد آزمایشگاه گفته بودن . و هیچ درکی از استاتیک و. مقاومت مصالح نداشت .
    این رو برای این میگم که هدفت اینه بیای اینجا بار علمیت بره بالا ، ایران بمونی و لیسانس بگیری بهتره ( البته درس خوندن خیلی بسنگی به خودت داره

3- اپیت یکی از دانشگاه های خصوصی تو مالزی هست و هزینش خیلی زیاده !
    با هزینه مشکل نداری؟

و در ضمن میتونم بپرسم چند سالتونه ؟
    ظاهرا دختر هستید و مشکل سربازی هم شامل حالتون نمیشه ، درسته ؟

ApplyAbroad Veteran

Apiit واقعا" گرونه!! در ضمن لیسانس دانشگاههای اینجا بیشترشون 3 ساله هست و فقط شامل این دانشگاه نمیشه.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)