نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: راهنمایی درمورد انتخاب شرکت برای کارآموزی

Member STA74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering

پیش فرض راهنمایی درمورد انتخاب شرکت برای کارآموزی

سلام خسته نباشید .

برای کارآموزی تابستان و رشته مخابرات سیستم ، چه شرکتی برای کارآموزی خوبه که به درد نوشتن تو رزومه برای اپلای بخوره ؟ ( تو تهران )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی درمورد انتخاب شرکت برای کارآموزی

سلام اگر سایت معتبری میشناسید یا راهی میشناسید برای پیدا کردن اینترنشیپ یکی دو ماهه (در حین تحصیل برای کسب تجربه که به درد نوشتن در روزمه اپلای بخوره) یا سامر اسکول بگید ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی درمورد انتخاب شرکت برای کارآموزی

سلام
    کارشناسی و کارشناسی ارشد رو در رشته نرم افزار کامپیوتر خوندم. کارشناسی ارشدم را از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم. فقط کار می کردم و بس...
    الان پس از یک تحقیقی، فیلد کاریمو عوض کردم و میخوام در جایی کارآموز بشم و برای شرکت هایی که زمینه کاریشون مرتبط با علاقم بود درخواستم رو ارسال می کردم اما موفق نشدم موافقت بگیرم (رد میکنند و یا بیشتری هاشون بیجواب نمیدن)...
    1-قصد دارم از ایران برم چون فکر می کنم خارج از ایران امکان تجربه کاری بسیار زیادی فراهم خواهد شد. آیا این تفکر درسته؟
    2-برنامه ام اینه که کار کنم و تجربه و دانش خودم رو بالا ببرم. آیا خارج از ایران میتونم به هدفم برسم؟ منظورم اینه که چون یک خارجی به حساب میام آیا اجازه رشد و پیشرفت میدهند و ایرانی بودنم محدودیت نمیشه؟
    3-آیا برای کار می شود مستقیم اقدام کرد و به عنوان کارآموز رفت؟ و بعدش کارهای بزرگ تر و جدی تر... (مشکل سربازی ندارم)

گزینه دیگرم تحصیلی است. آیا درس خواندن در دانشگاه های اروپا کمک به هدفم که کسب دانش در حوزه کاری مورد نظرم است می کند؟! (تو ایران که برایم اینطور نبود) حقیقت اینه که من به هر دلیل (کار کردن و ابزار بودن تحصیل جهت فرار از سربازی و کیفیت علمی پایین خیلی از دانشگاه هامون) الان که ارشد کامپیوتر دارم چیز بیشتری نسبت به لیسانس احساس نمی کنم و همچنین هرچی در لیسانس آموزش میدن، بهترش رو در کار یاد گرفتم و خیلی هاشو هم اصلا به کارم نیومد!!!
    4-آیا تحصیل در دانشگاه های اروپا، میتونه ارزش وقت و هزینه کردن داشته باشه؟ آیا می تواند قطعا پلی برای کار در شرکت های بزرگ بشه؟

5-آیا با توجه به شرایط تحصیلی گذشته ایی که دارم شانسی برای پذیرش در دانشگاه های خوب با فاند دارم؟
    {متولد 62، معدل مقطع کارشناسی ارشدم، 14.69 و یک ترم مشروطی در کارنامه ترم دومم دارم بخاطر اینکه در اوایل ازدواجم بودم و اصلا درس نمیخوندم!
    تقریبا 10سال تجربه کاری دارم (با بیمه)
    مقاله: ندارم
    کتاب: ندارم
    احتراع: در حد ایده داشتم و در جشنواره شرکت کردم اما پیگیری جدی نکردم و به لوح تقدیر ختم شد.
    افتخاری جز خرکاری ندارم!
    مدرک زبان هم فعلا ندارم. اما حتما خواهم گرفت و مشکلی از این بابت نخواهد بود.
    نقدینگی ندارم پس برام مهمه که هزینه دانشگاه ندم و حداقل نصف هزینه زندگی رو بدن.}

-----------------------------

همسرم کارشناسی مهندسی صنایع خوندن و با نمره الف (نزدیک به 18) از آزاد تهران جنوب فارغ التحصیل شدن و هم اکنون در مقطع ارشد رشته مهندسی مالی یکی از دانشگاهی های غیر انتفایی تهران مشغول به تحصیل هستند. البته ایشون بسیار به بحث کنترل پروژه علاقه دارند.
    هنوز زبان امتحان ندادند و مقاله هم ندارند. اما طی یکی دوسال آینده زبان را ردیف خواهیم کرد.
    البته ایشون TA بودند و سابقه کاری 5ساله را دارند. سر مجموع شرایط خانمم خییییلی بهتر از خودمه.
    6-آیا برای خانمم با توجه به بحث علاقه شون و جنسیت و ایرانی بودن امکان کار در دانشگاه یا صنعت وجود دارد؟

-----------------------------

7-آیا می تونم طی یکسال و یا نهایت 2سال آینده پذیرش کاری بگیرم؟ شدنی هست؟
    8-اگر قرار باشد که راه تحصیلی برویم، راهنمایی کنید که کدام دانشگاه ها با این شرایط بهمون پذیرش فول و در بدترین حالت نصف هرینه های زندگی رو میدن؟
    9- آخرین سوال، شرایط گرفتن اقامت در اروپا در هر کشور فرق داره؟ بنظرم گرفتن اقامت بر ویزای کاری ارجحیت داره. شرایط کشوری مثل آلمان را میدونین؟

لطفا راهنمایی کنید. خیلی نیاز به راهنمایی افراد با تجربه را دارم.
    خیلی طولانی شد، میبخشید. با تشکر از وقتی که می گذارید.
    ویرایش توسط aahmadi83 : June 3rd, 2018 در ساعت 10:14 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)