نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ایجاد فروم های مربوط به نرم افزارهای تخصصی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering at HSU

پیش فرض ایجاد فروم های مربوط به نرم افزارهای تخصصی

با سلام
    به نظر من یکی از بهترین وبسایتهای موجود تو اینترنت همین سایت هست که تقریبا به اکثر سوالات و مشکلاتی که دانشجوها دارن از قبیل فرآیند پذیرش ، آزمونهای بین المللی ، مقاله نویسی و ... پاسخ میده ، به نظر من مهمترین نکته ای اینجا وجود داره اینه که تقریبا همه اطلاعاتی که اینجا رد و بدل میشه توسط کسانی که تونستن به موفقیت نسبی در اون زمینه برسند یا تجربه کافی دارند داره به اشتراک گذاشته میشه که به نظر من ارزش این سایت هم به همین نکته اتکا داره.
    یکی از مشکلاتی که همیشه من تو دانشگاه داشتم یادگیری نرم افزار های جدید بود، برا همین همیشه کل اینترنت رو زیر و رو میکردم تا بتونم مشکلی که در مورد اون نرم افزار داشتم رو حل کنم و کسائی که تجربه دارند میدونند که این کار چقدر زجر آوره مخصوصا زمانی که اون نرم افزار تخصصی تر باشه و افراد معدودی باشند که ازش استفاده کنند.
    برا همین من پیشنهاد میکنم که "اپلای ابرود" فرومی رو هم مختص گفتمانهای مربوط به نرم افزار های تخصصی به تفکیک رشته ایجاد کنه تا دوستان بتونند مسائل و مشکلاتشون رو به اشتراک بگذارند تا هم مشکلات خودشون ل و فصل بشه هم منبعی باشه برای کسای دیگه ای که در آینده میخوان از اون نرم افزار استفاده کنند.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ایجاد فروم های مربوط به نرم افزارهای تخصصی

کاربر گرامی
    با سلام

ضمن تشکر بابت پیشنهاد خوب شما. در این انجمن ایجاد تالار گفتمان در خصوص مواردی که به نوعی با پذیرش از دانشگاه ها ممکن است ارتباط داشته باشد ممنوع نیست. لذا در قسمت رشته های تحصیلی عناوین مشابه هر از گاهی ایجاد شده و در انجا مسائل مربوطه پیگیری شده. شما نیز متناسب با نوع رشته و نرم افزار مورد نیاز می توانید چنین بحثی را در رشته مورد نظر ایجاد کنید و از دیگران راهنمایی بخواهید.

موفق باشید

1
    2
    ویرایش توسط Simon : June 3rd, 2016 در ساعت 10:10 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)