صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 86

موضوع: مدرک دانشگاه جامع علمی کاربردی

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه جامع علمی کاربردی

سلام دوست عزیز.
    ممنون از کمکتون.
    بنده در دانشگاه غیرانتفاعی کاردانی نرم افزار خوندم و بعد از آن دانشگاه علمی کاربردی در رشته IT
    معدل کاردانی : 15.90
    معدل کارشناسی : 16
    ضمن اینکه مدرک B2 آلمانی هم دارم و میخوام برای آلمان اقدام کنم.
    نظرتون چیه ؟
    ممنونم

سلام من تازه عضو شدم
    دانشجوی ترم آخر کارشناسی مدیریت تبلیغات از دانشگاه علمی کاربردی هستم، میانگین معدلم 18 هست.
    کاردانی مکانیک از آزاد دارم.
    6 سال هم سابقه کار در یک شرکت بین المللی تو بخش مارکتینگ دارم. آیلتس ندارم ولی دارم خودمو آماده میکنم، فکر کنم 7 بگیرم.
    میتونم برای ارشد دانشگاههای کانادا اقدام کنم؟ اصلا رشته تبلیغات دارند؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

سلام من کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی هستم نمرات کارشناسیم خوبه البته واحد تطبیقی دارم این واحد های تطبیقی مشکلی برام ایجاد نمیکنه ؟ ضمنا کاردانی دانشگاه ازاد بودم .. اینکه من دو مدرک (کاردانی و کارشناسی ) از دو دانشگاه دارم شانسمو برای فاند پایین نمیاره ؟

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

من میتونم با ترمیم معدل اگر امکانش باشه معدل کارشناسیمو به 18-19 هم برسونم اما نمره معدل کاردانیمو نمیتونم کاریش بکنم بنظرتون کاردانی چقدر تاثیر داره ؟ از کجا بدونم کدوم دانشگاه فقط معدل کارشناسی رو ملاک قرار میده ؟ ایا خودشون اینو تو قوانینشون عنوان میکنن ؟ مثلا میگن 2 سال اخر براشون مهمه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام ببخشید برای اینکه مدرکمون رو برای دانشگاه مقصد بفرستیم آیا دانشگاه مدرکمون رو داخل پاکت میذاره و مهر و موم میکنه؟ و برای این کار باید به دانشگاه جامع بریم یا مرکز خودمون؟ ممنون میشم اگه جواب بدید.

Junior Member

سلام
    من مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد و مدرک کارشناسی ICT از دانشگاه علمی کاربردی دارم و میخوام برای آلمان ترجمه کنم لازمه دو تا مدرک را ترجمه کنم یا فقط کارشناسی؟؟
    تاییدیه دانشگاه لازمه؟

Junior Member

سلام
    من دانشگاه علمی کاربردی دوره ترمی در اومدم در رشته برق صنعتی - غیر انتفاعی هم در اومدم - نمیدونم کدوم برم - اگه میشه راهنمایی کنید
    رفتم دیدم علمی کاربردیه داشگاه بزرگیه و تمام واحد های عملیش در خود دانشگاه برگذار میشه - اما غیر انتفاعی که رفتم یه موسسه بیش نبود مثل مدرسه بود - ولی شنیدم مدرک غیر انتفاعی بهتره
    آزاد هم که تو بحثش نیستم چون پولشو ندارم
    اگر علمی کاربردی برم کار راحت گیرم میاد؟ منو می پذیرند؟
    لطفا اگر میشه جوابشو به ایمیلم بدید واسم خیلی مهمه زود تر بدونم چون دیگه داره دیر میشه کدوم رو انتخاب کنم

Junior Member jhangard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط usage نمایش پست ها
    سلام
    من دانشگاه علمی کاربردی دوره ترمی در اومدم در رشته برق صنعتی - غیر انتفاعی هم در اومدم - نمیدونم کدوم برم - اگه میشه راهنمایی کنید
    رفتم دیدم علمی کاربردیه داشگاه بزرگیه و تمام واحد های عملیش در خود دانشگاه برگذار میشه - اما غیر انتفاعی که رفتم یه موسسه بیش نبود مثل مدرسه بود - ولی شنیدم مدرک غیر انتفاعی بهتره
    آزاد هم که تو بحثش نیستم چون پولشو ندارم
    اگر علمی کاربردی برم کار راحت گیرم میاد؟ منو می پذیرند؟
    لطفا اگر میشه جوابشو به ایمیلم بدید واسم خیلی مهمه زود تر بدونم چون دیگه داره دیر میشه کدوم رو انتخاب کنم
    فرق نداره ببین اساتید و امکانات کدوم بهتره...

Junior Member

سلام.
    بنده دانشجوی مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری در دانشگاه علمی کاربردی مخابرات تبریز هستم.. کاردانی از آزاد دارم و کارشناسی ناپیوسته رو در دانشگاه جامع دارم میخونم. آیا برای گرفتن پذیرش در ارشد رشته های IT یا کامپیوتر و یا رشته های دیگه مثل مدیریت و MBA از دانشگاه های استرالیا یا کشورهای اروپایی دچار مشکل نمیشم؟ معدلم هم حدود 15 هستش.

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال دارم
    حالا که فهمیدم با مدرک علمی کاربردی میتونم خارج از کشور و دانشگاههای خوب ادامه تحصیل بدم یه سوال دارم:
    من لیسانس حقوق از دانشگاه علمی کاربردی دارم با معدل 15.5 و الان دانشگاه آزاد ارشد حقوق قبول شدم
    البته سربازی هم نرفتم و مشمول هستم
    از نظر شما باید چیکار کنم؟
    برم آزاد یا اینکه همین الان برم سربازی و 2 سال دیگه درخواست برای دانشگاههای خارج از کشور بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)