صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 86

موضوع: مدرک دانشگاه جامع علمی کاربردی

Banned

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه جامع علمی کاربردی

سلام
    دوستان آیا اگر در دانشگاه علمی کاربردی باشی و پیش دانشگاهی و کنکور نرفته باشی (کاردانی پیوسته)
    می تونی برای آلمان اقدام کنی؟
    مثل اینکه مدرک پیش و کنکور واسشون مهمه
    و فقط واس لیسانس میشه یا فوق دیپلمم میشه؟
    جواب بدید پلیز

Smile پاسخ : مدرک دانشگاه جامع علمی کاربردی

سلام
    منم کاردانی فناوری اطلاعات و کارشناسی طراحی صفحات وب در علمی کاربردی گذروندم.
    الانم دنباله ادامه تحصیل و گرفتن بورسیه یا چیزی مثل فاند هستم در آلمان یا یه آمریکا.
    آیلتس رو هم دارم میگذرونم و زبان آلمانی رو هم همینطور تو آموزشگاه فعلا.
    سابقه کاری ندارم.
    میشه من رو هم راهنمایی کنید که چطور می تونم برای ارشد (بورسیه یا فاند از دانشگاه خارج از کشور) اقدام کنم؟
    سال گذشته با یه وکیل برای استرالیا صحبت کردم برای ویزیای کاری که بهم گفتن امتیازم پایینه باید دانشجویی اقدام کنم که 120 میلیون هزینش میشد.
    برای همینم خواستم اول ویزیای کاری بگیرم بعد اقدام به تحصیل کنم در آن کشور(آلمان یا آمریکا و یا استرالیا)
    من مشکل وابستگی و این چیزا ندارم، ولی می خوام تا حد امکان بدون کمک مالی از خانواده اقدام کنم.
    ارشدم امسال قبول شدم ولی چون هنوز فارق التحصیل نشده بودم نمی تونستم ثبت نام کنم و انصراف دادم.
    اگر راهنماییم کنین ممنون میشم.

Junior Member

سلام.
    مدرک دانشگاه علمی کاربردی اعتبارش تو همه ی کشورا هست؟

آزاد بهتره برای اپلای یا علمی کاربردی؟

کاردانی علمی کاربردی بودم. برای کارشناسی ناپیوسته میخوام انتخاب دانشگاه کنم.
    ویرایش توسط MAGXX : December 21st, 2013 در ساعت 02:08 AM

با سلام خدمت تمام دوستان من کاردانی جامع علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات دارم و می خواهم برای کارشناسی امتحان بدم و چون می خواستم برای کارشناسی ارشد از دانشگاهای کانادا پذیرش بگیرم می خواستم بدانم که مدرک دانشگاه جامع علمی کاربردی را کانادا قبول می کند یا نه لطف کنید جواب من را بدهید ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه گرفتن و ترجمه مدارک و ریزنمرات دانشگاه علمی و کاربردی

میخاستم بدونم مدرک علمی کاربردی مورد قبول کاناداهست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل

سلام دوستان ببخشید سوالم رو اینجا مطرح میکنم چون تاپیک مربوطه خیلی وقت بود آپدیت نشده بود
    من از دانشگاه علمی کاربردی مشهد فارغ التحصیل شدم میخوام واسه آلمان اقدام کنم
    سوالم راجع به ارزش مدرکم هست
    یه سری از دوستان میگن توی سایت Anabin باید اسم دانشگات رو زده باشه اگه نه فاقد ارزش هست(گشتم پیدا نکردم متاسفانه)
    یه سری دیگه از دوستان گفتن اگه مهر وزارت علوم پای مدرک باشه یعنی همه جا اعتبار داره(میخوان خوشبینانه به قضیه نگاه کنم)
    حالا از کسایی که اطلاعات دارن میخواستم کمکی بخوام تا منو روشن کنن که کدومش درست تره؟
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arian_kb24 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید سوالم رو اینجا مطرح میکنم چون تاپیک مربوطه خیلی وقت بود آپدیت نشده بود
    یه سری از دوستان میگن توی سایت Anabin باید اسم دانشگات رو زده باشه اگه نه فاقد ارزش هست(گشتم پیدا نکردم متاسفانه)
    یه سری دیگه از دوستان گفتن اگه مهر وزارت علوم پای مدرک باشه یعنی همه جا اعتبار داره(میخوان خوشبینانه به قضیه نگاه کنم)
    حالا از کسایی که اطلاعات دارن میخواستم کمکی بخوام تا منو روشن کنن که کدومش درست تره؟
    با تشکر
    سلام

بهتر بود سوالتون رو در تالار های آلمان مطرح می کردید...
    مهر وزارت علوم الزامی رو برای دانشگاه های خارجی ایجاد نمی کنه... همونطور که مثلا دانش نامه دانشگاه آزاد مهر وزارت علوم رو دریافت می کنه ولی کشوری مثل اتریش اون رو قبول نداره...
    سایتی که از اون نام بردید مرجع تایید در آلمان هست... حتی در صورت نبود اسم دانشگاهتون هم ممکن هست موفق بشید پذیرش بگیرید... ولی نه از هر دانشگاهی...
    توصیه می کنم این موضوع رو به صورت تخصصی در تالار آلمان دنبال کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

من در مورد Anabin چیزی نمیدونم.
    موقعی که من اومدم نبوده ولی من خودم با مدرک کاردانی و کارشناسی از دانشگاه جامع علمی کاربردی اومدم.
    همین که مورد تایید وزارت علوم هست کافیه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط arian_kb24 نمایش پست ها
    با تشکر

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرك كارداني از علمي كاربردي(پودماني) رشته پالايش گاز با معدل 16.5 و كارشناسي دانشگاه آزاد رشته صنايع شيميايي معدل17 دارم ميخوام برا رشته مهندسي شيمي دانشگاه tu- berlin اقدام كنم امكانش هست؟
    برا تاييد ريز نمرات علمي كاربردي به كدوم مركز بايد مراجعه كنم؟
    ممنون ميشم منو از سردرگمي نجات بديد..........

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ليسانس حقوق قضايي دانشگاه علمي كاربردي

انگار كسي نيست جواب بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)