صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: بردن پول بهتر است یا طلا یا جنس یا ...؟

پیش فرض پاسخ : بردن پول بهتر است یا طلا یا جنس یا ...؟

۳ مقررات مربوط به ورود زيورآلات طلای همراه مسافر ، خروج زيورآلات شخصی و خروج مصنوعات و
    ظروف نقره
    ورود زيورآلات طلای همراه مسافر از قبيل گردنبد ، دستبند ، گوشواره ، انگشتری ، النگو ، ساعت و غيره
    در حد متعارف و برای مصارف شخصی بصورت واحد ( از هرکدام يک عدد و درمورد گوشواره يک جفت
    و النگو شش عدد ) مجاز بوده و مازاد بر آن منوط به کسب اجازه قبلی از بانک جمهوری اسلامی ايران
    میباشد .
    خروج زيورآلات شخصی ، همراه مسافر حداکثر تا ميزان يکصد و پنجاه گرم از انواع مصنوعات طلا ،
    مجاز خواهد بود . چنانچه زيورآلات مورد بحث مزين به سنگهای گرانبها از قبيل الماس ، زمرد و برليان
    باشد نبايستی وزن نگين منصوب به آنها از اجزاء قيراط ( کمتر از يک قيراط ) تجاوز نمايد .
    خروج مصنوعات و ظروف نقره به عنوان هديه و سوغات توسط مسافر حداکثر تا ميزان سه کيلوگرم
    مجاز میباشد مشروط بر اينکه اشياء مذکور در زمره آثار فرهنگی و تاريخی محسوب نگردد .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    حالا یک کیلو طلا که نمیخوایم ببریم که میگید خطرناکه و میریم زندان!. در حد همین گردنبند و این چیزا. من میخوام ببرم آلمان ولی نمیدونم اونجا میخرن یا نه. کسی نظری نداره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    من هم سوال دارم . لطفاً یکی جواب بدهد. چه مقدار طلا می توان از کشور خارج کرد؟
    مقررات جديد خروج طلا و ارز از كشور
    نادري درباره خروج طلاي ساخته شده از كشور نيز گفت: براساس مقررات جديد خروج 150 گرم طلاي ساخته شده براي مسافران خانم امكانپذير است.

نظر شخصی من این هست که اگر خانم هستید، ببرید، چون یک پشتوانه هست براتون.

Junior Member

بچه ها یعنی طلا رو خارج گرونتر می خرن؟
    اصلا می خرن؟؟

فامیل ما که میاد ایران می فروشه طلاهاشو

البته الان با این ارزش ریال بحثش جداست
    کلا میگم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)