نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: زبان برنامه نویسی و نرم افزارهای کارامد برای مهندسی صنایع

Junior Member

پیش فرض زبان برنامه نویسی و نرم افزارهای کارامد برای مهندسی صنایع

سلام. بنده میخواهم برای :ارامد کردن رزومه ام یک زبان برنامه نویسی و نرم افزار های کارامد رو یاد بگیرم. دوستان کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه؟ من خودم بعد یکمی برس و جو به زبان PYTHON رسیدم. کاربردی هست در این رشته؟

پیش فرض پاسخ : زبان برنامه نویسی و نرم افزارهای کارامد برای مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط khamechian نمایش پست ها
    سلام. بنده میخواهم برای :ارامد کردن رزومه ام یک زبان برنامه نویسی و نرم افزار های کارامد رو یاد بگیرم. دوستان کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه؟ من خودم بعد یکمی برس و جو به زبان PYTHON رسیدم. کاربردی هست در این رشته؟
    دوست عزیز
    زبان پایتون که فرمودید زبان بسیار عالی هست ولی برای کار در رشته ی رباتیک ، برنامه نویسی حرفه ای ، تا حدودی برنامه نویسی آزمایشگاه ( بخاطر توابع مناسب و وابسته نبودن به سیستم عامل و ... ) ، من دقیق از رشته ی صنایع اطلاعی ندارم ولی اینکه بخواید رزومه تون رو با زبان برنامه نویسی و نرم افزار های تخصصی قوی کنید شاید زیاد بهتون کمک نکنه . در عوض نمره بالا در امتحانات زبان و همچنین معدل بالا دوره ی های تحصیلی در کنار مقالات خوب ، شانستون رو برای دریافت پذیرش و کمک هزینه ی تحصیلی بیشتر میکنه .
    اینکه شما بتونید برنامه نویسی کنید خیلی چیز عالی ای هست و شاید در آینده ی تحصیلی و کاریتون خیلی تاثیر خوبی بزاره ، اما برای پذیرش قدرت مقاله و معدل و نمره زبان خیلی بیشتره .
    پیشنهاد من ، اگر توی وقت خالیتون میخواید برنامه نویسی یاد بگیرید و از اون زبان برنامه نویسی بعدا درآمد و یا کار های پژوهشی داشته باشید ، به مراتب جاوا ( JAVA ) میتونه انتخاب مناسبتری براتون باشه ، هر چند که پایتون هم زبان عالی ایه .
    ( از زبان جاوا در رباتیک و برنامه نویسی حرفه ای و برنامه نویسی پلت فرم های همراه و خیلی چیزهای دیگه با طیف بسیار گسترده ای استفاده میشه )
    شاد و موفق و سلامت باشید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    دوست عزیز
    زبان پایتون که فرمودید زبان بسیار عالی هست ولی برای کار در رشته ی رباتیک ، برنامه نویسی حرفه ای ، تا حدودی برنامه نویسی آزمایشگاه ( بخاطر توابع مناسب و وابسته نبودن به سیستم عامل و ... ) ، من دقیق از رشته ی صنایع اطلاعی ندارم ولی اینکه بخواید رزومه تون رو با زبان برنامه نویسی و نرم افزار های تخصصی قوی کنید شاید زیاد بهتون کمک نکنه . در عوض نمره بالا در امتحانات زبان و همچنین معدل بالا دوره ی های تحصیلی در کنار مقالات خوب ، شانستون رو برای دریافت پذیرش و کمک هزینه ی تحصیلی بیشتر میکنه .
    اینکه شما بتونید برنامه نویسی کنید خیلی چیز عالی ای هست و شاید در آینده ی تحصیلی و کاریتون خیلی تاثیر خوبی بزاره ، اما برای پذیرش قدرت مقاله و معدل و نمره زبان خیلی بیشتره .
    پیشنهاد من ، اگر توی وقت خالیتون میخواید برنامه نویسی یاد بگیرید و از اون زبان برنامه نویسی بعدا درآمد و یا کار های پژوهشی داشته باشید ، به مراتب جاوا ( JAVA ) میتونه انتخاب مناسبتری براتون باشه ، هر چند که پایتون هم زبان عالی ایه .
    ( از زبان جاوا در رباتیک و برنامه نویسی حرفه ای و برنامه نویسی پلت فرم های همراه و خیلی چیزهای دیگه با طیف بسیار گسترده ای استفاده میشه )
    شاد و موفق و سلامت باشید .
    ممنون از جوابتون. من الان در مرحلهای هستم که امتحان زبان و gre رو دادم و یک gre دیگه هم برای بهبود ۲ هفته دیگه میدم. معدل کارشناسی هم متاسفانه بایین هستش ولی دیگه کاری از دستم بر نمیاد. مقاله هم یک isi در ریویو و یک کنفرانسی بین المللی دارم. در مورد جوا باهاتون موفقم ولی جاوا یادگیریش بسیار زمانبر تر از python هستش برای همین به گزینه python رسیدم. چون ۶ ماه بیشتر وقت ندارم

ممنون از جوابتون. من الان در مرحلهای هستم که امتحان زبان و gre رو دادم و یک gre دیگه هم برای بهبود ۲ هفته دیگه میدم. معدل کارشناسی هم متاسفانه بایین هستش ولی دیگه کاری از دستم بر نمیاد. مقاله هم یک isi در ریویو و یک کنفرانسی بین المللی دارم. در مورد جوا باهاتون موفقم ولی جاوا یادگیریش بسیار زمانبر تر از python هستش برای همین به گزینه python رسیدم. چون ۶ ماه بیشتر وقت ندارم
    اصلا موافق نیستم دوست عزیز
    منابع مطالعاتی برای جاوا به مراتب بیشتر از پایتون هست . چه فارس و چه انگلیسی . در ضمن اگر یه کوچیک دقت بکنید و درست سرچ بفرمایید میبینید که زبان جاوا جامعیت بیشتری داری . حالا اگر فکر میکنید زمانبرتره که دیگه هیچی .
    شاد و موفق و سلامت باشید

سلام خدمت دوستان عزیز
    من دانشجوی ترم7(ترم آخر) مهندسی صنایع آزاد کرمانشاه هستم و تصمیم دارم برا ارشد بخونم
    امایه مدتیه ک نظرم عوض شده و میخوام اپلای کنم
    اما برای اینکار نیاز به مدرک زبان دارم+مقاله+GRE
    حالا زبانم بدنیست (شاید50%) اما از نوشتن مقاله،کنفرانس و مدرک GREهیچ اطلاعی ندارم
    کسی میتونه منو کاملا راهنمیی کنه برا هم مقاله و GRE وهم اینکه الان برم یا بعد ارشد(اگرم برم کدوم دانشگاه با چ هزینه ای؟)
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudsedighi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من دانشجوی ترم7(ترم آخر) مهندسی صنایع آزاد کرمانشاه هستم و تصمیم دارم برا ارشد بخونم
    امایه مدتیه ک نظرم عوض شده و میخوام اپلای کنم
    اما برای اینکار نیاز به مدرک زبان دارم+مقاله+GRE
    حالا زبانم بدنیست (شاید50%) اما از نوشتن مقاله،کنفرانس و مدرک GREهیچ اطلاعی ندارم
    کسی میتونه منو کاملا راهنمیی کنه برا هم مقاله و GRE وهم اینکه الان برم یا بعد ارشد(اگرم برم کدوم دانشگاه با چ هزینه ای؟)
    مرسی
    دوست گرامی، لطفا در انتخاب تاپیک برای مطرح کردن سوالتون دقت کنید...
    در تاپیک های مربوط به GRE و مقاله نویسی و.... مفصل در مورد این سوالات شما بحث شده ...
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

در مورد اینکه چه نرم افزاری رو بهتره یاد بگیرید، توی requirements و یا job description (اگه برای اروپا اقدام میکنید) توضیح داده که چه زبان های برنامه نویسی مد نظرشون هست.. در دانشگاه های امریکایی هم ممکنه توضیح داده باشه ولی خیلی کمتر دیدمش، باید از کوردینیتور بپرسید...
    در مورد رشته صنایع، نرم افزار هایی که تو ایران کار میشه که مشخصه، GAMS، Lingo و MSP و ... این نرم افزارها عمومی هستن، منتهی بستگی به گرایش و زمینه ی تحقیقاتی ای که میخواید کار کنید ممکنه که نیاز باشه CPP، JAVA, Python, Matlab, Rو ... امثالهم رو بلد باشید، ولی عموما چیزی که من دیدم یکی از این زبان ها رو بلد باشید میتونید اغلب نیاز های تحقیقاتی خودتون رو باهاش مرتفع کنید..
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)