صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: حذف تعداد زیادی پست بدون اطلاع رسانی

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حذف تعداد زیادی پست بدون اطلاع رسانی

سلام

نرم افزار فروم محدودیت هایی داره که از دست ما خارج هست. من لینک های ارسالی رو پیگیری کردم و عنوان زیر از حالت مخفی خارج شد. به همراه برگشت تاپیک 31 ارسال شما هم برگشت خورده که در همین انجمن وجود داشت.
    برای یافتن باقی موارد مجدد به یک لینک سر نخ نیاز هست. اگر موردی به چشمتون خورد اطلاع بدید.

ممنون

برخی از کارهایی که احتمالا بعد از ورود به آمریکا باید انجام بدهید (لینک به ویک

اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

ممنون برای حل مشکل و بازگردانی این تاپیک مفید. دو تا خواهش دارم. یکی اینکه با مدیری که این تاپیک رو حذف کرده صحبت کنید و بپرسید تحت چه شرایطی تصمیم به حذف کلی این تاپیک گرفته. این می تونه به سایر مدیران کم تجربه هم کمک کنه که در چنین مواردی دقت بیشتری داشته باشن که حجم زیادی از اطلاعات مفید و حاصل زحمت کاربران متعدد که در چنین تاپیکهایی اطلاعاتشون رو به اشتراک میذارن به این راحتی ناپدید نشه.

با مشخص شدن تکلیف این تاپیک که در تاریخ ۳۰ می حذف شده، معلوم میشه که تاپیک دوم مجهول المکان و مجهول الهویه در تاریخ ۶ جون حذف شده و احتمالش هست که توسط همین مدیر حذف شده باشه. من هنوز معتقدم با بررسی فعالیت مدیران در تاریخ فوق الذکر میشه تاپیک دوم حذف شده رو شناسایی کرد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

من بررسی های لازم رو صورت دادم. لطفا اگر لینک جدیدی پیدا کردید اطلاع بدید. در حال حاضر بیش از این مورد که برگشت خورد مورد جدیدی یافت نشد.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)