صفحه 107 از 150 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدرک اصلی...؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط richardharis نمایش پست ها
    این نامه مربوط به تصویه حساب با دانشگاه هست. (خرید تعهدات یا گواهی اشتغال به کار که به دانشگاه تحویل یا پرداخت میشه و دانشگاه یک نامه به وزارت علوم صادر می کنه که این شخص مدرکش را خریده..).
    وزارت علوم هم یک مهر و امضا پشت مدرکتون می کنه برای تایید.

بعد از اون کارهای دارالترجمه ای را می کنید...
    سلام. دوست عزیز میشه توضیح بدین چطور مدرکتون رو با وثیقه آراد کردین؟ ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام.
    از دوستان کسی میدونه چطور میشه مدرک لیسانس رو با وثیقه آزاد کرد.
    با تشکر از لطفتون

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

سلام بچه ها. من این تاپیکو خوندم یه سوال برام ایجاد شد. این دانشنامه و ریز نمرات لاتین که دوستان می گن خود دانشگاه بهشون می ده چطوری هست؟ یعنی چه مهرهایی روشه و رسمی رسمی حساب می شه یا نه؟ نیاز به تایید وزارت علوم نداره؟ نیاز به مهر دارالترجمه و دادگستری و خارجه نداره؟ دانشگاه های آمریکا اونو به عنوان مدرک رسمی قبول دارن؟ کسی از امیرکبیر خبر نداره که این نوع مدرک رو می ده یا نه؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arash3 نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من این تاپیکو خوندم یه سوال برام ایجاد شد. این دانشنامه و ریز نمرات لاتین که دوستان می گن خود دانشگاه بهشون می ده چطوری هست؟ یعنی چه مهرهایی روشه و رسمی رسمی حساب می شه یا نه؟ نیاز به تایید وزارت علوم نداره؟ نیاز به مهر دارالترجمه و دادگستری و خارجه نداره؟ دانشگاه های آمریکا اونو به عنوان مدرک رسمی قبول دارن؟ کسی از امیرکبیر خبر نداره که این نوع مدرک رو می ده یا نه؟
    سلام بعضی از دانشگاه ها می دن اون ریز نمره لاتین رسمی رو. دانشگاه تهران می دونم که میده. اگر مدرکتون ازاد نباشه مستقیم می فرسته پست دی اچ ال . دست خودتون نمی ده. هیچ مهری هم نیاز نداره و رسمیه رسمیه.
    امیر کبیر اگر مدرکتون ازاد نباشه باید طبق عکس زیر عمل کنید. البته اینی که امیرکبیر میده همون غیر رسمیه که مهرش می کنن. نمی دونم اسمش چی میشه. ولی معمولا کار رو برای اپلای راه می اندازه.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام بعضی از دانشگاه ها می دن اون ریز نمره لاتین رسمی رو. دانشگاه تهران می دونم که میده. اگر مدرکتون ازاد نباشه مستقیم می فرسته پست دی اچ ال . دست خودتون نمی ده. هیچ مهری هم نیاز نداره و رسمیه رسمیه.
    امیر کبیر اگر مدرکتون ازاد نباشه باید طبق عکس زیر عمل کنید. البته اینی که امیرکبیر میده همون غیر رسمیه که مهرش می کنن. نمی دونم اسمش چی میشه. ولی معمولا کار رو برای اپلای راه می اندازه.
    ممنون. من مدرکمو آزاد کردم ولی می خوام هزینه های اپلای رو تا حد امکان کاهش بدم. حالا نمی دونم دانشگاه به من ریزنمره لاتین رسمی رو می ده؟ یا روش همچنان می زنن غیر رسمی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط safizamir نمایش پست ها
    دوستان یه سوال:

من سربازی نرفتم و با گذاشتن وثیقه مدرکم رو گرفتم (دانشنامه کارشناسی). وقتی دانشنامه رو بردم دارالترجمه گفت که برای مهر زدنش توی وزارت علوم یه گواهی می خواد که اسمش یادم نیست. این چه جور گواهی ای هستش؟ نظام وظیفه بعد از اینکه وثیقه رو از من گرفت یه نامه بهم داد مبنی بر اینکه این آقا وثیقه گذاشته و مدرکشو بهش بدین. منظورش همین نامه هستش؟ کسی می دونه؟
    سلام
    شما چه جوری با گذاشتن وثیقه دانشنامه گرفتی؟!!!!!!!!!!!!!! میشه راهنمایی کنی!!!!!!!!!!!
    ممنون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

ممنون. من مدرکمو آزاد کردم ولی می خوام هزینه های اپلای رو تا حد امکان کاهش بدم. حالا نمی دونم دانشگاه به من ریزنمره لاتین رسمی رو می ده؟ یا روش همچنان می زنن غیر رسمی؟
    برای امریکا من به تک تک دانشگاه هایی که می خوام اقدام کنم ایمیل زدم و گفتم هزینه ی ارسال و ترجمه برا من زیاده . از ده تا دانشگاه دو تاشون گفتن حتما باید پست کنی. واسه بقیه یه سری ترجمه می کنم عکس می گیرم میفرستم. این جوری هزینتون کم می شه. امیر کبیر ریز نمره رسمی لاتین نمی ده . من ازشون پرسیدم.

برای امریکا من به تک تک دانشگاه هایی که می خوام اقدام کنم ایمیل زدم و گفتم هزینه ی ارسال و ترجمه برا من زیاده . از ده تا دانشگاه دو تاشون گفتن حتما باید پست کنی. واسه بقیه یه سری ترجمه می کنم عکس می گیرم میفرستم. این جوری هزینتون کم می شه. امیر کبیر ریز نمره رسمی لاتین نمی ده . من ازشون پرسیدم.
    مرسی. فقط یه چیزی اون هشت تا دانشگاهی که گفتن نمی خواد پست کنید تو سایتشون نوشته بودن که باید پست بشه و وقتی ایمیل زدید گفتن نمی خواد ؟ یعنی این تسهیلاتو فقط برای شما قائل شدن یا کلا رویه اشون برای همه اینه؟ ریسک نداره؟ نکنه مدارکمونو بررسی نکنن

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

مرسی. فقط یه چیزی اون هشت تا دانشگاهی که گفتن نمی خواد پست کنید تو سایتشون نوشته بودن که باید پست بشه و وقتی ایمیل زدید گفتن نمی خواد ؟ یعنی این تسهیلاتو فقط برای شما قائل شدن یا کلا رویه اشون برای همه اینه؟ ریسک نداره؟ نکنه مدارکمونو بررسی نکنن
    ببینید تو سایت نوشته بودن پست کنید. ولی این تسهیلات فقط واسه من نیست. من پرسیدم این پست کردن بعد از ادمیت شدن هم میشه اتفاق بیفته؟ گفتن بله.

سلام دوست عزیز، امیرکبیر چه مدرکتون آزاد باشه یا نباشه روالش بر اساس همین عکسی که گذاشتین هستش. من از خانوم مسؤول انفورماتیک که کارای دی اچ ال رو ه انجام میده در مورد غیر رسمی بودنش پرسیدم گفت این کارنامه سه تا مهر می خوره بعد میذاریم توی پاکت، پاکت رو هم مهر و موم می کنیم، فقط زیر کارنامه با فونت نسبتا ریز نوشته این کارنامه غیررسمیه... حالا فلسفه صدور یه همچین کارنامه ای که سرش به تهش پنالتی میزنه چیه خدا می دونه... می گفت قبلا در بک گراند صفحه هم نوشته بود غیر رسمی الان دیگه نیست و خیلی از بچه ها همینو فرستادن مشکلی هم پیش نیومده...
    اینو هم اضافه کنم که همون طور که در عکس هم مشخصه کارنامه های دانشگاه تهران (یا هر دانشگاه دیگه ای که کارنامه رو مستقیما به خودتون میده و همین طور سایر مدارک) رو می تونید با همون کارنامه های امیرکبیر بفرستید.
    ویرایش توسط tuxic : October 16th, 2015 در ساعت 11:24 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)