صفحه 115 از 150 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

سلام ، یه سوال ؟ من الان ارشد میخونم و سربازی هم نرفتم ، دانشگاه که مدرکم رو بهم نمیده که ببرم واسه ترجمه ، پس من چطوری باید به اون دانشگاه آلمانی بگم که لیسانس گرفتم فلان دانشگاه با این ریز نمرات و ... ؟ یه نفر بهم گفت اول پذیرش بگیر بعد نامه ببر از وزارت علوم یا سفارت برای دانشگاه تا مدرکت رو بهت بدن و ترجمه کنی یعنی کاری که باید اول کار انجام بدم رو آخر انجام بدم! همچین چیزی شدنی هست ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khodadadmehran نمایش پست ها
    سلام ، یه سوال ؟ من الان ارشد میخونم و سربازی هم نرفتم ، دانشگاه که مدرکم رو بهم نمیده که ببرم واسه ترجمه ، پس من چطوری باید به اون دانشگاه آلمانی بگم که لیسانس گرفتم فلان دانشگاه با این ریز نمرات و ... ؟ یه نفر بهم گفت اول پذیرش بگیر بعد نامه ببر از وزارت علوم یا سفارت برای دانشگاه تا مدرکت رو بهت بدن و ترجمه کنی یعنی کاری که باید اول کار انجام بدم رو آخر انجام بدم! همچین چیزی شدنی هست ؟؟؟؟
    سلام،
    شما براحتي ميتوني مدارك موقت ليسانس رو اعم گواهي موقت فارغ التحصيلي و ريزنمرات غير رسمي رو از دانشگاه دوره ليسانست بگيري و با يه ترجمه غير رسمي به اون دانشگاهي كه اپلاي كردي نشون بدي كه ليسانس رو با اين نمرات تموم كردي!

نقل قول نوشته اصلی توسط n85825 نمایش پست ها
    سلام،
    شما براحتي ميتوني مدارك موقت ليسانس رو اعم گواهي موقت فارغ التحصيلي و ريزنمرات غير رسمي رو از دانشگاه دوره ليسانست بگيري و با يه ترجمه غير رسمي به اون دانشگاهي كه اپلاي كردي نشون بدي كه ليسانس رو با اين نمرات تموم كردي!
    دانشگاه دوره لیسانس و ارشدم یکیه , یادمه همون مدرک لیسانس رو هم به زور بهم دادن که ضمیمه پرونده م کنم در حالیکه مدرکم دو تا اتاق اونور تر بود دیگه ببینید چقدر مسخره ست سیستم دانشگاه ها !!!! پس الان به من مدرک موقت فارغ التحصیلی و ریزنمراتم رو میدن درسته ؟!!

دانشگاه دوره لیسانس و ارشدم یکیه , یادمه همون مدرک لیسانس رو هم به زور بهم دادن که ضمیمه پرونده م کنم در حالیکه مدرکم دو تا اتاق اونور تر بود دیگه ببینید چقدر مسخره ست سیستم دانشگاه ها !!!! پس الان به من مدرک موقت فارغ التحصیلی و ریزنمراتم رو میدن درسته ؟!!
    بله بهت مدارك رو ميدن چون همونطور كه از اسمشون معلومه موقت هستن و غير رسمي! با خيال راحت برو بگيرشون

حالا یه سوال دیگه ، من این مدارک غیر رسمی رو که نمیتونم به مهر دادگستری و سفارت دربیارم فقط میتونم برای دانشگاه های مورد نظرم بفرستم بعد این اصلا برای اون دانشگاه ها معتبر هست یا نه ؟ چون مهر سفارت رو نداره ... بعد چطوری میتونم اصل مدرکم رو از دانشگاه بگیرم تا ترجمه رسمیش کنم و به مهر سفارت دربیارم؟

یه سوال دیگه هم اینکه اساسا تایید دادگستری برای چی لازمه؟

حالا یه سوال دیگه ، من این مدارک غیر رسمی رو که نمیتونم به مهر دادگستری و سفارت دربیارم فقط میتونم برای دانشگاه های مورد نظرم بفرستم بعد این اصلا برای اون دانشگاه ها معتبر هست یا نه ؟ چون مهر سفارت رو نداره ... بعد چطوری میتونم اصل مدرکم رو از دانشگاه بگیرم تا ترجمه رسمیش کنم و به مهر سفارت دربیارم؟

یه سوال دیگه هم اینکه اساسا تایید دادگستری برای چی لازمه؟
    براي اپلاي دانشگاه اين مدارك اوليه كافي هست. براي گرفتن اصل مدارك كه حتما بايد كارت پايان خدمت و هزينه ازادسازيشون رو داشته باشي.

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

نقل قول نوشته اصلی توسط pimpim نمایش پست ها
    سلام
    شما مقطع اصلی رو فوق لیسانس انتخاب کنید. اون پایین هم کنار مقطع لیسانس باید یه تیک بزنید و بعد آپلود کنید مدارک رو. فقط واسه هر دو مقطع آپلود "فرم نحوه تعهد خدمت رایگان" هم لازمه.
    معمولا دانشگاهها ریزنمره، دانشنامه، فرم لغو تعهد و نهایتا یه گواهی ریزنمرات میدن. فکر میکنم دانشنامه ی ما حکم همون گواهی پایان تحصیلاتو داشته باشه و یه همچین چیزی حداقل تو این چند سال اخیر وجود نداشته یا اگه داشته من ندیدم.
    البته سوال شما مربوط به این پیج میشه و اونجا اطلاعات بیشتری میتونید پیدا کنید.
    موفق باشید.
    سلام واقعا ممنون از جوابتون، ببخشید من چندتا پیج باز کرده بودم حواسم نبود اینجا مطرح کردم، اشتباهم این بوده ک بجای کارشناسی ارشد ناپیوسته میزدم پیوسته برا همین گزینه های پایین دی اکتیو میشدن

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها یه سوال!
    آیا دارالترجمه ها صرفا ریز نمره رو ترجمه میکنن! بدون هیچ دانشنامه ای!
    من ریز نمره رسمی لیسانس(با مدرک موقتشو) و ریز نمره غیر رسمی فوقم رو دارم.
    خواهشا کمکم کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال!
    آیا دارالترجمه ها صرفا ریز نمره رو ترجمه میکنن! بدون هیچ دانشنامه ای!
    من ریز نمره رسمی لیسانس(با مدرک موقتشو) و ریز نمره غیر رسمی فوقم رو دارم.
    خواهشا کمکم کنید.
    بله ترجمه می کنن.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه ها یه سوالی
    من لیسانسم ریز نمره رسمی (مهر و امضا دانشگاه) رو دارم، از طرفی فوقم رو ریز نمره غیر رسمی (هیچ مهر و امضایی نداره) و مشمولم.
    امروز رفتم برای ترجمه میگن اگه تایید وزارت علوم نشه مهر و امضا دادگستری قوه قضایه نمیشه! درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من حداقل لیسانسم که مهر و امضا دانشگاهو داره که!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)