صفحه 122 از 150 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

سلام دوستان
    من مدارکم رو برای ترجمه که دادم وقتی مدارک رو تحویل گرفتم مهر وزارت خارجه روی دو تا از ترجمه ها ی مدارکم نیست، بلکه روی کپی آنها است که بهشون منگنه شده است.آیا این مشکلی دارد؟

دوستان توجه کنید

داشتن تاييديه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی از مراكز پيشخوان الزامیه و حتما قبل از تحویل مدارک برای مهر خارجه و دادگستری، باید تاییدیه مدارک رو از دفاتر پیشخوان بگیرید.

Junior Member

ببخشید این تاییده برای چی هست و ایا اگر خودمون هم بخوایم مهر دادگستری بگیریم الزامیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niloufarf نمایش پست ها
    ببخشید این تاییده برای چی هست و ایا اگر خودمون هم بخوایم مهر دادگستری بگیریم الزامیه؟
    تاییدیه پیشخوان مدرک دیپلم و پیش جدیدا الزامی شده و برای گرفتن مهر دادگستری داشتن این تاییدیه الزامیه، فرقی هم نداره خودتون بخاین ببرین دادگستری و یا دارالترجمه ببره. البته قبلش حتما باید مدارک توسط آموزش و پرورش منطقه مهر شده باشه.
    هزینه تاییدیه هم واسه من 17500 به ازای هر مدرک حساب کردن.

سلام به دوستان .من احتیاج به کمک فوری دارم
    من دانشنامه و ریز نمراتم رو گرفتم.خود دانشگاه توی سایت که رفتم همه رو تایید کرده ولی توی سامانه تایید مدارک جهت ترجمه نوشته شده در حال بررسی اداره کل دانش آموختگان داخل
    من باید ترجمه مدارکم رو تا یازده فروردین میل کنم برای جاییکه میخوام بورس بگیرم وگرنه باید یک سال باز صبر کنم.خودم ایران نیستم و خوانواده هم شهرستان هستند که برای ترجمه فوری مدارکم سه شنبه صبح میرن تهران.حالا من سوالم اینجاست چیکار باید بکنم یا کجا باید برن که زود این اداره کل دانش آموختگان داخل مدرک من رو تایید کنه.و یه سوال این همون تایید وزارت علوم هستش دیگه؟فقط من منتظرم یکی زود جواب بده.دستم به جایی بند نیست.و تعطیلات هم که کار انجام نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط zeynabbayat نمایش پست ها
    سلام به دوستان .من احتیاج به کمک فوری دارم
    من دانشنامه و ریز نمراتم رو گرفتم.خود دانشگاه توی سایت که رفتم همه رو تایید کرده ولی توی سامانه تایید مدارک جهت ترجمه نوشته شده در حال بررسی اداره کل دانش آموختگان داخل
    من باید ترجمه مدارکم رو تا یازده فروردین میل کنم برای جاییکه میخوام بورس بگیرم وگرنه باید یک سال باز صبر کنم.خودم ایران نیستم و خوانواده هم شهرستان هستند که برای ترجمه فوری مدارکم سه شنبه صبح میرن تهران.حالا من سوالم اینجاست چیکار باید بکنم یا کجا باید برن که زود این اداره کل دانش آموختگان داخل مدرک من رو تایید کنه.و یه سوال این همون تایید وزارت علوم هستش دیگه؟فقط من منتظرم یکی زود جواب بده.دستم به جایی بند نیست.و تعطیلات هم که کار انجام نمیشه
    اگه از طریق سامانه وزارت علوم اقدام کردین و مدارکتون رو آپلود کردین، این همون تاییدیه وزارت علومه و عموما یک هفته کار تایید مدارک طول میکشه. ولی میشه زودتر هم انجام داد. شما به خانواده بگین برن امور دانشجویان وزارت علوم میدان فردوسی، طبقه سوم آقای مرادی مسئول مهر مدارک هستند. باهاشون صحبت کنن و شرایط شما رو بگن که از طریق سامانه اقدام کردین ولی خیلی عجله دارین. احتمالا قبول میکنن که مدارک شما رو همون موقع مهر و امضا کنن.
    موفق باشید

Junior Member

به من گفتن به جای مهر آموزش و پرورش این کار را میکنن!من قبلا مهر آموزش و پرورش روی مدارکم خورده آیا بازم باید تایید پیشخوان بشه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط niloufarf نمایش پست ها
    به من گفتن به جای مهر آموزش و پرورش این کار را میکنن!من قبلا مهر آموزش و پرورش روی مدارکم خورده آیا بازم باید تایید پیشخوان بشه؟
    برید اداره پست دیگه. پیشخوان دیگه چیه؟!!! جدیدا برای ترجمه هم باید تاییدیه تحصیلی داشته باشین و باید برای دار الترجمه پست کنه آموزش و پرورش. پس شما باید آدرس اون دار الترجمه رو بدین.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

سلام عزیزان
    یه سوالی داشتم.من چون عجله داشتم مدارکم رو به یه دارو ترجمه توی تهران دارم که قرار شده ترجمه رو انجام بده.دوتا ریز نمرات دارم.و دو تا دانشنامه.این خانوم میگه باید خودت بلند شی از شهرستان بیای ببری مهر وزارت خارجه و دادگستری بزنی.و بابت کارهایی که باید انجام بده چهارصد تومن گرفته.حالا میخوام بدونم وقت نمیخواد ببره مهر بزنه حالا مول زیاد نگرفته.چه جوریه؟

سلام عزیزان
    یه سوالی داشتم.من چون عجله داشتم مدارکم رو به یه دارو ترجمه توی تهران دارم که قرار شده ترجمه رو انجام بده.دوتا ریز نمرات دارم.و دو تا دانشنامه.این خانوم میگه باید خودت بلند شی از شهرستان بیای ببری مهر وزارت خارجه و دادگستری بزنی.و بابت کارهایی که باید انجام بده چهارصد تومن گرفته.حالا میخوام بدونم وقت نمیخواد ببره مهر بزنه حالا مول زیاد نگرفته.چه جوریه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)