صفحه 123 از 150 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط zeynabbayat نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    یه سوالی داشتم.من چون عجله داشتم مدارکم رو به یه دارو ترجمه توی تهران دارم که قرار شده ترجمه رو انجام بده.دوتا ریز نمرات دارم.و دو تا دانشنامه.این خانوم میگه باید خودت بلند شی از شهرستان بیای ببری مهر وزارت خارجه و دادگستری بزنی.و بابت کارهایی که باید انجام بده چهارصد تومن گرفته.حالا میخوام بدونم وقت نمیخواد ببره مهر بزنه حالا مول زیاد نگرفته.چه جوریه؟
    سلام
    معمولا خود دارالترجمه اون مهرارو میگیره! من تاحالا ندیدم بگن خود فرد بره بگیره. می تونه بره ها ولی در صورتی که خودش بخوادو عجله داشته باشه.
    بحث درمورد قیمت هم مربوط به این صفحه نیست. بستگی به تعداد ترمی که تو ریز نمره درج شده هم داره.

من هم اینترنتی ثبتنام کردم..50 هزار پرداخت کردم. من دانشنامه و ریزنمرات لیسانس بود فقط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    دوستان توجه کنید

داشتن تاييديه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی از مراكز پيشخوان الزامیه و حتما قبل از تحویل مدارک برای مهر خارجه و دادگستری، باید تاییدیه مدارک رو از دفاتر پیشخوان بگیرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    دوستان توجه کنید

داشتن تاييديه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی از مراكز پيشخوان الزامیه و حتما قبل از تحویل مدارک برای مهر خارجه و دادگستری، باید تاییدیه مدارک رو از دفاتر پیشخوان بگیرید.
    سلام به شما
    میشه لطفا دقیق تر توضیح بدید که چکار باید کرد؟
    من می خوام به زودی مدارکم رو ببرم دارالترجمه و کامل متوجه نشدم.
    یعنی مدارک دیپلم و پیش رو ببریم دفاتر پیشخوان و بگیم این رو برامون تایید کنید؟ همین ؟!
    بعد این مدارک تایید شده رو هم بدیم به دارالترجمه تا بفرستن دادگستری و وزارت یا اینکه خودشون توی دادگستری و .. استعلامی چیزی می گیرن تا بفهمن تایید شده یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zhabibi نمایش پست ها
    سلام به شما
    میشه لطفا دقیق تر توضیح بدید که چکار باید کرد؟
    من می خوام به زودی مدارکم رو ببرم دارالترجمه و کامل متوجه نشدم.
    یعنی مدارک دیپلم و پیش رو ببریم دفاتر پیشخوان و بگیم این رو برامون تایید کنید؟ همین ؟!
    بعد این مدارک تایید شده رو هم بدیم به دارالترجمه تا بفرستن دادگستری و وزارت یا اینکه خودشون توی دادگستری و .. استعلامی چیزی می گیرن تا بفهمن تایید شده یا نه؟
    سلام، بله درسته همینه . تو دفتر پیشخوان باید آدرس دارالترجمتونو بدید. اونا نامه تاییدیه رو پست میکنن واسه دارالترجمه . فقط قبلش حتما دیپلم و پیش رو اموزش پرورش منطقه و کل تایید کرده باشن.

Junior Member

سلام دوستان من ددلاینم تا اول می
    دانشگاههام 2 ماه هنوز دانشنامه لیسانسم ندادند!!!!هنوز امضا نشده توسط رییس دانشگاه!!!! ریز نمرات رسمی لیسانس گرفتم. از ارشد هم ریز نمرات غیر رسمی ارشدم گرفتم. حالا برم ترجمه کنم بفرستم همینا رو چند روز طول میکشه؟ این مراجعه حضوری چجور ؟ اگه میدونید خواهش میکنم راهنماییم کنید.این اپلود مدارک چی؟؟
    ی دنیا تشکر

Member soroush8888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana86 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ددلاینم تا اول می
    دانشگاههام 2 ماه هنوز دانشنامه لیسانسم ندادند!!!!هنوز امضا نشده توسط رییس دانشگاه!!!! ریز نمرات رسمی لیسانس گرفتم. از ارشد هم ریز نمرات غیر رسمی ارشدم گرفتم. حالا برم ترجمه کنم بفرستم همینا رو چند روز طول میکشه؟ این مراجعه حضوری چجور ؟ اگه میدونید خواهش میکنم راهنماییم کنید.این اپلود مدارک چی؟؟
    ی دنیا تشکر
    متاسفانه جدیدا یه مرحله برای ترجمه مدارک اضافه شده که مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی باید از طریق دفاتر پیشخوان تاییدیه بگیرید که تا نتیجش بیاد 10 روز طول می کشه. اگر دانشگاهتون به این مدارک احتیاج داره که احتمالا به ددلاین نمی رسید اما اگر این ها رو نمی خواد همون ریز نمرات رسمی و غیر رسمی رو ترجمه کنید و بفرستید بهشون بگین دانشنامه رو بعدا براشون ارسال می کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من مدارکم رو دادم برای ترجمه اما اصلا چک پرینت ندادن و حرفی دربارش نزدن.
    فرضاً اگر مشکلی در ترجمه باشه، به عهده خودشون هست دیگه؟

Member soroush8888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط EMC نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارکم رو دادم برای ترجمه اما اصلا چک پرینت ندادن و حرفی دربارش نزدن.
    فرضاً اگر مشکلی در ترجمه باشه، به عهده خودشون هست دیگه؟
    باید وقتی بهشون تحویل میدین بهشون بگین که قبل از اینکه بفرستن دادگستری بهتون نشون بدن اگه اصلاحی لازم بود انجام بدین. اگر نگین بهتون نمی دن اصولا. متاسفانه غلط و اشتباه هم زیاده بعضا توی کارشون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsalar7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارکم رو برای ترجمه که دادم وقتی مدارک رو تحویل گرفتم مهر وزارت خارجه روی دو تا از ترجمه ها ی مدارکم نیست، بلکه روی کپی آنها است که بهشون منگنه شده است.آیا این مشکلی دارد؟
    خوب من نهایتا این کارو کردم و مدرکم رو همینجوری سابمیت کردم برای سفارت و مشکلی نداشت

گفتم تا دوستای دیگه اگر این مشکلو داشتن حل شه واسشون

دوستان سلام.
    من ترجمه مدارکم رو به ایتالیایی میخوام و گویا فقط تهران دارالترجمه هست و زمان بیشتری هم طول میکشه.
    میدونم که باید اصل مدارکمون رو با مهرهای لازم به دارالترجمه بدیم تا قبول کنن برای ترجمه. سوالم اینه که آیا دارالترجمه از اصل مدارک کپی میگیره و ترجمه میکنه و با همون کپی هم میتونه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو بگیره یا باید حتما اصلش دستشون بمونه؟
    این دارالترجمه ای که من تماس گرفتم گفتن 1 ماه !! برای ترجمه ایتالیایی زمان میبره! منم راستش استرس میگیرم که این همه وقت اصل مدارکم نباشه و خودم هم تهران نباشم!! (پدرمون در اومده تا این مدارک رو با مهر های بیشمار آماده کردیم !!)
    آیا میشه بگیم مدارکمون رو چک کنن که همه مهرای لازم رو داشته باشه و بهمون پس بدن؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)