صفحه 124 از 150 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط parivash89 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من ترجمه مدارکم رو به ایتالیایی میخوام و گویا فقط تهران دارالترجمه هست و زمان بیشتری هم طول میکشه.
    میدونم که باید اصل مدارکمون رو با مهرهای لازم به دارالترجمه بدیم تا قبول کنن برای ترجمه. سوالم اینه که آیا دارالترجمه از اصل مدارک کپی میگیره و ترجمه میکنه و با همون کپی هم میتونه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو بگیره یا باید حتما اصلش دستشون بمونه؟
    این دارالترجمه ای که من تماس گرفتم گفتن 1 ماه !! برای ترجمه ایتالیایی زمان میبره! منم راستش استرس میگیرم که این همه وقت اصل مدارکم نباشه و خودم هم تهران نباشم!! (پدرمون در اومده تا این مدارک رو با مهر های بیشمار آماده کردیم !!)
    آیا میشه بگیم مدارکمون رو چک کنن که همه مهرای لازم رو داشته باشه و بهمون پس بدن؟!
    سیستم کار این طوریه که کپی مدارک رو ضمیمه می‌کنن به ترجمه، و این رو به همراه اصل مدارک می‌فرستن به دادگستری و وزارت امور خارجه که مهر تأیید بخوره.
    یک مورد این که برای ایتالیایی هم به نظرم یک ماه زیاده. دارالترجمه‌هایی که ایتالیایی هم انجام بدن خیلی هم کم نیستن، از همه‌شون بپرسید شرایط رو.
    و مورد بعدی این که پیشنهاد من اینه که بپرسید آیا قبول می‌کنن خودتون کپی برابر اصل مدارک رو ببرید و با اون ترجمه رو انجام بدن؟

ولی در کل نگرانی نباید داشته باشید. دارالترجمه‌ی معتبر بدید هیچ مشکلی برای اصل مدارکتون پیش نمی‌آد.

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام دوستان . یه سری از مدارک رو 2013 ترجمه کرده بودم با تایید دادگستری . حالا میخوام تایید وزارت خارجه هم بگیرم ، میشه همون مدارک رو تایید کرد ؟ یا از دوباره باید ترجمه کنم ؟

Member soroush8888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    سلام دوستان . یه سری از مدارک رو 2013 ترجمه کرده بودم با تایید دادگستری . حالا میخوام تایید وزارت خارجه هم بگیرم ، میشه همون مدارک رو تایید کرد ؟ یا از دوباره باید ترجمه کنم ؟
    مدارک تحصیلی میشه بله . ولی مثلا شناسنامه و اسناد اینجوری نمیشه

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush8888 نمایش پست ها
    مدارک تحصیلی میشه بله . ولی مثلا شناسنامه و اسناد اینجوری نمیشه
    امروز صبح نمایندگی وزارت خارجه در انزلی گیلان رفتم و بدون هیچ دوشواری شناسنامه ، کارت ملی و کارت پایان خدمت ( همگی ترجمه 2013) رو تایید کرد.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

من فورم مشخصی برای این سوالم پیدا نکردم. گواهی مقالات کنفرانس های ملی و بین المللی هم برای استرالیا باید مهر ناتی داشته باشن یا صرفا ترجمه کفایت می کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    AmirKabir - Software Eng

من امروز مدارکم (کارت ملی - شناسنامه - کارت پایان خدمت - دانشنامه - ریزنمرات) رو بردم آدرسی که دوستان اشاره کرده بودند مهر دادگستری و وزارت امور خارجه زدم ، توجه کنید که وزارت امور خارجه از ساعت 13:30 به بعد مدارک رو تحویل نمی گیره ، از طرفی هم مهر دادگستری زدن کمی طول می کشه چون خیلی شلوغه ، اگر دنبال این برنامه هستید حتما از صبح زود اقدام کنید. هزینه وزارت امور خارجه رو دابل چک کنید بهتره چون ممکنه اشتباه کنن (برای من 40 هزار تومن اشتباه حساب کرد!). در ضمن هیچ کجا از من تایید تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی رو نخواستن.

سلام دوستان،
    من پارسال مدارکم رو ترجمه کردم و بردم سفارت آلمان و تایید کردن برام. الان دقیقا یک سال از اون تاریخ میگذره. ولی من مدارکم رو استفاده نکردم. میخواستم بدونم مهر تایید سفارت هم یک سال اعتبار داره؟ یعنی دوباره از اول باید مدارکم رو تایید کنم؟ یا با همینا کارم راه میفته؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hmghorbanian نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من پارسال مدارکم رو ترجمه کردم و بردم سفارت آلمان و تایید کردن برام. الان دقیقا یک سال از اون تاریخ میگذره. ولی من مدارکم رو استفاده نکردم. میخواستم بدونم مهر تایید سفارت هم یک سال اعتبار داره؟ یعنی دوباره از اول باید مدارکم رو تایید کنم؟ یا با همینا کارم راه میفته؟
    ممنون
    سلام، بله اعتبار داره مشکلی نیست

دوستان ترجمه مدرک دبیرستان هم باید اول به تایید جایی برسه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserbah نمایش پست ها
    دوستان ترجمه مدرک دبیرستان هم باید اول به تایید جایی برسه؟
    بله اول مدرسه بعد شهرستان/ناحیه و بعد اداره کل استان خودتون باید مهر تایید بزنن
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)