صفحه 125 از 150 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

سلام، واس ترجمه کردن مدارک دانشگاه مقصد (یا کشور مقصد) باید معلوم شده باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Cielhaut نمایش پست ها
    سلام، واس ترجمه کردن مدارک دانشگاه مقصد (یا کشور مقصد) باید معلوم شده باشه؟
    نه احتیاجی نیست.

سلام.
    ریزنمرات رسمی انگلیسی صادره از دانشگاه برای دانشگاه مقصد قابل قبول هست یا باید حتما ببرم دارلترجمه و مهر وزارت و دادگستری هم بخوره؟ بستگی به دانشگاه داره؟
    البته یکبار قبل از آزاد کردن مدرک، ریزنمرات غیررسمی را براشون با پاکت و مهر دانشگاه فرستاده ام و فقط دانشنامه ها موند که قبول کردند بعدا بیارم...
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    ریزنمرات رسمی انگلیسی صادره از دانشگاه برای دانشگاه مقصد قابل قبول هست یا باید حتما ببرم دارلترجمه و مهر وزارت و دادگستری هم بخوره؟ بستگی به دانشگاه داره؟
    البته یکبار قبل از آزاد کردن مدرک، ریزنمرات غیررسمی را براشون با پاکت و مهر دانشگاه فرستاده ام و فقط دانشنامه ها موند که قبول کردند بعدا بیارم...
    ممنون
    همیشه اون دانشگاههایی که مهر قوه قضاییه و وزارت امور خارجه رو میخوان دقیقا این رو در سایت عنوان می کنن. این به دانشگاه شما بستگی داره. با توضیحی که دادین الان کجا نگرانی وجود داره؟!شما که فرستادین
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون
    ریزنمره رو برای ثبت‌نام نهایی هم پذیرفتن و مجدد نیاز به رسمی نیست یعنی؟
    معمولاً دانشگاه‌ها روی سایتشون توضیح می‌دن چه چیزی از ترجمه مورد نظرشونه. مثلاً بعضاً می‌گن که باید توسط Official Translation Service ترجمه شده باشه که این یعنی باید بدید دارالترجمه‌ی رسمی.

Junior Member

با سلام
    یک سوال بسیار مهم و عجله ای داشتم از دوستان.
    میشه لطفا کسی به من بگه بعد از درخواست مدرک اصلی و خرید اون از دانشگاه چه مدت زمان طول می کشه تا مدرک اصلی دستمون باشه(البته همراه با ریزنمرات اصلی) ؟ لطفا بهم جواب بدین چون بسیار مهم هست برام.
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar403 نمایش پست ها
    با سلام
    یک سوال بسیار مهم و عجله ای داشتم از دوستان.
    میشه لطفا کسی به من بگه بعد از درخواست مدرک اصلی و خرید اون از دانشگاه چه مدت زمان طول می کشه تا مدرک اصلی دستمون باشه(البته همراه با ریزنمرات اصلی) ؟ لطفا بهم جواب بدین چون بسیار مهم هست برام.
    ممنونم
    دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه. دانشگاه کارشناسی من 1 ماهه داد، دانشگاه ارشد 2 ماهه (گفتن 1 ماهه، ولی 2 ماه طول کشید تا بدن)!

Junior Member

سلام دوستان...

سوال من این هست که برای ترجمه عقدنامه, آیا شرایط ضمن عقد نیز در ترجمه ذکر می شود؟؟؟ آیا میشود میتوان بدون ذکر شرایط ضمن عقد (با توافق طرفین) این شروط را در ترجمه عقدنامه ازدواج ذکر نکرد؟؟؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohebbi_hr نمایش پست ها
    سلام دوستان...

سوال من این هست که برای ترجمه عقدنامه, آیا شرایط ضمن عقد نیز در ترجمه ذکر می شود؟؟؟ آیا میشود میتوان بدون ذکر شرایط ضمن عقد (با توافق طرفین) این شروط را در ترجمه عقدنامه ازدواج ذکر نکرد؟؟؟

با تشکر
    فکر میکنم در این مورد دارالترجمه ها هم بتونن کمکتون کنن اگر ازشون بپرسید.

Junior Member

سلام
    دو تا سوال داشتم از دوستان
    اول اینکه تو پروسه ی جدیدی که اضافه شده برای تاییدیه ی مدرک پیش و دیپلم، آیا کارنامه ی مربوط به این دو مدرک (ریز نمرات پیش و دیپلم) رو هم تایید کنیم، یعنی لازمه؟
    دوم : دوستانی که در شهری به جز مراکز استانشون زندگی می کنند چه موقع باید تاییدیه از اموزش پرورش استان بگیریم؟ بعد از تایید آموزش پرورش شهرستان که دفتر پیش خوان دولت تاییدیه رو فرستاد به دالترجمه باید اموزش پرورش استان تاییدیه بگیریم ؟
    روندی که دالترجمه و دفتر پیشخوان برای من گفتن با هم تناقض داره!
    (پ ن : پیش خوان دولت به من گفت هزینه ی تاییدیه هر مدرک حدود 17 تومن هست)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)