صفحه 131 از 150 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    این داستان دانشنامه انگلیسی رو شما مطئن هستی ؟
    من کارشناسی مشهد بودم دانشنامه ام یک ماه دیگه آماده میشه اگه بخوام انگلیسی بگیرم کی باید بهشون بگم ؟
    یه چیز دیگه اینکه من یه گواهی رتبه گرفتم و می خوام تو سامانه تایید مدارک آپلود کنم منتهی در قسمت توضیحات نوشته فاقد ارزش ترجمه. این بعدا برام مشکل ساز میشه توی دار الترجمه ؟ چیکار باید کنم ؟
    مرسی
    سلام. نمی دونم کی باید بهشون بگید. ولی می دونم که نسخه انگلیسی هم می ده این دانشگاه

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام شما اول از همه باید بگی برای کدوم کشور می خوای اپلای کنی! روند ترجمه رسمی برای دانشگاه های امریکا و اروپا متفاوته.
    سلام ، ممنون
    میخوام برای دانشگاه های کانادا و آمریکا اپلای کنم ، و احتمالا دو تا دانشگاه هم در اروپا. من اطلاع دقیقی از روند ترجمه ندارم و نگرانم هزینه اضافی بدم و وقتم از بین بره. ممنون میشم از تجربه شما استفاده کنم . مچکرم

Junior Member

با سلام
    آیا نیازی هست که به جز مدارک دانشگاهی، سایر مدارک فنی از آموزشگاهها هم ترجمه شده و مورد تایید قرار بگیرن؟
    آیا ریز نمرات هم بایستی ترجمه بشن؟
    ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی میدونه که ترجمه مدارک لازم برای ویزای توریستی با مهر وزارت خارجه کافیه یا حتما مهر دادگستری هم میخواد؟
    مهر دادگستری شده 60000 تومن برای هر مدرک ولی وزارت خارجه فقط 10000 تومنه که برای مثلا 10 مدرک تفاوت هطینه قابل توجه هست.

Junior Member

سلام.
    از روزی که دانشنامه و اصل ریزنمرات به دستمون میرسه، حدودا چه مدت طول میکشه ترجمشون کرد و مهرهای وزارت های خارجه و دادگستریشو ردیف کرد؟
    آیا بعدش باید تو سامانه وزارت علوم تاییدشون کرد یا قبل از تایید دادگستری و خارجه؟
    منظورم اینه که چه مدت بعد از گرفتن دانشنامه و اصل ریزنمرات از دانشگاه، این دوتا مدرک آماده میشن و میتونیم بفرستیم برا دانشگاه های مورد نظرمون؟

Junior Member dlerfan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram2015 نمایش پست ها
    سلام.
    از روزی که دانشنامه و اصل ریزنمرات به دستمون میرسه، حدودا چه مدت طول میکشه ترجمشون کرد و مهرهای وزارت های خارجه و دادگستریشو ردیف کرد؟
    آیا بعدش باید تو سامانه وزارت علوم تاییدشون کرد یا قبل از تایید دادگستری و خارجه؟
    منظورم اینه که چه مدت بعد از گرفتن دانشنامه و اصل ریزنمرات از دانشگاه، این دوتا مدرک آماده میشن و میتونیم بفرستیم برا دانشگاه های مورد نظرمون؟
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم حتما تاپیک های مربوط به موارد ترجمه و نیازمندیهاتون رو بخونین حتما براتون مفید خواهد بود .

• ترجمه مدارک از ۱ هفته تا ۱۰ روز بسته به روند کاری دارالترجمه
    • مهر دادگستری رو دارالترجمه خودشون براتون میبرن دادگستری و مهرش رو میزنن اگه هزینه بکنین مهر وزارت امور خارجه رو هم انجام میدن
    • دانشنامه و ریزنمرات رو بعداز تایید و ممهور به مهر وزارت علوم رو باید بدید دارالترجمه
    ErFaN ==> Love others To love yourself

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dlerfan نمایش پست ها
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم حتما تاپیک های مربوط به موارد ترجمه و نیازمندیهاتون رو بخونین حتما براتون مفید خواهد بود .

• ترجمه مدارک از ۱ هفته تا ۱۰ روز بسته به روند کاری دارالترجمه
    • مهر دادگستری رو دارالترجمه خودشون براتون میبرن دادگستری و مهرش رو میزنن اگه هزینه بکنین مهر وزارت امور خارجه رو هم انجام میدن
    • دانشنامه و ریزنمرات رو بعداز تایید و ممهور به مهر وزارت علوم رو باید بدید دارالترجمه
    از دوستان هستند کسانی که خودشون انجام دادن این مراحل رو دیگه ممنون میشم بگید حدودا پروسه اش چقدر طول میکشه.
    یعنی خودمون نمیتونیم انجام بدیم یا نه ظولانی تر میشه روندش؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram2015 نمایش پست ها
    از دوستان هستند کسانی که خودشون انجام دادن این مراحل رو دیگه ممنون میشم بگید حدودا پروسه اش چقدر طول میکشه.
    یعنی خودمون نمیتونیم انجام بدیم یا نه ظولانی تر میشه روندش؟
    دوست عزیز
    شما مدرک رو که گرفتی اگه دانشگاه سراسری هستین، سریعا برای تاییدش اقدام کنید. زمان تایید از یه روز تا یه هفته یا بیشتر (بستگی به دانشگاهتون داره)، طول می کشه. اگر تهران باشید، تایید وزارت روهم تشریف می برید خودتون دستی می گیرید. کل این پروسه تو دو روز هم قابل انجامه. ولی خب یه موقعایی دانشگاه طول می ده و کار کلا طول می کشه.
    بعد از تایید هم مدارکو میبرید دارالترجمه، اونجام اگر مهر دادگستری بخواید حدود 4.5 روز ، اگر مهرارو نخواید، حدود دو روزه کارتونو انجام می دن.

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

با سلام؛

دوستان چون وقتم محدوده و متاسفانه فرصت کافی برای خوندن تمام صفحات ندارم، ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

بر فرض، بنده ریزنمرات دوره‌ی لیسانس و همچنین ریزنمرات رسمی ارشد رو از دانشگاه داشته باشم و بعد از مهرهای وزارت‌های مرتبط ببرم برای ترجمه؛ طبیعتا یه نسخه از هر کدوم برای من ترجمه و تحویل داده میشه. سوالم در مورد تعداد ترجمه‌هاست.. میخوام بدونم همون یک مورد کافیه؟ اگر لازم به پست مدارک نباشه پس میشه از همین اسکن گرفت و در سایت دانشگاه‌ها آپلود کرد. درسته یا حالت‌ها دیگه‌ای هم هست؟

ممنون میشم دوستان یه توضیح مختصر بدن.

Junior Member

سلام.
    مدرک کارشناسیمو وزارت علوم تایید کرده و با پست مدرکمو‌فرستادم وزارت علوم. بعد چقدر‌طول‌میکشه‌بیاد؟یعن خودشون ترجمشو برام میفرستن؟یاباز باید ببرم دارالترجمه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)