صفحه 138 از 150 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

برای دکترا ما باید مدرک دیپلم و ریزنمراتش رو هم بفرستیم یا نیازی نیس؟سایت دانشگاه به صورت تک تک ننوشته فقط مدارک تحصیلی رو خواسته. یکم شک کردم !
    میکلانژ زندگی خودت باش

Junior Member

سلام دوستان

برای بعضی از دانشگاه های آمریکا آپلود کردن ریزنمرات official تا ددلاین لازمه، توی این تاپیک خوندم یه نفر گفت که دارالترجمه نمرات رو بدون مهر وزارت علوم ترجمه نمیکنه! این درسته؟

من مشغول به تحصیلم و برای ددلاین های 15 ژانویه میخوام اقدام کنم و خوندم که اکثرا گفتن مهر وزارت خارجه و دادگستری برای آمریکا لازم نیست، اما اگر دارالترجمه قبول کنه که ترجمه کنه با مهر دانشگاه اما مهر وزارت علوم نباشه توی مدرکی که آپلود میکنم، بعدا که اصلشو براشون پست میکنم و توش مهر وزارت علوم باشه، این عدم تطابق مشکل به وجود نمیاره؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MA in SOCIAL SCIENCE at UT

سلام دوستان، وقت بخیر
    سوال من اینه که مدرک کارشناسی من دانشگاه آزاد بوده و مدرک ارشدم از دانشگاه تهران. حالا اگر ریز نمرات هر دو رو بدم دانشگاه تهران تو یه پاکت seal کنه ایرادی داره،؟ یعنی کل مدارکم تو یه پاکت با مهر و موم دانشگاه تهران باشه
    متشکرم، زیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    برای دکترا ما باید مدرک دیپلم و ریزنمراتش رو هم بفرستیم یا نیازی نیس؟سایت دانشگاه به صورت تک تک ننوشته فقط مدارک تحصیلی رو خواسته. یکم شک کردم !
    یه دانشگاه هم از من خواسته بود ولی من فقط لیشانس و ارشدمو دادم. آخه مگه میشه بری لیسانسو دیپلم نداشته باشی؟ خلاصه ما که همین کارو کردیم فعلن هم که مشکلی پیش نیومده.

Junior Member

سلام . ممنون میشم به سوالاتم پاسخ دهید

1- آیا قیمت موارد قابل ترجمه (دانشنامه- ریز نمرات-و....) برای تمامی دارالترجمه ها یکسان است یا هر دارالترجمه ای هر قیمتی خواست میگیرد؟

2- آیا به ازای اپلای برای هر دانشگاه باید مدارک به طور جداگانه ترجمه و تایید شود یا خیر؟

3-در مورد certified کردن مدارک هم توضیح میدهید که آیا باید حتما توسط یک آژانس باید انجام پذیرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط toplevel نمایش پست ها
    سلام . ممنون میشم به سوالاتم پاسخ دهید

1- آیا قیمت موارد قابل ترجمه (دانشنامه- ریز نمرات-و....) برای تمامی دارالترجمه ها یکسان است یا هر دارالترجمه ای هر قیمتی خواست میگیرد؟

2- آیا به ازای اپلای برای هر دانشگاه باید مدارک به طور جداگانه ترجمه و تایید شود یا خیر؟

3-در مورد certified کردن مدارک هم توضیح میدهید که آیا باید حتما توسط یک آژانس باید انجام پذیرد؟
    قیمتها ثابت نیست و هر دارالترجمه نرخ مخصوص به خود را دارد

اگر برای اپلای کردن فقط اسکن مدارک را ارسال کنید نسخه کاغذی همواره معتبر است و در آینده قابل استفاده،اگر نسخه کاغذی را ارسال کنید مجددا نیاز به ترجمه دارید.

احتمالا منظور شما از certified مهر مترجم رسمی بهمراه مهر تایید کپی برابر اصل است که هردو توسط دارالترجمه انجام میشود و هیچ ارتباطی با آژانس ندارد

Junior Member

بسیار ممنونم که پاسخ سوالاتم را دادید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من یه سوال داشتم، (شاید یکم مسخره به نظر بیاد) من میخوام اصل دانشنامه کارشناسی و ریزنمرات رسمی رو بگیریم، سوالم اینه که از کجا بفهمم که این دو مدارک، رسمی و قابل ترجمه می باشد؟
    (در ضمن من شبانه بودم، بنابراین هزینه آزادسازی دیگه نمیدم و مشکل سربازی ندارم چون گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع ارشد رو ارائه میدم.)
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ava نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من یه سوال داشتم، (شاید یکم مسخره به نظر بیاد) من میخوام اصل دانشنامه کارشناسی و ریزنمرات رسمی رو بگیریم، سوالم اینه که از کجا بفهمم که این دو مدارک، رسمی و قابل ترجمه می باشد؟
    (در ضمن من شبانه بودم، بنابراین هزینه آزادسازی دیگه نمیدم و مشکل سربازی ندارم چون گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع ارشد رو ارائه میدم.)
    با تشکر
    سلام.
    اول اینکه شما یه دونه پست بزنین کافیه. اگه مدرکتون از وزارت علومه، فقط باید وزارت علوم تایید کنه ... برین این سایت http://mad.saorg.ir/ اونجا توضیح داده این تاپیک هم هست. البته اگه مدرکتون وزارت بهداشته نمی دونم روندتاییدش چطوریه.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده مدارکم را ترجمه کردم و حالا دو تا سوال دارم :
    1- صفحه اول ترجمه که مهر دادگسری داره و مشخصات مترجم نوشته شده نیازه برای اپلای آنلاین اسکن بشه؟
    2- کپی برابر اصل مدارک فارسی به همراه اصل مدارک ترجمه شده پلمپ می باشد . آیا برای اپلای آنلاین نیازه که این کپی برابر اصلها هم اسکن بشه؟
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)