صفحه 142 از 150 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدرک اصلی...؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط p63kp نمایش پست ها
    سلام دوستان. چند تا سوال داشتم.
    1. من از طریق سایت وزارت علوم برای گرفتن تایید اقدام کردم و هزینه ش رو هم پرداخت کردم. کسی میدونه چند روز طول میکشه که بهم جواب بدن؟ و اگه زیاد طول میکشه الان که از طریق سایت اقدام کردم میشه خودم ببرم وزارت علوم که زودتر انجام بشه؟
    2. ریز نمراتم رو دانشگاه داده به خودم. اونا رو هم از طریق وزارت علوم میتونم تایید بگیرم یا حتما باید برم دانشگاه؟ اصلا پروسه ش چطوره؟
    3.برای تایید دیپلم باید برم آموزش و پرورش و همون مراحل رو انجام بدم؟
    ممنون
    سلام!

۱- لطفاً این پست رو مطالعه بفرمایید. سوال شما رو در اینجا پاسخ دادم.
    ۲- اگر دانشگاه به شما ریزنمرات فارسی رسمی و مهر شده رو داده، برای تاییدش باید از همون سامانه‌ی سازمان امور دانشجویان اقدام کنید. پروسه‌اش تفاوتی با گرفتن تاییده برای دانشنامه نداره.
    ۳- متاسفانه در این زمینه اطلاعاتی ندارم.

موید باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط p63kp نمایش پست ها
    سلام دوستان. چند تا سوال داشتم.
    1. من از طریق سایت وزارت علوم برای گرفتن تایید اقدام کردم و هزینه ش رو هم پرداخت کردم. کسی میدونه چند روز طول میکشه که بهم جواب بدن؟ و اگه زیاد طول میکشه الان که از طریق سایت اقدام کردم میشه خودم ببرم وزارت علوم که زودتر انجام بشه؟
    2. ریز نمراتم رو دانشگاه داده به خودم. اونا رو هم از طریق وزارت علوم میتونم تایید بگیرم یا حتما باید برم دانشگاه؟ اصلا پروسه ش چطوره؟
    3.برای تایید دیپلم باید برم آموزش و پرورش و همون مراحل رو انجام بدم؟
    ممنون
    1- روندش اینه که بر اساس دانشگاهی که تحصیلی کردین بهتون میگن فلان مدارک رو به صورت PDF برای ما آپلود کنین. طی چند روز اول دانشگاهتون به صورت آنلاین اونو بررسی و تایید میکنه و بعدش وزارت علوم و ازتون میخوان اصل مدارکی که نیاز به تایید داره رو براشون پست کنین و بعد اونا مدارک رو به دارالترجمه ای که اعلام میکنین پست میکنن. کل پروسه حدود 10 روز زمان میبره معمولا ولی برای من طولانی تر شد و خودم اول رفتم سازمان مرکزی دانشگاهم گفتم تایید نکردین هنوز و بعدش با مدارکم رفتم سازمان سنجش تهران و حضوری تاییدیه گرفتم.
    2- اگر مدرک تحصیلی رو وزارت علوم باید تایید کنه پس ریز نمرات هم باید توسط همونجا تایید بشه(دانشگاه آزاد نیازی به تاییدسازمان سنجش نداره)
    3- یه پروسه همون شکلی داره تقریبا.برین اداره آموزش و پرورش ناحیه بهتر راهنماییتون میکنن

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaak89 نمایش پست ها
    1- روندش اینه که بر اساس دانشگاهی که تحصیلی کردین بهتون میگن فلان مدارک رو به صورت PDF برای ما آپلود کنین. طی چند روز اول دانشگاهتون به صورت آنلاین اونو بررسی و تایید میکنه و بعدش وزارت علوم و ازتون میخوان اصل مدارکی که نیاز به تایید داره رو براشون پست کنین و بعد اونا مدارک رو به دارالترجمه ای که اعلام میکنین پست میکنن. کل پروسه حدود 10 روز زمان میبره معمولا ولی برای من طولانی تر شد و خودم اول رفتم سازمان مرکزی دانشگاهم گفتم تایید نکردین هنوز و بعدش با مدارکم رفتم سازمان سنجش تهران و حضوری تاییدیه گرفتم.
    2- اگر مدرک تحصیلی رو وزارت علوم باید تایید کنه پس ریز نمرات هم باید توسط همونجا تایید بشه(دانشگاه آزاد نیازی به تاییدسازمان سنجش نداره)
    3- یه پروسه همون شکلی داره تقریبا.برین اداره آموزش و پرورش ناحیه بهتر راهنماییتون میکنن
    منظور از " بعد اونا مدارک رو به دارالترجمه ای که اعلام میکنین پست میکنن." اینه که توی پاکت دوم ادرس خونه مون رو ننویسیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

سلام بچه ها
    من برای روسیه باید دانشنامه و ریزنمرات ارشدم رو لگالایز کنم
    آیا باید جدا پلمب دادگستری بشن و با هم لگالایز کنم یا جدا پلمب بشن و برای هر کدوم جدا پول لگالایز شدن بدم؟

Junior Member

سلام دوستان و مرسی از راهنماییهاتون
    سوال من اینه که کسی که اصل مدرک رو آزاد کرده و دانشگاه تحویلش داده هم باید از وزارت تاییدیه بگیره برای ترجمه؟!

سلام دوستان
    من میخام مدارکم رو بدم وزارت علوم مهر کنه رفتم تو سامانه ثبت نام کنم بعد من رو برد تو درگاه بانکی و گفت باید 80تومان پول بدم درسته؟البته هم مدارک لیسانسه هم فوق

نقل قول نوشته اصلی توسط msi1397 نمایش پست ها
    سلام دوستان و مرسی از راهنماییهاتون
    سوال من اینه که کسی که اصل مدرک رو آزاد کرده و دانشگاه تحویلش داده هم باید از وزارت تاییدیه بگیره برای ترجمه؟!
    سلام. برای ترجمه مهر دانشگاه کافی هست اما اگر بخواهید مهر های دادگستری و وزارت امور خارجه هم بگیرید باید قبلش در وزارت علوم مدارک تایید کنید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام. برای ترجمه مهر دانشگاه کافی هست اما اگر بخواهید مهر های دادگستری و وزارت امور خارجه هم بگیرید باید قبلش در وزارت علوم مدارک تایید کنید.
    ممنونم ازتون. پس ترجمه ای که فقط با مهر دانشگاه صورت میگیره هم رسمی و قانونی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط msi1397 نمایش پست ها
    ممنونم ازتون. پس ترجمه ای که فقط با مهر دانشگاه صورت میگیره هم رسمی و قانونی هست؟
    مهر برجسته دانشگاه که روی ریزنمرات و مدرک میخوره برای ترجمه رسمی کافیست و مهر مترجم رسمی میخوره. (البته بعضی دانشگاه ها و سفارت ها از شما مهر های دادگستری و وزارت خارجه میخواهند که باید قبلش در وزارت علوم مدارک تایید کنید.)
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

سلام ذدوستان
    به نظرتون برای اپلای اولیه دانشگاه فقط ترجمه کنم بدون مهر قوه قضاییه و وزارت خارجه و بعد این که جواب اپلای اومد مهرها بزنم یا همون اول؟ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)