صفحه 143 از 150 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

سلام وقت بخیر
    من مدارک و ریزنمراتم رو پس از تایید وزارت علوم، دادم به یک داراترجمه و امروز تحویل گرفتم. الان می خوام برای درخواست به دانشگاه های خارجی بفرستم. صفحات مختلف مهر و امضای مترجم و دادگستری رو داره، اما چند خط پایینی تاییدیه ها چند تا SGD و SLD داره که جلوش به انگلیسی رئیس دانشگاه و معاون دانشگاه و اداره امور دانشجویان داخلی وزارت علوم رو داره. الان یعنی باید دوباره شروع کنم برم دانشگاه و وزارت علوم مهر و امضا برای مدارکم بگیرم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa272 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من مدارک و ریزنمراتم رو پس از تایید وزارت علوم، دادم به یک داراترجمه و امروز تحویل گرفتم. الان می خوام برای درخواست به دانشگاه های خارجی بفرستم. صفحات مختلف مهر و امضای مترجم و دادگستری رو داره، اما چند خط پایینی تاییدیه ها چند تا SGD و SLD داره که جلوش به انگلیسی رئیس دانشگاه و معاون دانشگاه و اداره امور دانشجویان داخلی وزارت علوم رو داره. الان یعنی باید دوباره شروع کنم برم دانشگاه و وزارت علوم مهر و امضا برای مدارکم بگیرم؟؟؟
    معمولا کپی برابر با اصل مدارک به ترجمه ها پیوست میشه. اصل مدارک هم مهر دانشگاه و ... دارند و نیازی نیست مجددا از دانشگاه و وزارت علوم مهر و امضا برای مدارک بگیرید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

نقل قول نوشته اصلی توسط david4 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون برای اپلای اولیه دانشگاه فقط ترجمه کنم بدون مهر قوه قضاییه و وزارت خارجه و بعد این که جواب اپلای اومد مهرها بزنم یا همون اول؟ممنون
    بستگی به دانشگاه مقصد دارد. اگر دانشگاه به مهر های قوه قضائیه و وزارت خارجه نیاز ندارد، بدون هزینه اضافی مدارک بفرستید. اغلب دانشگاه های امریکا و کانادا به این مهر ها نیازی ندارند و تنها مهر مترجم رسمی کافی هست.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

با سلام و عرض ادب

ایا امکان ارائه ترجمه با مهر مترجم استرالیا(ناتی)به جای ترجمه رسمی جهت اخذ پذیرش از کانادا یا ایتالیا هست یا خیر؟

با تشکر فراوان

Junior Member

سلام دوستان
    من ی تجربه شخصی از دارالترجمه رو خواستم باهاتون در میون بذارم.
    من برای دریافت اقامت تعداد زیادی قرارداد و مدارک مختلف داشتم که باید ترجمه میکردم حدود 20 تا دارالترجمه از انقلاب(دانشجو و....) گرفته تا کرج بردم همه حدود 3تا 4 میلیون بهم قیمت دادن اونم از روی تعرفه. ولی خدا با ما یار بود و خیلی اتفاقی رفتم دارالترجمه داریان توی ی پاساژ تو صادقیه اونجا همه مدارکمو با 2 میلیون تومن ترجمه کرد با مهر دادگستری معتبر و رسمی. اسمشون آقای زاهد هست هم فوق العاده انسان شریف خوش اخلاق خوش قول و دلسوزن هم واقعا خیلی خیلی با انصافن و مخصوصا با جوونا و دانشجوها خیلی راه میان. آدرسش اینه:تهران ، فلکه دوم صادقیه ، ضلع شمال غربی ، مجتمع صادقیه ، طبقه زیر همکف ، واحد 19. خواستم کمکی کرده باشم

Junior Member

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    برای ترجمه رسمی مدارک ارشد و لیسانسم میخاستم اقدام کنم برای گرفتن لغو تعهد خدمت ارشدم از طریق سامانه سجاد اقدام کردم.
    سوالم اینه الان برای شروع پروسه ترجمه مدارکم باید چکار کنم و از کجا شروع کنم؟
    ایا از طریق سامانه سجاد باید اقدام کرد؟
    ممنون میشم که راهنمایی کنید یا اگر قبلا بحثش مطرح شده منو به بخش مربوطه لینک کنید تشکر

Junior Member

از این سامانه اقدام کنید.
    http://mad.saorg.ir/

سلام

اینکه فقط مهر دارالترجمه کافیه واسه دانشگاه هست یا برای سفارت هم کفایت میکنه؟
    من پذیرشم رو گرفتم ولی دانشنامه ام رو میخوام ببرم واسه ترجمه اگر اون هم فقط مهر دارالترجمه برای سفارت کفایت میکنه دیگه سراغ مهر های دادگستری نرم؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology - Master of Science (MSc), Mechanical Engineering

سلام
    من واسه دریافت تایید مدارک تحصیلی جهت ترجمه رسمی از سایت sorag میخوام اقدام کنم. اون قسمت علت ترجمه مدرک داستانش چیه؟ یعنی توی تاییده ای که بهم خواهند داد این موضوع رو ثبت می کنن؟ یا فقط for information این موضوع رو از درخواست کننده می پرسن؟

Junior Member

شماره تماسی ازشون دارید ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)