صفحه 15 از 150 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Younicode نمایش پست ها
    یک سوال من دانشنامه و ریز نمراتم رو با هم دادم برای ترجمه . اما فقط روی دانشنامه مهر دادگستری و وزارت خارجه هست. اما همه رو تو یک بسته مهر و موم کرده و مترجم میگه در این موارد فقط صفحه آخر مهر می خوره و مشکلی پیش نمیاد. می خواستم بدونم آیا درسته این موضوع و نیازی هست ریز نمراتم هم مهر داشته باشه یا نه. ممنون.
    اگه مدارک به هم پلمپ شده در قالب یه مدرکه و یک مهر براش کافیه.

Junior Member

بعد از ترجمه رسمی نیاز هست که مدارک از طرف دانشگاه آزاد مهر و موم بشه؟مستقیماً نمیتونم پست کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط queen1112 نمایش پست ها
    بعد از ترجمه رسمی نیاز هست که مدارک از طرف دانشگاه آزاد مهر و موم بشه؟مستقیماً نمیتونم پست کنم؟
    اگر دانشگاه مقصد عنوان کرده باشه که باید مهروموم (sealed) باشه، بله لازمه، در غیر اینصورت خیر
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به ترجمه و دارالترجمه

سلام
    اقا من اگه مدارکم ترجمه دو سال پیشه الان اعتبار نداره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به ترجمه و دارالترجمه

نقل قول نوشته اصلی توسط meh نمایش پست ها
    سلام
    اقا من اگه مدارکم ترجمه دو سال پیشه الان اعتبار نداره؟
    منظور از مدارک، مدارک تحصیلی هست؟ اگر مدرک تحصیلی هست فکر نمیکنم مشکلی باشه (البته به سفارت کشور مقصد و دانشگاه اونجا بستگی داره) اگر مدارک دیگری مثل شناسنامه یا سند ملک یا .. هست باید ترجمه مجدد انجام بدید. باز هم بستگی داره که دانشگاه مقصد شما یا سفارت کشور مقصدتون (اگه بخواهید به تایید اونها در تهران برسونید) مهر و تاریخ جدید نخوان. تازه اگر هم بخوان و شما مدارک تحصیلی داشته باشید (دقت کنید فقط تحصیلی) میتوانید به یک دارالترجمه بدهید تا براتون تاریخ جدید وزارت خارجه را بگیرند.

ممنون از رسیدگی شما.
    بله مدارک تحصیلیه. اگه شما میگی ایراد نداره که هیج. چون دانشگاه هیچی در مورد تاریخ نگفته. گفتم شاید از نظر قانونی مورد دار باشه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط meh نمایش پست ها
    ممنون از رسیدگی شما.
    بله مدارک تحصیلیه. اگه شما میگی ایراد نداره که هیج. چون دانشگاه هیچی در مورد تاریخ نگفته. گفتم شاید از نظر قانونی مورد دار باشه.
    بسیار خوب. وقتی سروکار شما با یک مرجع خارجی هست مهم قوانین موضوعه در آن کشور است نه کشور ایران. بنابراین هرچیزی که اونها میخوان را باید انجام بدید. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط silence scream نمایش پست ها
    اگر دانشگاه مقصد عنوان کرده باشه که باید مهروموم (sealed) باشه، بله لازمه، در غیر اینصورت خیر
    آیا sealedکردن مدارک هزینه دارد؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

معمولا خیر!
    شرایطی دارد که وابسته به دانشگاه محل تحصیل و فارغ التحصیلی شماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط queen1112 نمایش پست ها
    آیا sealedکردن مدارک هزینه دارد؟

توضیحات بیشتر
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member

سلام به همگی

من وضعیت خاصی دارم. من برای یک سفر توریستی و دیدن بستگان به اتریش می رم. مدارک دانشگاهی (ریز نمرات + دانشنامه) رو به زبان انگلیسی ترجمه رسمی و تایید وزارت امور خارجه کردم.
    می خوام در اتریش شرایط دانشگاه ها رو بررسی کنم. به نظر شما می تونم با همین مدارک ترجمه شده اقدام کنم.
    (توجه کنید که مدارک مهروموم دانشگاه نیستند چون می خوام به چند جا برای بررسی ارائه بدم.)
    اصلا یک همچین کاری عملی هست ؟؟؟
    ویرایش توسط Kaami : January 17th, 2011 در ساعت 12:50 AM دلیل: غلط تایپی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)