صفحه 19 از 150 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

سلام دوستان ........ یه سوال !!!!! مدرک تحصیلی و ریز نمرات رو کی باید بدیم ترجمه؟ زمانی که پذیرش رو گرفتیم یا همون اول کار که میخای مکاتباتو شروع کنی لازمشون داریم؟ ......................... بعدش چه نیازی هست که ازشون چند سری بدیم ترجمه کنن یا کپی بگیریم؟ ............. ممنون میشم توجیحم کنید یه کمی قاطی پاطی شده !!!!!!!!

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط landscape نمایش پست ها
    سلام دوستان ........ یه سوال !!!!! مدرک تحصیلی و ریز نمرات رو کی باید بدیم ترجمه؟ زمانی که پذیرش رو گرفتیم یا همون اول کار که میخای مکاتباتو شروع کنی لازمشون داریم؟ ......................... بعدش چه نیازی هست که ازشون چند سری بدیم ترجمه کنن یا کپی بگیریم؟ ............. ممنون میشم توجیحم کنید یه کمی قاطی پاطی شده !!!!!!!!
    خوب زمانیکه میخواین مدارکتون رو برای دانشگاه بفرستید لازم دارید دیگه!! بعدشم باید به تعداد دانشگاههایی که میخواین اپلای کنید همونقدر نسخه ازش داشته باشید!!
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

یعنی بعد از اینکه با استاد اوکی کردیم و خواستیم مدارکو برا دانشگاه بفرستیم به انضمام پروپوزال و اس او پی و application form و نامه های اساتید باید ترجمه این مدارک رو هم بفرستیم؟ مدارک برا دانشگاه های مختلف فرق میکنه؟

Member dream_liner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology, Aerospace

نقل قول نوشته اصلی توسط landscape نمایش پست ها
    شما بسته به دانشگاه میتونی اسکن ترجمه ها و یا اصل مدارک رو (اصل ترجمه تایید شده) بفرستی دانشگاه و تعداد واسه اینه که میخوای واسه چند تا دانشگاه بفرستی. حتی اونایی که اسکن میخوان بعد از پذیرش و نهایتا قبل از شروع کلاسها اصل ترجمه رو میخوان ازت

Junior Member

سلام، من چند هفته پیش دفاع کردم و هنوز اصلاحات پایان نامه رو انجام ندادم. یعنی هنوز نمره نگرفتم. الان میتونم ریز نمره بگیرم؟ ببرم وزارت علوم مهر میکنه یا نه باید هزینه تحصیل رایگان رو بپردازم؟ برای پرداخت هزینه رایگان و گرفتن ریز نمره باید فارغ التحصیل باشم؟ منظورم اینه که باید مجلد پایان نامه رو تحویل بدم و نمرم پایان نامه ام رو بگیرم بعد اقدام کنم؟ اصلآ من فارغ التحصیلم یا نه؟

Senior Member

در ادامه ی پست 178:
    برای تایید ترجمه ی سابقه ی کار توسط دادگستری، بسته به اینکه در متن نامه ی سابقه کار به چه چیزایی اشاره شده باشه، از شما مدارک جانبی می خواهند. اگر مشخصات فردی شما مثل تاریخ تولد و ... باشه از شما شناسنامه می خوان. اگر شماره ی بیمه در سابقه کاراومده باشه ازتون بیمه می خوان. اگر اسم شغلتون طوری باشه که به مدرک تحصیلی نیاز باشه دانشنامه می خوان. اگر مبلغ حقوق ذکر شده باشه فیش حقوقی می خوان. بنابراین دادگستری همه ی اینا رو نمی خواد. بستگی داره چی در متن نامه ی سابقه ی کار اومده باشه. موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام
    من و استادم در حال نوشتن یک فصل از یک کتاب هستیم که قرار ه تا 6 ماه آینده توسط یک ناشر در انگلیس منتشر بشه. به نظر شما ایا ناشر حاضر میشه برای اپلای یه گواهی به من بده؟

Banned

دوستان سلام
    لطفاً راهنمایی کنید.
    من میخوام واسه یه دانشگاهی تو اروپا اپلای کنم، مسئول امور تحصیلات تکمیلی اون انشگاه بمن میل زده که باید Degree certificates and official academic transcripts of previous study رو برانونبفرستی، موقع apply onlin هم دیدم که آپلود این مدارک رو میخواست، باید چیکار کنم؟ من که هنوز در مرحله اول درخواست هستم، لازمه اصل مدارک و ریز نمرات بگیرم یا خود ترجمه غیر رسمی کنم؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Qazvin Azad University,Computer Engineering

دانشگاه هر کشوری فقط مهر سفارت ان کشور درتهران را میشناسد.بعد از اینکه پذیرش داد میگه مدرکتو ببر سفارت به اصطلاح Notarize کن . نه میدانه دادگستری یعنی چی و نه وزارت خارجه.

آقا چرا اینهمه پخشی در ای فروم دیده میشه ... آقا یکی مثه من که کاردانی خوزستان بوده کارشناسی بیرجند و ارشد تهران و الان جای دیگه مشغول بکاره بلاخره چه باید کنه ؟؟؟ من اگر امروز برای آزاد کردن و ترجمه مدارکم اقدام کنم 1کی 2 سالی طول میکشه تا هر 3مدرک آزاد شه ... فرت و فرت هم نمیتونم بیام تهران ... دارالترجمه شهر کوچک ما هم دادگستری و وزارت خارجه و این حرفا حالیش نیست هنر کنه مدارک رو درست ترجمه کنه ... حالا با این تفاسیل من ریز نمراتی که توی دستم هستو بصورت غیر رسمی ترجمه کنم، پاکت ماکت دانشگاهم که دسترسی ندارم همه رو بزارم توی 1پاکت A4 بدون مهر دادگستری و وزارت خارجه و این جنگولک بازیا بفرستم موردی داره ؟ اگه نداره که خیرو و برکت، اگه داره من چه خاکی بریزم ؟؟؟ در ضمن برای آمریکا اپلای میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)