صفحه 25 از 150 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

Senior Member

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshadn نمایش پست ها
    ترجمه مدارک و تایید آنها چند روز طول میکشه حدوداً؟
    بستگی داره دارالترجمه چقدر سرش شلوغ باشه.....الان فصل اپلای یواش یواش داره رد میشه.....ولی احتمالا 4-5 روزه ترجمه و تایید دادگستری و خارجه طول بکشه

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    با احترام به نظر شما، باید بگم که دانشگاه هایی که ریزنمره رسمی می خوان، اینطوری قبول نمی کنند که دوستمون توضیح دادند. خیلی از دانشگاه ها می گن مدارک باید مستقیماً از دانشگاه فرستاده بشه. یه سری کمتر سخت می گیرند ولی دیگه نه اینکه هر ترجمه ای تو هر پاکتی باشه! اینکه حتی ترجمه هر ریزنمره ای توی پاکت اون دانشگاه هم نباشه اصلاً برای خیلی از دانشگاه ها قابل قبول نیست. بنابراین برای خیلی از دانشگاه ها ایشون به مشکل بر خواهد خورد و بهتره ترجمه ها رو جدا پلمپ کنه.
    البته اگر دانشگاهی ترجمه رسمی نخواد که آدم همون کپی ترجمه رو هم می تونه بفرسته. ولی برای ریز نمره رسمی احتمال اینکه قبول کنند شما ریزنمرات لیسانس و فوق رو تو یه پاکت بذارید و همه مجموعه کلاً با هم پلمپ شده باشه خیلی پایین هست.
    مرسی از نظرت. آره میدم دوباره مهر کنن لیسانسمو جدا جدا میذارم تو پاکت.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member

سلم بچه ها من چند تا ابهام دارم
    من لیسانسم وزارت بهداشت صنایع غذایی گرایش کنترل کیفی و بهداشتی ولی فوق لیسانسم وزارت علوم همون رشته صنایع غذایی با یه گرایش دیگه کارت معافیت دارم ولی مدارک لیسانس و فوق لیسانسمو آزاد نکردم. از یکی از دانشگاه های اروپا یکی از استادا مدارک ازم خواسته می خوام ریز نمرات براش بفرستم چون به این زودی مدزکم آزاد نمیشه تا 10 روز فرصت دارم برای ریز نمرات هم فکر کنم باید پول واریز کنم. سوالم اینه که من می تونم از دانشگاه ریز نمرات غیر رسمی یعنی با امضای دانشکده بگیرم بهم میدن یا نه؟ به نظر شما راه دیگه ای هم هست مدرکمو آزاد کنم چون حساب کردم باید حدود 5 میلیون برای آزاد سازی مدارکم پرداخت کنم. ممنون منتظر پاسخاتون هستم

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

نقل قول نوشته اصلی توسط vfvf نمایش پست ها
    سلم بچه ها من چند تا ابهام دارم
    من لیسانسم وزارت بهداشت صنایع غذایی گرایش کنترل کیفی و بهداشتی ولی فوق لیسانسم وزارت علوم همون رشته صنایع غذایی با یه گرایش دیگه کارت معافیت دارم ولی مدارک لیسانس و فوق لیسانسمو آزاد نکردم. از یکی از دانشگاه های اروپا یکی از استادا مدارک ازم خواسته می خوام ریز نمرات براش بفرستم چون به این زودی مدزکم آزاد نمیشه تا 10 روز فرصت دارم برای ریز نمرات هم فکر کنم باید پول واریز کنم. سوالم اینه که من می تونم از دانشگاه ریز نمرات غیر رسمی یعنی با امضای دانشکده بگیرم بهم میدن یا نه؟ به نظر شما راه دیگه ای هم هست مدرکمو آزاد کنم چون حساب کردم باید حدود 5 میلیون برای آزاد سازی مدارکم پرداخت کنم. ممنون منتظر پاسخاتون هستم
    دوست عزیز موضوع رو براشون توضیح بده ، ضمن اینکه از دانشگاه ریز نمرات غیر رسمی یعنی با امضای دانشکده بگیر و براش بفرست .
    موفق باشید.
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

سلام دوستان..من یه سوال دارم..راستش من کل مدارک تحصیلیمو حدودن یک سال و نیم پیش ترجمه کردم..می خواستم ببینم الان اشکالی داره بفرستمشون..با توجه به اینکه مهر وزارت خارجه تو این مدت عوض شده ولی مهر دادگستری تغییری نکرده
    yesterday is history..tomorrow is mystery..today is a gift..that `s why it is called present..so live in present time

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda67 نمایش پست ها
    سلام دوستان..من یه سوال دارم..راستش من کل مدارک تحصیلیمو حدودن یک سال و نیم پیش ترجمه کردم..می خواستم ببینم الان اشکالی داره بفرستمشون..با توجه به اینکه مهر وزارت خارجه تو این مدت عوض شده ولی مهر دادگستری تغییری نکرده
    بهتر است مجددا ترجمه ها را انجام داده و مهرهای جدید و تاریخ جدید بزنید.

Junior Member

پلمپ کردن دانشنامه و ریز نمرات با هم و داشتن 1 مهر وزارت خارجه مشکل ایجاد میکنه یا روال عادی هست؟ دارالترجمه ای که من مدارکمو دادم اینکارو کرده

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2927 نمایش پست ها
    پلمپ کردن دانشنامه و ریز نمرات با هم و داشتن 1 مهر وزارت خارجه مشکل ایجاد میکنه یا روال عادی هست؟ دارالترجمه ای که من مدارکمو دادم اینکارو کرده
    هر دو مال یه مقطع و دانشگاه باشن مشکلی نداره.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

دوستان ميتونم مدارکم و بدم خارج از کشور ترجمه کنن ؟ ميگن مهر وزارت امور خارجه و دادگستری مهم نيست برای افيسر
    Power Start

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    هر دو مال یه مقطع و دانشگاه باشن مشکلی نداره.
    البته بهتره که جدا باشه ولی اگر برای دو تا دانشگاه هم باشه اشکالی نداره با هم پلمپ بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)